Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

mikat1
18. jan 2010

ahoj holky, omlouvám se vám, že sám sem lezu.... jsem dnes 5.den po KET a ráno mi to nedalo a udělala jsem testík (2x) a na obou byly úplně slouboučký stín druhé čárky.... Je možné, aby to tam bylo už vidět a nebo je to rozmazaná barva, někde jsem četla, že na testě může druhá čárka být pouhou rozmazanou barvou... 😒

denis19
18. jan 2010

mika1...no pátý den po KET???? tam asi není ani pregnyl ani nic jiného co by mohlo zpusobit//..tak je to asi ok,ale udelala bych ješte jeden tak na 10 den po ET...pro jistotu, já mela pozitivní na sedmý den po ET...tak možná i ano a kolik máš transferávno embrií???

mikat1
18. jan 2010

ahoj transferováno jedno embryo... pregnyl jsem neměla mám jen utrogestan...

gabulik77
18. jan 2010

ahojky všem
denis fotečku se tam pokouším dát🙂) jinak právě ty penízky docela řeším. Za prosinec a leden jsem ještě nedostala ani kačku, vyplácí to sociálka a ta má na všechno času dost:((

mika1 držím moc palce, určo udělej ještě test ten cca 10 den po ET🙂) určitě se zadařilo🙂

denis19
19. jan 2010

gabulik
tak jsem ráda, že mám normální smrtelnické starosti....uy nás je to se sociálkou podobné,ale jedno musím uznat, že do 20tého každého mesíce euríky byly na účte!!!
krásná fotečka!!!!!! už je to normálne človníček, že???? 🙂

petra49
19. jan 2010

Ahoj holky, promiňte, že jsem lezu.

Gabulik jsem taky po IVF a od odběru vajíček jsem doma. Myslela jsem, že na tom budu s penězma mizerně, ale dobrý,beru jenom o 3 tisíce míň než když jsem chodila do práce a to jsem v tom měla oddělanej ještě víkend. Jinak stou sociálkou asi opravdu jak kde,počítala jsem taky se spožděním, ale úplně v pohodě.

gabulik77
19. jan 2010

ahojky holky
Zdravím Petro, vůbec se neomlouvej, jsme rádi, že je tu někdo další🙂 no tak to jsem tedy zvědavá, kdy mi za prosinec korunky přijdou, v červenci když jsem byla na prvním pokusu jsem na peníze čekala 57 dní od ukončení neschopenky 🙄 🙄
Petro a chystáš se do práce nebo zůstáváš doma? Já pořád nevím, jak se rozhodnout, jestli jít nebo zůstat doma.

Denis ty jsi ten správný člověk, koho se zeptat🙂 jak to zvládáš v práci, nelituješ, že jsi nezůstala doma? Já pořád nevím, sice ráno dojíždím do práce s mnž. autem, ale odpoledne z práce jezdím tak 2x-3x (jak kdy) týdně vlakem a to mi cesta z práce trvá dvě hodiny:( tak fakt nevím, teď je to ještě v poho, ale až bude buben, tak nevím🙂 a že se budu koulet, to jsem si jistá, jsem mrňous (měřím 152cm) takže se na to už moc těším 😀 😀 😀

petra49
19. jan 2010

Gabulik záleží na tom co děláš za práci. Já dělám v nemocnici, stres, fyzická námaha, takže se do práce nechystám, jsem doma spokojená a hlavně v klidu a bez stresu. Ani ty prachy za to nestojí. Tak uvidíš.

l.u.c.i.e
19. jan 2010

Ahojky děvčata,

jak mluvíte o těch penězích, tak ani mě ještě nedorazili... Je to asi tím, jak je všem snižovali. Jsem zvědavá kolik to teď bude. Předtím jsem to dostávala pravidelně a teď už je skoro týden zpoždění.
Gabulík, fotečka mrňouska je nádherná.

denis19
19. jan 2010

ahoj holky.
tak zítra jsu na amnio, myslete na mne i screeningbyl pozitivní,ale ne moc podle mne,ale stejne jdu, jistota je kulomet!!!!

petra49
19. jan 2010

Denis, tak držim palečky a měla jsi i screening v prvním trimestru?

denis19
19. jan 2010

petra
ano i v I. trimestu,ale ten byl negativní a ted byl pozitivní,ale ne nejak moc, je to 1:250 a z hlediska mého veku je indikace 1:170

l.u.c.i.e
19. jan 2010

Denisko, zítra na tebe budu mooooc myslet. Sama jsem zvědavá, jak dopadnu já. Takže pfuj, pfuj, pfuj ať je miminko v pořádku a ty taky.

denis19
20. jan 2010

ahoj devčata!!!
jsme zpet,amnio probehlo maximálne hladce,absolutne bezbolestivý zákrok, potom jsem trochu znervoznela, posstres jsem asi chytla,ale jinak pohodička, bez komplikací, výsledky jsou 10. února!!!!

l.u.c.i.e
20. jan 2010

Denisko ahoj,

tak to mám radost, že už to máš za sebou a že to proběhlo hladce. Budu držet palečky, aby výsledky dopadly dobře.

denis19
20. jan 2010

Dikas moc,jak se vede Tobe??? kdy máš výsledky??

l.u.c.i.e
20. jan 2010

Mě se vede celkem dobře. Dneska mě od rána bolí břicho, ale asi je to tím, že se rostahuje děloha. Já si jdu pro výsledky 9. 2. a když dopadnou dobře, tak nemusím jít na amnio. Když budou blbé, tak ještě ten ten to podstoupím.
A jak se cítíš?

denis19
20. jan 2010

lucie a to máš výdelky, teda budeš mít z jakého vyšetrení????
já se cítím fajn, mela jsem takový poststres z amnio v aute,ale je to prič, dala jsem si magnézium,aby nezatvrdlo bríško a jdu relaxovat, jinak úplná pohodička a radost ze života, pribrala jsem další pulkilo 🙂 🙂 ,ale nevadí 😕 už jsem v 19tt a to s emi zdá úplne neskutečné!!!

l.u.c.i.e
20. jan 2010

Budou to výsledky z II. sreaningu + podle toho jak dopadne UTZ, jestli se ty ledviny zmenšily.Pokud ne, tak stejně budu muset amnio podstoupit. Chtějí mít jistotu.
Teď aspoň budeš 100% vědět co čekáte. Uvidíš, že všechno bude ok. I já jsem něco přibrala, ale není to tak hrozné, jak jsem si myslela... Tak relaxuj a hlaď si bříško 🙂

krivka5
20. jan 2010

ahoj medenacek,ja som tiez po ivf a ET mi robili pred troma dnami.mali sme predlzenu kultivaciu takze embrijko mi vkladali az na siesty den. Ja som bola prvy krat na ET a verim ze to vyjde, ale aj tak som stale na ihlach ci sa uz uhniezdilo alebo nie.Neviem ako je to z menstruaciou,podla kalendara by som mala dostat dnes tak sa utesujem ze ked nebudem krvacat je to v poho...drzim palce nech ti to vyjde.

krivka5
20. jan 2010

dávam vam za prvdu s tymi nervami,hoci som len treti den po ET.Mne to musi vyjst na prvy krat ,lebo sa obavam,ze uz viac sanci mat nebudem,kvoli mojmu veku 38r.Mali sme predlzenu kultivaciu a tam je vacsia istota .
Babatko si velmi prajeme a snazili sme sa o to dva roky tak to urcite vyjde.Docitala som sa tu vela zaujmavych veci a mam vdaka vam dalsie odpovede na moje otazky.drzim vam vsetkym palce a po potvrdeni testu sa s vami podelim o moju radost 😉

denis19
20. jan 2010

krivka5
ahoj...tak jsi na to úplne stejne jako já, 38, I.IVf a dopadlo dobre, jsem v 19tt a dnes jsem byla na amnio, i kdvuli veku, takdržím palec, kam chodíš do centra???

lucie...tak hodne zdaru i v pribírání 🙂 na to jaké jsem já postavy, jsem zatím s tloustnutím také celkem spokojená, huráááá 🙂

krivka5
20. jan 2010

denis19,
tak to je super ze ti to na prvy krat vyslo!aspon si mi dodala nadej.tiez si mala predlzenu kultivaciu?mne vlozili dve embrijka,ale len jedno bolo na 1 to druhe malo 2.aj tak sme mu dali sancu.mala som len osem oplodnenych vajicok a len tieto dve vydrzali.chodim do heliosu v martine.mam dost psychicky a aj fyzicky narocne povolanie a neviem ci sa mam dat vypisat,alebo ist od pondelka do prace...

denis19
20. jan 2010

krivka5
také chodím do heliosu v martine!!! a také jsem si dala vložit dve jedno jedničkové a jedno jeden a pulkové a dve né úplne jedničkové máme v snehulkovském stavu!!!!! mela jsem jich dvanáct a čtyri zustali.
v bríšku se mi ujalo jedno, tak hurááá....tím potvrzuji, že volba dvou byla ta správná...co už v našem veku....
po úspechu a otehotnení,plánuješ amniocentézu???

krivka5
20. jan 2010

denis19
ja nemam snehuliacikov,neostao☹
co je to amniocentéza?

denis19
20. jan 2010

odber plodové vody na zjištení genetiky mimnka. první indikace na amnio je vek matky pri porodu nad 35, druhá IVF ICSI a tretí pozitivní triple test

krivka5
20. jan 2010

denis19
tak ak je to uplne bez rizika a je to potrebne a lekar mi to odporuci tak urcite ano...

denis19
20. jan 2010

krivka5
bez rizika to není, je tam možnost potratu a ta se vyčísluje na 0.5 - 1%maximálne,ale dr mi dnes vysvetlil, že pokud to delá specializované pracovište a odborník a tehul je bezkomplikací, tak nehrozí temer nic...je to proste invazivní zásah,ale s účinností výsledku 99% a potom máš celé tehul už klid 🙂

gabulik77
20. jan 2010

ahoj denisko🙂 celý den jsem na tebe moc moc myslela, byla jsem se dnes podívat v práci, tak jsem nemohla přes den psát. Jsem strašně ráda, že to bylo v poho, žes to zvládla, tak sousedka měla pravdu, proběhlo to rychle viď? Ten stresík potom je asi normální, ale hlavně že jsi v pořádku, šetři se a buď v klídku. Moc držím palečky, aby výsledky byly v poho, určitě budou..

denis19
21. jan 2010

gabulik dikas moc!!!

a jak bylo v práci? táhne te to tam? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre