Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
2. júl 2010

lucia.kl ...blahopreji,narodili se na mé narozeniny, tak to budou šťastné deti 😉

l.u.c.i.e
3. júl 2010

Dobré ráno,

Lucia.kl přidávám se ke gratulaci. Jsou to krásné holčičky. Všem přeju hodně zdravíčka 🙂 Užívej si mateřství...

Jitakl, jen odpočívej a dodržuj klidový režim... Snad to není nic vážného. Až budeš moct, určitě se ozvi. Držím tobě i miminkům palečky, aby bylo vše v pořádku.

No a my dneska jdeme na svatbu. Třeba z toho porodím... Takže kdybych se neukázala, je to jasný 😉

gabulik77
3. júl 2010

ahoj holky, moc všechny zdravím.
lucia.kl moc gratuluji, holčičky jsou nádherný 🙂 ať vám přináší jen samou radost

jitakl, doufám, že budete všichni v pořádku, držte se

Lucko ty si to krásně užij na svatbě 🙂 jen pozor dneska tam bude opravdu pařák 😒
Já tu měla včera celý den těhotnou kolegyňku z práce, udělali jsme si super den, nákupy, obídek a zmrzka, prostě super a pak posezení na terase a večer když zapadlo sluníčko, tak jsme grilovali, fakt super den 😀
Dneska asi na sluníčko ale vůbec nepolezu, už teď je tam na padnutí 😒

denis19
3. júl 2010

Hezký den ikdyž parný preji....
Lucko...dávej na vás dnes pozor a hezky se ješte zabav!!!!
Gaulik...hmmmmmmmmmmmm lehce Ti ten včerajšek závidím.....ale já se mela také celkem fajn, s malou ráno venku, potom doma s manžílkem, celá rodinka, super 😲
Dnes je neskutečne hnusne u nás venku, tak nevím jak to zvládneme, i karolínka je z toho vedra nervozní!!!

gabulik77
3. júl 2010

Já jsem byla dnes celý den zalezlá a vůbec jsem nechodila ven, teď jsem měla naložené nohy v lavoru se studenou vodou a je mi trochu lépe, jinak teda ty vedra fakt nejsou nic moc:(

denis19
4. júl 2010

hezký slunečný den preji 🙂

jitakl
5. júl 2010

Ahojka hilky hlásím se rozlámaná z postele ale snad jsem v kupě, uvidíme co mi v pátek řekne pan doktor co je tady nového? a jak se máte?

gabulik77
6. júl 2010

ahojda holky, vsechny moc zdravím.
Jitakl hezky pěkně odpočívej.
Tak Lucka se dlouho neozvala, že by už 🙂 🙂 🙂

jitakl
6. júl 2010

@gabulik77 to víš že budu..... S tou Luckou mě to také napadlo má tady na ní někdo kontakt?

denis19
6. júl 2010

Nazdárek a kde máme Lucku????

gabulik77
6. júl 2010

no Denis jestli pak není Lucka už v porodnici??? Nevím kdy měli v plánu se vracet z té svatby, jak psala, že jedou 🙂

denis19
6. júl 2010

gabulik..no težko ríci, al emožná už rodí holka, dyť čas by mela, no ne????
a co ty????? jak jsi pripravená?

gabulik77
6. júl 2010

no já ještě nejsem připravená 🙂 🙂 a nebudu asi nikdy 🙂 se fakt docela bojím. Dneska jsme s manžou dali dohromady postýlku, ale bez doplňků, zatím je to jen holá postýlka a pomalu si dávám věci do tašky 🙂 začínám být pěkně nemotorná a to břicho je čím dál tím víc těžké, hůř se mi i chodí, ale to k tomu patří. Takže na jednu stranu se těším, až se mi uleví, ale na druhou stranu se strašně bojím.

denis19
6. júl 2010

no gabulik tomu rozumím, ikdyž toto si já neprožila... 🙂 ale neboj nejsi ani první ani posled na konci mesíce jste rodina!!!!! porodu jsem se bála i já, ikdyž temer od začátku byl jasný císar,ale to také není výhra, že ano.....

eva5
7. júl 2010

Ahoj HOLKY---gabulik----já jsem měla celé těhotenství slíbeno císaře a potom najednou ,že to půjde normálně,ale to už jsem psala ........Vašek měl v pondělí ty svoje 13 narozeniny a ráno mě kolem půl9 říká,to už jsi měla ty stahy ,že jo ???? 😀 a ještě se mě ptal jestli mě to bolelo....jsem se ,tak smála a koukala na něho 😵 říkám mu a Ty si to nepamatuješ????pravda je,že já už si to moc nepamatuju---------jediný co ve mě zanechalo hlubokou vzpomínku je ten pocit,kdy to miminko úplně na závěr vyklouzne ven to je ve mě nesmazatelně uchované-------

eva5
7. júl 2010

jo a HOLKY dnes jsem to už nevydržela a testla jsem 10 den po ketu a byly tam // ---- 😉 je to třetí pokus mohlo by to klapnout až do konce ....to by bylo někdy v dubnu 😉

denis19
7. júl 2010

eva5...tak to je super a už jen to dotáhnout do 38tt a je hotovo 🙂 mooc ti to preji 😕

eva5
7. júl 2010

@denis19 ----aspoň to někam dotáhnout 😉 hele a je tady zase ten stejný problémek na řešení???vím,že gynekologové to budou počítat od poslední menstr,ale stejně je to jinak ---budu si to počítat od ketu od vložení a bude to taky dobře???? 😉

eva5
7. júl 2010

@denis19 ---a co vůbec děláš?????co Karolínka???? teď nebyly ty vedra ,tak jste byly určitě v pohodě??? a co vaše železo???už je to lepší??? 🙂

denis19
7. júl 2010

@eva5 co naše železo se dozvíme v pátek na hematologii a karolínka se práve probouzí a šermuje ručičkama a vzteká se jako divá 🙂 je to sranda ji takto sledovat 🙂 🙂 🙂 jo dnes už není takové vedro a možná i proto je hodnejší jako včera, neboť včra to byl záhul...

gabulik77
7. júl 2010

ahojky holky, moc zdravím
tak jsem byla na kontrole v porodnici a na monitoru a vše v pořádku 🙂 zatím se nic nechystá.

gabulik77
7. júl 2010

evo budu moc držet palečky 🙂 🙂 evo počítej to od poslední MS, stejně tento termín budou takto brát všude, pokud ho dr. nepoupraví dle UTZ.

gabulik77
7. júl 2010

holky pořád myslím na Lucku, Matýsek je určitě už na světě 🙂

eva5
7. júl 2010

@gabulik77 -díky 😉 --taky si myslím,že to vzali ze svatby rovnou do porodnice 😉 třeba se trefili i do toho 5. 🙂

eva5
7. júl 2010

@denis19 --díky za fotky ------Karolínka je tak pěkňoučká 🙂

denis19
7. júl 2010

gabulik...taky myslim,že je už mezi náma...... 🙂

gabulik77
8. júl 2010

ahoj holky, zdravím, tak jsem se dnes dala do přípravy postýlky, vycvakla jsem to, tak se můžete mrknout, pelíšek je hotový, tak doufám, že se Péťa nerozhodne vidět ji dřív 🙂 . Fotila jsem i pupendo🙂

sophiejane
8. júl 2010

ahoj holky, tak co lucka, už má mimi????

denis19
8. júl 2010

gabulik...i kdyby se rozhodl dríve nic se už nedeje a postýlka se mu určo bude líbit, jako každému miminku ta jeho 😀 😀 karolínka nám okupuje gauč 😀 😀

ahoj sophie...ako?
lucko....už rodíš?? 🙂

l.u.c.i.e
9. júl 2010

Ahojky,
hlásím, že jsem s Matýskem od včerejška z porodnice doma. 😉 Porod byl neuvěřitelně rychlý. Bolesti mi začali kolem 19:30hod, šla jsem do vany s tím, že jsou to jen poslíčci. Jenže tam bolest začala zesilovat a v 21hod už jsme jeli do porodnice s tím, že jsem měla kontrakce po 5 minut. Při natáčení monitoru už po 3 minutách, otevřená na 5cm. Rovnou jsme jeli na porodní sál, kam jsme dorazili kolem 22hod. O půlnoci mi píchli vodu a malej se narodil v 1:40hod s mírami 51cm a 3590g. Oba dva jsme v pořádku a tatínek byl u porodu moc statečný.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre