Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
25. feb 2010

no toto...to je super, se nekdo má když má neomezené vycházky 🙂

l.u.c.i.e
25. feb 2010

Denis, když půjdeš na na PN, tak ti asi taky doktor napíše neomezené vycházky, ne?

Venku to dneska krásně pálilo. Kéž by už to chtělo vydržet, že?

denis19
25. feb 2010

no lucko..to na slovensku nejde....prý...optám se ho na to,alepokud bych byla na rizikovém, tak jsou neomezené, což nechápu,ale je mi to jedno

krivka5
25. feb 2010

ahojte...
tak to aj ja prvy krat pocujem ze neobmedzene vychadzky.a to mate od zaciatku PN?no to sa aj ja musim dokiny opytat,bo chceme ist s muzom este na dovcu pokym neni brusko moc velke 🙂

gabulik77
25. feb 2010

denis ja tu neomezenou PN měla taky jen z CAR, kdybych se chtěla nyní vrátit na PN tak už neomezené vycházky od mé dr. nedostanu, ta je taky nedává 😒

denis19
26. feb 2010

dobré ránko.....no co se neomezené vycházky týče...jsem smírená se 4 hodkama na den...co nadelám....
jinak preji krásný den a hurá...pro pracující..je pátek 🙂

l.u.c.i.e
26. feb 2010

Ahojky holky,

ty neomezené vycházky mám z CARu a gynekolog je i tak ponechal... Jsem za ně ráda.

No a jak se máme při pátku? Copak budete dělat o víkendu? My asi půjdeme nakupovat, manžel potřebuje do OBI, tak uvidíme...

denis19
26. feb 2010

ahoj lucko......my jdeme v sobotu objednávat kočárek....jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂 a v nedeli si vezu neter do BB na prázdniny a mám dovolenou, tak nám bude hej 🙂

co dnes deláš, u nás prší ,ale je teplo, už je cítit jaro!

krivka5
26. feb 2010

ahojte
lucie...tak zavidim vychadzky,ale ved ja len zacinam PNkovat a mozno po 12tt pojdem zase robit...
denis...tak ta caka pekny vikendik,budes s neterkou trenovat vychovne praktiky. moj muz je zlaty,stale mi rozprava o vychove nasho dietka este ani na svete chuda neni a uz dostava kvapky 😀

denis19
26. feb 2010

krivka...no s neterí je to bez práce, ona je ojedinelé díte asi, poslouchá na slovo a to ješte ani nestihnu vyslovit, není náročná...jako, že nepotrebuje značkové veci, či luxusní program...ráda mi čte a s manželem ráda kreslí mapy...asi jsme z ní udelali nádejnou geografickou generaci 🙂

krivka5
26. feb 2010

DENIS...tak to je vazne ojedinele dieta. ja mam dve male neterky a tie su ako z besnych vajec potvorky...

denis19
26. feb 2010

jo ona je fakt boží dar....pokora,radost, úspech ve škole a na prvním míste je ten druhý a potom až ona a to je jedináček......verím , že i karolínka bude perfektní 🙂

krivka5
26. feb 2010

moj syn je zatial jedinacik a mozem povedat ze som s nim tiez nikdy ziaden problem nemala,tak isto pefektne bezproblemove dieta.no moje neterky su sestry a tie nie ze by sa ochranovali ale stale sa tlcu a skaredo si nadavaju,jedna na druhu ziarlia.no niekedy sa na nich aj nasmejem 😀
veru jedinacikovia asi byvaju kludnejsi a tvoja Karolinka sa uz teraz ukazuje ako prava dama,pekne kludnucka a dobrucka 🙂

brmbolcek
26. feb 2010

Denis- mate to v rodine tak Karolinka je ista aka bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
26. feb 2010

brmbolcek...tak tomu tajne verím a preji ji aby tu byla šťastná 🙂 no a máte už jména?????

brmbolcek
26. feb 2010

anooooooooooooo ja mam xi xi Karolinkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, mozem ? 😅 😅

denis19
26. feb 2010

to fakt?????? 🙂 je to jako když dáš díte dar...toto jméno, tak to vychází numerologicky a co kluk?????

brmbolcek
26. feb 2010

ja to myslim vazne s tou Karolinkou 🙂 , len ja tusim ze to bude chlapcek 😀 😀 😀 ale aj pre chlapceka mame meno paci sa nam DOMINIK 😉 😉 😉

a vy ste uvazovali nad chlap. menom ? 😉 😉 😉

denis19
26. feb 2010

no my už nemusíme nad klučičím jménem premýšlet,ale kdyby to byl kluk je to teodor...teda teo 🙂
a já vím, že to myslíš na vážno s karolínkou 🙂 🙂

minka051
26. feb 2010

Ahojte
Tak dnes som bola na UTZ sliznica má 8,6mm a povedali mi že nieje vhodný KET. Tak zas až nasledujúci mesiac. Tak teraz stále brať lieky o 10 dní vysadiť. Ked príde mrcha takzas nasadiť lieky a celý kolotoč odznova.

brmbolcek
26. feb 2010

Denis- ked to tak bude tak jedna bude v BB a druha v ZA 😀 😀 😀
ako dnes v praci ? da sa to vydrzat ?

brmbolcek
26. feb 2010

minka- ahoj prave som o tebe pisala, a sakris ved si brala naplaste 😠 😠 😠 😠 boli slabe na rast sliznice ????

denis19
26. feb 2010

ahoj minka....to fakt....a to by se do pondelí nevyšplhalo????? ☹ ksakru...holky mám z toho stres ☹

brmbolcek...tak dobre , každé mesto musí mít zastoupení 🙂
dnes polehoučku končím tak se teším a hurá k našim 🙂

l.u.c.i.e
26. feb 2010

Denis, to je super zpráva. Tak už budete mít kočárek. Musíš ho pak vyfotit a přidat do alba. My ještě ani nevíme jaký chceme...
Užij si dovolenou s neteřinkou. Copak podniknete? Pojedete někam na výlet?

Minko, tak to mě mrzí, že máš nízkou sliznici. Kolik musí být vysoká na ket?

Brmbolček zdravím...

denis19
26. feb 2010

lucie...mám ho v albu...kočárek.
a neterí pujdeme na svah, do kina a chce si jít do parku číst, to jsme delali v léte,ale je ješte zzima, tak uvidíme 🙂

brmbolcek
26. feb 2010

licie- ahpjcek , ja som sa tu tak surovo votrela, ospravedlnujem sa , az sa hanbim , ale srdecne vas zdravim....som tu vystopovala denis..... tak to poznas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
26. feb 2010

Denis, právě jsem se mrkla. Pěkný a má příjemnou barvu. 🙂 Malá si ho užije...
Pěkný program. My do kina půjdeme asi v pondělí... Hlavně si to užijte.

denis19
26. feb 2010

brmbolce...tak ty jsi i stopar a to s dvema banánama v posteli!!!! no toto

lucko to jen na objasnení...brmbi spí v posteli s manžou a ješte si tam tahá i banán, prý když má v noci hlad 😕 😕

tuzimpobabatku
26. feb 2010

ahojte, ktorej z Vás bral manžel profertil? prosím vás, ako to užíval? pretože v letáku je napísané že 2 tbl naraz ráno pred jedlom a na krabičke zase 2 x denne 1 tbl. ....a ešte by ma zaujímal Váš názor na profertil ďakujem 🙂

l.u.c.i.e
26. feb 2010

😀 Díky za objasnění. Teď je mi to jasné... Hezky jste mě pobavily.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre