Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

janina83
24. nov 2009

ahojky dekuju.... ja nevim jestly to je moc brzo nemam stim zadnou skusenost v pondeli jdu na krev mam silenej strach ze se to nepovede kolikatej den bych mela znova testnout??

gabulik77
24. nov 2009

tedy vlasně Denis taky dělala test 11 den po ET a je fakt, že podle fotky co má v albu, je druhá / krásně vidět, ale stejně si myslím, že by to chtělo alespoň do 14 dne vydržet.

janina83
24. nov 2009

jinak sem takova prilis naladova az je mi stoho divne..vsechno me rozhodi a jsem unavena nic se mi nechce delat 😅 😅 radsi to prehlizim jako by se me to doma netykalo a koukam spis po postely 😉

gabulik77
24. nov 2009

mně dokonce řekli, že mám testovat až 17 den což je právě v pondělí, nevím přesně kdy, všude říkají asi něco jiného.

janina83
24. nov 2009

takze si taky po ET???kolikatej den??

gabulik77
24. nov 2009

jsem taky 11 den po ET, na trans. jsem byla 13.11. 😅

janina83
24. nov 2009

ja taky!!! 😀 a kam jezdite ja sem z gennetu z liberce

gabulik77
24. nov 2009

a slaava byla taky 13.11. 😀 😀 ja jezdím do Prahy do Pronatalu

janina83
24. nov 2009

tam jsou prej strasne dobry v praze....prvni tve ivf???moje joo

gabulik77
24. nov 2009

no to nevim jestli jsou tam dobry, uplne bych to netvrdila 🤐. 😉 je to můj druhý pokus, ale před tím ještě byly dva pokusy inseminace, zkoušíme to 3 roky, tak snad by to už mohlo klapnut, douuuufááám 🙂

janina83
24. nov 2009

neboj se kdyby nahodou tak zmen car

gabulik77
24. nov 2009

mam ještě dva zamražené 🙂 , takže bych v lednu podstoupila ještě jeden pokus a pak bych asi opravdu šla jinam.

janina83
24. nov 2009

tak to mas dobry my nemohly mrazit takze mi zavedly dva mimisci a zbytek asi zlikvidovaly nevim co stim delaji jestly se to nepovede tak musim zacit od zacatku

gabulik77
24. nov 2009

aha tak to je skoda, já jich měla celkem 5, je to hrozný začínat to celé znovu. Ta stimulace není nic moc a hlavně ty peníze. 😲

slaava
24. nov 2009

gabu - tak průjem se taky dostavil, dneska sem to sotva doběhla, přitom minulý týden sem sotva šla

ale od neděle trochu špinim a objevují se tmavé kousky jakoby blanky nebo nitky, tak nevim jestli to není jen předzvěst MS, protože si myslim, že ji trochu uměla zbržďuje Utroš - takže mám dneska od rána docela depku.

jani - jak velké/staré ti dávali prcky? řekla bych, že 11 den je skoro brzo - zvlášť pokud nejsou žádné jiné negativní příznaky

gabikri
24. nov 2009

Ahoj 😉 Tak se k vám přidám, jestli můžu 😉
V pondělí jsem byla na svém prvním IVF. Měla jsem jen dvě vajíčka, z toho jedno je špatné,takže zůstalo jen jedno. Zítra jdu na ET.

janina83
24. nov 2009

ne jine priznaky nemam asi myslis na mrchu spis jsem hodne citous mrchu bych mela dostat pristi tyden.doufam ze nedorazi!!gabu ty penize stema mas pravdu ale co nam jineho zbyde..slavy kdybych mela teda znova testnout

janina83
24. nov 2009

gabi i z jednym vajickem mas velkou sanci ja co jsem cetla tak holcina si nechala zavest jen jedno a vislo to 😀

gabulik77
24. nov 2009

slava: jestli jsou ty kousky tmavé do hněda, tak jak tady psaly holky by to snad nemělo být špatné, je to ale hrozný, co nám zbývá, jenom čekat 😢 ale myslím, že by se už asi MS ukázala ne, určo to bude v pořádku.
Gabikri: vítáme tě určo se můžeš přidat 🙂 moc moc držím palečky na zítra, hlavně pak pohodu a klid. Já tentokrát opravdu skoro nic nedělám🙂 a odpočívám, max. nádobí z myčky a do myčky 😀 😀 😀 a vařím, jinak se zapojuje manžel, je to dobrý. Při svém prvním pokusu jsem už asi za čtyři dny uklízela a tak a myslím, že jsem si to měla odpustit ☹ fakt to neuteče.
Jani je fakt, že hlavní je, že ta možnost dnes vůbec je, ať to stojí co to stojí......

janina83
24. nov 2009

to mas pravdu kdy si myslis ze bych mela znova testnout?

gabulik77
24. nov 2009

jani tak zkus patek, to bude ten 14 den a uvidis..

janina83
24. nov 2009

to uz ale by melo byt znat ne v patek

gabulik77
24. nov 2009

Jani holky tu na predeslých stránkch psaly, že ten 14 den už jo. V CAR mi sice řekli 17 den, ale myslím, že chtějí mít 100% výsledek, tak to raději nechávají až na 17. den, protože když bude výsledek ten 17 den špatný, tak tam vůbec nejdu, až za dva měsíce na další pokus, v případě, že test po 17 dnech nevyjde, tak krev vůbec neberou 😕

gabikri
24. nov 2009

gabulík : díky 😉 No původně jsem o víkendu chtěla na chalupě hrabat liistí, ale ono se to nepo 😝
Máš pravdu, budu si to užívat..je to jediné období, kdy se mám na co vymluvit a nebudu dělat vůbec nic 😉

janina83
24. nov 2009

jj ja sem taky nic nedelala ale stala se stoho nemoc hihih gabu my musime na krev i kdyz mame test negativni tem testum doktori moc neveri no prej se jim stalo zebtam prisly zensky a rikaly ze maji testy negativni a podle krve zjistily pravej opak tak to mam aspon majinkou utechu noo...ja to skusim jeste ve ctvrtek rano a uvidime noo

gabulik77
24. nov 2009

no gabi to listi fakt ne, mě hlavně upozorňovali abych nežehlila a neluxovala!!!!! a to hrabání listí je skoro stejné jako luxoání, takže to určitě nedělej....

slaava
24. nov 2009

ahoj gabri - tak zítra bude "mimozemšťan" ;) a zůstáváš přes noc v CARu?

jani: s testováním z moči je to na levačku - sou tu holky, co jim test vyšel a pak stejně nic = tzv. biochemické t. a zase naopak - pakárna je právě v tom, že je potřeba počkat (a když to klapne, tak pak stejně budem čekat dál).

gabu: doufam, že to je ok, jen si řikam, že ty malí budou pěkný hajzlíci,když tak zlověj už odmalinka ;)
ale proč vadí luxování?

gabikri
24. nov 2009

gabulik: že neluxovala, ale nežehlila taky?? 😲 Vždyť to se skoro vůbec nehýbeš.

slaava : ahoj 😉 Nezůstávám, to se někde zůstává přes noc?? 😲

slaava
24. nov 2009

no tak to bude jen další odlišnost: já měla alespoň 4 hod po ET ležet, ale za 2,5 sem nutně musela na wecko a pak sem byla v CARu až ráno sem šla dom a když sem se ptala, že to mám kousek, tak, že bych šla večer, tak se na to moc netvářili.

ale jinak mi žádné zákazy ani doporučení nedali, ani ohledně aktivit ani jídla - takže asi můžu cokoli

teď sem poprvé tady koukala do albumů - tedy tady je mrňousků

mandre
24. nov 2009

Ahoj holky,
pročítám Vaší diskusi, protože se mě to taky týká, jsem 6.den po ET, mám zavedené 1. Máte nebo měl jste někdo nějaké příznaky těhu? Mě teda od pátku pálí žáha a dnes mě začal bolet podbřišek, nemůže to být po Utrogestanu, nevíte? Už z toho blbnu 😖 😅
Co se týká pohybu, já ležela tak hodinu v CARu a pak mě pustili domů s tím, že neležet, chodit na procházky, že to šanci nezvyšuje. Naopak se prokrvuje pánev. Jenom nejezdit na koni 😀 a nemýt okna 🙂, tedy nepřepínat se.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre