Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

gabulik77
8. feb 2010

ahojky holky, všechny moc zdravím
Koukám že denis a lucko máme stejné myšlenky, já mnž. dala v říjnu dárek 1 hod soukr. whirlpool výřivce pro dva při svíčkách , šero a vínečko a zrovna jsem říkali, že bychom si to zopakovali🙂) taky mám v plánu to ve středu probrat s dr. a myslím, že to je právě super uvolnění pro tělo.

denis19
8. feb 2010

o škoda, ráda očumujinábytek, ted si skolegyní momrkáváme eko tašky na nákupky a celkem slušný výber..hledáme ješte jednu fanatičku a potom to bude bez poštovného a i v dobré cene.....
já se ti už nemohu dočkat té stredy, čím se to blíží víc, tím víc na to myslím, no nejsem magor.....

l.u.c.i.e
8. feb 2010

A že to je. Jen doporučuji 🙂

denis19
8. feb 2010

ahoj gabulik. tak to jsou super myšlenkové pochody!!!! sranda.....lucka to už i zorganizovala ai my to plánujeme 😀

gabulik77
8. feb 2010

jo už se tam moc těším, je to super relax.......teď jdu asi hodit gaučing, jsem se dobře naobědvala a asi půjdu odpočívat 🙂

denis19
8. feb 2010

gabulik, dobrý nápad.....já ješte v práci vytvorím nejaké hodnoty pro stát a pujdu domu udelat to samé 🙂

denis19
8. feb 2010

akože gaučink hodily všechny 😀 😀 😀 😀 ?????

denis19
9. feb 2010

tak lenošky...to muselo být super odpolende a večer, když jste ani jen nenakoukly a neudržovaly sociální vazby 😀 😀 😀 jak se vede?

janajaninka
9. feb 2010

Ahoj holky, můžete mi prosím poradit nějaký trik, jak se nezbláznit? Jsem osmý den po ET (3. IVF, dvě blastocysty), na začátku jsem měla naprosto silnej pocit že se zadařilo, ale teď mě ten pocit opustil. Přestaly mě bolet prsa, v podbřišku občas píchne, ale to je všechno. Nemůžu spát, furt bulím, mám hroznou chuť na cigaretu (to jsem předtím vůbec neměla), prostě jsem na prášky. Nevím jestli mám testovat a obulet to už teď nebo počkat do soboty, kdy mám jít do CAR na krev a obulet to o víkendu. Vím, že psychika je důležitá, pořád si opakuju že to vyjde, ale mozek si dělá co chce. Ach jo, je to palici ☹

denis19
9. feb 2010

janajaninka 😀 😀 pobavila jsem se.....rada jak se nezbláznit????? no to nemám,ale jen Ti reknu, že když chceš testovat, vydrž aspoň do čtvrtka idyž máš dve embrijka v domečku, jen pro tu jistotu bych počkala na čtvrtek....a uvidíš, ikdyž test nemusí být stopro,ale to víš......já jsemna tom byla stejne, jen s tím rozdílem, že první IVF a nejak jsem si od začátku ani jen nepredstavila, že by to nevyšlo.....a to píchání je asi dobré znamení, to já mela také 😕 vrať se k pocitu, že je to ok a uvidíš, že to vyjde...... 😉 ale to čekání je na IVF jiná zkouška trpelivosti,co?????? to mi dává zabrat.....já ted čekám na výsledky amniocentézy, mám je zítra,ale čekala jsem tri týdny a dnes mne prepadla panika......tak je asi taková konstalace hvezd, když panikaríme 🙂

l.u.c.i.e
9. feb 2010

Ahojky,

janijaninka, Denis má pravdu. Zkus to vydržet aspoň do čtvrtka. Nálady máš naprosto oprávněné... I já jsem se tak cítila a zadařilo se. Musíš věřit.

No a já běžím pomalu na genetiku pro výsledky a kontrolní UTZ. Uvidíme zda podstoupím amnio či ne... Držte palce, ať je vše ok. Venku mrzne a padá sníh... ach jo... Chci už jaro!

janajaninka
9. feb 2010

Holky díky. Vím že jsme si tím prošly všechny...tentokrát jsem ale fakt zralá na Chocholouška.. zkusím se dát zas do kupy, chudák chlap, vůbec neví co se mnou když mu tady bulím 😢 moc držím všem palečky, ať tu šílenou cestu už máme za sebou a mimča v náručí 🙂

denis19
9. feb 2010

LUCIE....hodne štestí a dej mi hnedle vedet, jsem napjatá z tebe a i zítra ze sebe 😀 😀 a to jaro ani nekomentuji 😕

janajaninka....tak to je svatá pravda....ikdyž to vyjde..potom ty stresy na každé poradne, potom krev, potom nevím co,potom porod a potom asi už fakt celý život......ale vypadá to tak, že tvuj mnž má pevné nervy 😀

janajaninka
9. feb 2010

Jojo, je to fakt běh na dlouhou trať, ale stojí nám to za to 🙂 no moc díky za podporu. Chlap má nervy ze železa, jinak by se mnou ani být nemoh 😎 je to moje skála, jsem hrozně šťastná že ho mám. Tak přeji hodně štěstí, zase nakouknu a snad už nebudu vnášet tyhle destruktivní nálady 😉

denis19
9. feb 2010

pohoda, žádná destrukce....dej vedet jak jsi dopadla.

gabulik77
9. feb 2010

ahoj holky všechny moc zdrvím.
Janajaninka: moc moc držím palečky a ve čtvrtek testni, určo se zadaří, věř🙂

denis tak jak je v práci? Já se taky nějak nemůžu dočkat zítřka, jsem zvědavá a doufám, že bude vše v poho na UTZ, budou mi dělat i testy, ale ty budu vědět až tak z 10 dní. Pokud bude zítra vše v poho, v pondělí nastupuju do práce, už se docela těším, ale jsem zvědavá jak mi to nadšení vydrží dlouho. Každý den se vracet kolem půl šesté, jsem zvědavá.
Zítra se na net mrknu až večer od dr. jedu do Prahy za tou kámoškou do porodnice a pak večer s mnž. domů. Tak doufám že i u tebe budou výsledky skvělé, ale určo budou 🙂

denis19
9. feb 2010

ahoj gabulik...tak gaučink už skončil???
zítra to bude veselé...tak držím palec,ale určite je vše tabulkove v pohode, uvidíš....já konečne bude vedet co to máme,hurááááá
tak ríkáš do práce.....preji ti ten elán, také jsem ho mela a ted se i teším, až zustanu zase doma 😀

gabulik77
9. feb 2010

no tak to je dobrý 🙂 jak dlouho si teď chodila do práce?? Tak já mám ještě loňskou dovču nevybranou, tak si možná budu často krátit týdny, že si ji postupně vyberu, ale snad to tam zvládnu, kolegyně je tam sama a je to fakt dobrá kámoška a je mi ji líto, už to tam táhne od půlky listopadu sama:(, já to sama zažila před rokem, bývalá kolegyňka mi taky odešla dřív před mateřskoua byla jsem tam skoro ti měsíce sama a byl to fakt záhul:( takže moc dobře vím jak toho má kámoška už dost.

taky doufám, že s mímem bude vše tabulkove v pohodě, jen ta moje váha neodpovídá žádným tabulkám ☹ ☹ ☹ už se těším až budu mít fakt víc pohybu v práci a ne to válení doma.

denis19
9. feb 2010

no, co ti povím...včera prijela k nám má sestrenice a ptá se mne , že kde mám bricho a já jí na to, že na zadku, fakt mám pocit, že mi to vše leze do boku a zadku..už se radeji ani nedívám zezadu do zrcadla 🙄

já jsem bzla doma od 14.09.2009 do 12.12.2009, ale potom od 16.12.2009 do 07.01.2010 jsem si čerpala starou dovolenou a tak jsem reálne v práci teprve mesíc 😒 ale nekdy nic moc, zrovinka dnes je to pohoda,končím v jednu a jdu se setrenicí se cournout šopingem,ale zítra si to musím nadpracovat ☹

gabulik77
9. feb 2010

no je fakt, že když koukám na tvoje fotky v albu na tu z toho 19 tt tak skoro žádný bříško, ale když brouzdám po albech těhulek tak tedy kolikrát v 19tt mají už pěkné pupendo, ale mě to taky do břicha si myslím neleze, ale asi celkově prostě tloustnu😠 na mě to na břiše asi dlouho vidět nebude protože jsem silná, ale právě mě štve, že budu přibírat celkově opět na celé postavě ☹ Je fakt že to bude asi i tím, že jsem před tím držela tu dietku, ale bylo to pouze snížení tuku a cukru, takže jsem si vážila jídlo a počítala Kj, žádná drasťárna, kde je zaručený JOJO efekt, ale teď ne že bych se vyloženě přežírala, tedy jak kdy 😉 , ale začala jsem zase jíst všechno, tak to asi budu rychleji nabírat zpět:(....ach jo

denis19
9. feb 2010

no máme to my ženy náročné....já pred IVF také neco zhubla, zatím ješte nejsem na kdysi výchozí váze,ale myslím, že ten zadek je slušný,ale nevadí, budeme to rešit po porodu a možná ani nebudeme muset 😀 to by byl zázrak, zhubnout jen tak,co????

gabulik77
9. feb 2010

jo po porodu se dotoho dám a bude ze mě šťabajzna 😀 nechám si zmenšit prsa a tak🙂

denis19
9. feb 2010

vážne???? jako ty prsa???? já nad tím dumám už deset let!!!!

gabulik77
9. feb 2010

jo určo vážně, mám v okolí dvě známé a jsou naprosto spokojené, takže pokud se nerozhodneme pro ještě jedno dítko, tak půjdu...

l.u.c.i.e
9. feb 2010

Jsem zpět. II. sreaning dopadl též výborně a kontrolní ultrazvuk taky. Ledviny už má malej v normě, takže jsem nemusela na plodovku. Měří 25cm a váží 498gr. Moc jsem si oddychla. Jinak máme vyfoceno i pindíka s kulkama, ale já v tom nic nevidím... Zítra dopoledne jsem hodím fotečky i s pupíkem. Ale asi nebude vidět ještě žádný rozdíl 🙂 Teď ještě musím za 14 dní na srdíčko...

Denis, zítra jsi na řadě ty s dobrými zprávami...

denis19
9. feb 2010

lucie...super!!!!!!
zítra jsem tu s infem a pupíkem i já!!!

ted letím na profylaktiku...dnes máme odber pupečníkové krvi....jsem nan to zvedavá..tak zatím

krivka5
9. feb 2010

ahojte!
denis..tak zajtra budes mat konecne vysledky,urcite bude vsetko o.k. siiiiiiiiilno drzim palce 😉
a ten odber pupocnikovej krvy si davas dobrovolne,alebo ti to doki odporucil?
lucie...tak to je super sprava,gratulujem 😉 ja idem v piatok na UZV na srdiecko tak dufam ze bude krasne bit...

denis19
9. feb 2010

krivka...ten odber pupečníkové krvi pri porodu, je dobrovolná záležitost, bud si ji necháš pro své miminko, nebo se muže použít na težké onemocnení jiných miminek, jen vzhledem na muj vek, ser ta má krev nedá darovat pro ostatní, jen pro svoje....ale nadelají s tím vekem

krivka5
9. feb 2010

deni...aky vek!nahodou tridsiatnicky su najsexi zeny a aj styridsiatnicky samozrejme(uz sa nam to blizi). 🙂
moja starka rodila prvy krat styridsatrocna a mala dve deti.myslim ze 38 neni az tak vela na rodenie...

denis19
9. feb 2010

no t není,ale je to hodne na darování vajíček, embrií, nebo pupečníkové krve!!!!! jako na slovensku 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre