Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

jaanulka
16. dec 2009

holky tak to nevím, proč mě brali na utz tak brzo když vás až tak později......ale nic mi není, tak nevím, nic mě nebolí, jen hlava dneska

jaanulka
16. dec 2009

petra moc gratuluji
ajka tobě moc přeji aby se to uchytilo!!
holky kolikátý den jste měli pozitivní test?

a.jka
16. dec 2009

já jsem testla 6tý den, to nic, a 11 den už tam byly dvě //.... Děkuju, snad bude vše v pořádku....ty ještě vydrž, a kam chodíš do CARu?

jaanulka
16. dec 2009

do olomouce do fertimedu

petra49
16. dec 2009

já jsem měla slaboučkou čáru 9. den po Et a pak už jen sílila, doufám, že bude vše v pořádku celé těhu. Jinak jsem oficialně měla testi až 14.den, ale nevydržela jsem zvědavostí

jaanulka
16. dec 2009

no a já 15 den a nic, takže to nemám už šanci,holky promiňte že se tak vyptávám, ale nikdo to o nás s manželem neví a ani si o tom pořádně nemám s kým promluvit, moc vám děkuji

petra49
16. dec 2009

Jaanulko uvidíš podle krve, to je nejdůležitější. byly tady holčiny co měly // až 19 den. krev vše ukáže.

jaanulka
16. dec 2009

Děkuji moc

jaanulka
16. dec 2009

ajka a když ti říkali, že tam nejde nic moc vidět měřili ti sliznici dělohy??kolik ji máš nevíš?

gabulik77
16. dec 2009

ahoj holky, je to v každém Car jinak koukám, já měla testovat až 17 den po KET , nevydržela jsem to a testovala jsem 15 den a byly tam //, v Car jsem byla 24 den po KET na UTZ, ale krev mi do dneška vůbec nebrali, takže vůbec nevím jaké bylo HCG??, je to zvláštní

denis19
16. dec 2009

gabulik77
tobe nebrali krev??? to je zvláštní...jak se vede? už napečeno?

jaanulka a vydrž na tu krev, to je podstatné kritérium...

denis19
16. dec 2009

jaanulko a abych ti odpovedela, na UTZ a krev jsem šla na 14 den po ET, na UTZ ješte vubec nic nevideli ,ale krev odpoledne potvrdila tehul a to mi vy i na domácím teste 11 den o ET

gabulik77
16. dec 2009

ahoj denis: jsem v poho denis, je mi dobře, jen se začínám docela nudit doma 🙂 zítra budu ještě péct ale jinak mám celkem hotovo🙂 Jinak jsem taky docela koukala, že mi nebrali krev....

denis19
17. dec 2009

gabulik
tak co ti reknu na tu nudu, znám to 😲 ono se to nezdá,ale dny jsou dlouhé.....já se proto po 12tt drala do práce.....všichni se mi divili,ale ješte si užiji doma na materské s mimčem.....tak co a kolektiv je príjemná zmena...
u nás už druhý den sneží a tak se obávám, že radeji ani auto nevytáhnu a využiji MHD....asi bych nemela kde zaparkovat....dnes začínám s výpomoci pečení i já...jsem zvedav jak to dopadne 😕

všem hezké dobré ránko!

nemko
17. dec 2009

ahojte kocky, aj mne zistili, ze je to neg podla ultrazvuku, podla sliznice, na druhy den (vcera) som isla n akrv a ta len potvrdila, ze je to negativne, takze je mozne to zistit podla sliznice a ultrazvuku.Ja idem v januari na dalsie IVF (teda zatial som tak rozhodnuta a dohodnuta v CAR)

denis19
17. dec 2009

nemko
tak to je postoj a máš nejaké snehuláky?

jaanulka
17. dec 2009

Ahojte holky, tak je to opravdu negativní, nic se nedá dělat, včera jsem to obrečela a dneska už je dobře....v lednu jdu znova ( máme 6 zamražených) tak snad to výjde......říká se, že první ivf je nastartování, tak uvidíme...moc všem držím pěsti

gabulik77
17. dec 2009

nemko, jaanulka, moc vam držím palce na další pokus, leden je za dveřmi a už teď se musíte těšit, mě to taky vyšlo na druhý pokus, držím moc palce holky, držte se 🙂

mirenkam
17. dec 2009

9.den po ET zvláštní pocity jak před MS 😠

sophiejane
17. dec 2009

ahoj denis, jak se máš? a co medeneček? jdu vás pozdravit 😉

denis19
18. dec 2009

ahoj sophiejane!!!
jsem ráda, že jsi se ukázala, medeneček tu nebyl ani nepamatuji asi predvánoční stres 😀
jak se ti vede?????? u mne vše ok, už chodím do práce,ale momentálne mám dovolenou 😕 sleduji jestli roste bríško...samé zábavné činnosti, co ti budu povídat.....co ve škole?????

zdravím i ostatní devčata......

l.u.c.i.e
18. dec 2009

Dobré ránko,

denis, koukám, že jsi ranní ptáče. Na koníkovi již v 6hod ráno a to máš dovolenou 🙂 Jinak už mám doma manžela a včerejší přivítání bylo úžasné. Nejvíc ho zajímalo miminko a všechny fotečky 🙂 No a teď nám ale začne fofr... Velký přípravy na Vánoce. Spíše velké nákupy jídla 😀

denis19
18. dec 2009

ahoj !

l.u.c.i.e
tak to jsi šťastná žienka!!! manžel doma....já se dnes také potulovala, nejdrív jsem dala s kamarádkou obed, potom kadernice a nakonec pokec s kolegama na punči...já na čaji a hurá domu, je tam rádná kosa!!!!! také jsem si koupila nový roláček, to bude jako od ježíška a zítra ješte razíme s mnž do mesta na lehké dokupování....
tak co máte už co to nakoupeno???? a co stromeček?

slaava
19. dec 2009

PŘEDVÁNOČNÍ HOJ VŠEM,

jen po nějaké době nahlížím a vidím, že alespoň někde se to drží, to je fajn.
Ale chtěla jsem se zeptat, jak dlouhou pauzu vám v Caru doporučili mezi jednotlivými pokusy IVF? nemám na mysli pokus z mrazáčků, ale celý proces i se stimulací? dík

larri
19. dec 2009

Slaava,při třetí MS by si už mohla začít stimulovat.

Jdu si vás přečíst aspon konec.Jsem 11 po ET a myslím si,že to opět nevyšlo.Minule jsem měla pocit,že to výjde a ted jsem taková bez nálady.....

denis19
20. dec 2009

ahoj holky,

vidím, že jste v predvánočním úklidu a shonu....temer nikde nikdo!!!!
slaava...já také slyšela , že tri MS...tak uvidíš a
larri
bez nálady??? to se mi stává také, to víš prosinec....deprese a tak...klid vše bude ok.

mirenkam
20. dec 2009

ahoj
včera 11.den ET a test neg. , dnes jsem raději netestovala - asi zítra 😒

denis19
20. dec 2009

to určite ješte vydrž do zítra!!!!!! vím dobre se to ríká a hur vydrží,ale vydrž

mirenkam
20. dec 2009

denis ... pořád mě uklidňuje, že jsem nezačala krvácet.... jsem zvědavá na zítra a zároveň se bojím 😨

denis19
20. dec 2009

jo krvácení je dobrá indikace,ikdyž ani ta nekdy není stoprocentní 🙄 musíš to nejak zvládnou,když jsi to dobojovala až sem.......a nebyl ani jen duch druhé čárečky? a kolik máš embrií?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre