Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

edvi
24. jan 2010

Já už holky začínám být trochu nervozní jak to dopadlo. 😖 Musím nějak zaměstnat myšlenky.

denis19
24. jan 2010

tak hezky edvi zamestnávej..kolik je to už dní????

máme jmenné favority,ale žádná jistota , to asi je až v den dééééé

lusinkaj
24. jan 2010

presne tak...a vies co to uz bude?

edvi
24. jan 2010

Dnes jsem teprve 5 dní po ET. Takže ještě musím být trpělivá. 😕

A jaké máte jmenné favority?

lusinkaj
24. jan 2010

edvi ahoj...ja som tiez po 2ivf ale len 3 den po et...ja musim este dlho cakat...kolko mas vlozene?kedy budes testovat?mala si aj pred.lultivaciu?

denis19
24. jan 2010

trpelivost ruže prináší a v našem prípade miminka 🙂
hoka bude karolína a kluk asi teodor 😲

ratatooy
24. jan 2010

Ahoj.karolinku máme taky vybranou pro holku a kluka máme víc jmen o to vedeme bitvu.akorát o tom mluvíme jak kdyby už to bylo jisté a to jdem teprve na opu.

denis19
24. jan 2010

to neva,hlavne že číríte energii a ono seto potom povede 😀

edvi
24. jan 2010

Lusinkaj mám u sebe dvě embrya a kultivaci jsme měli 4dny. 😉 No testovat nevím jak dlouho to vydržím, ale asi ne, já jsem "testovací" typ. 😀

Jméno Teodor se mi mooooc líbí, taky jsem o něm uvažovala. (kdybych už konečně otěhotněla) 😉

lumpajda
24. jan 2010

Ahoj Ratatooyi ty nevěrnice 🙂 , taky jsi zvědavá, jak to prožívají holky už po, já taky serfuji a koukám kdy testují a tak. Jé holky, ahojte, omlouvám se jen nakukuji, mám teď po OPU a nejpíš ve čtvrtek ET, tak jsem zvědavá.Holky 8 oplodněných vajíček je dobré? Myslíte, že něco zbyde na zamražení? asi je brzo to posoudit, co?

denis19
24. jan 2010

edvi
z dvou určite otehotníš, já také z dvou otehotnela 😀 😀
lumpajda
výborný počet oplodnených, já tuším melo oplodnených také osm, či sedm a mám dva snehuláčky a dva šli do domečku...tak držím paleček....

lumpajda
24. jan 2010

Díky moc denis za optimismus, jsou to nervíky a to mě to nejhorší teprve čeká.

lusinkaj
24. jan 2010

edvi...a ty si mala aj lepidlo?v akom centre si ?mate nieco take?

edvi
24. jan 2010

Denis no snad máš pravdu. Teda minule mi to nevyšlo ani se dvěma. ☹ a ani nic nezbylo na zamražení, takže znova. Pamatuju si tě právě s diskuze ivf říjen listopad nebo tak nějak.🙂

Luci jaké lepidlo??

A 8 oplodněných vajíček je myslím dobrý počet, je to strašně individuální asi. Já měla ted 7 oplodněných a všechny vydržely a minule jsem měla 4 a zůstaly jen dvě.

lusinkaj
24. jan 2010

edvi to je take lepidlo obrazne povedane...pri emb.sa vytvori take prostredie akokeby to bolo prir.otehotnenie,zvysuje to uspesnost 🙂

denis19
24. jan 2010

edvi
jo jsem originál v téme príprava na ivf úplne...tam jsem s holkama od začátku a už se tak i víc znám,ale objevovat nové obzory mne baví..... 🙂

gabulik77
24. jan 2010

ahojky holky všechny moc zdravím, koukám, že se to tu pěkně rozjelo a to je dobře 😀 😀 všem čekatelkám moc moc držím palečky. Jsou to nervy, ale musí se to vydržet...je to těžký, ale holky vydržte.
Přidávám k tématu, osm oplodněných je super výsledek, mě odebrali devět a z toho se oplonilo 5.
Denis jak je , všechno doufám v pořádku. Zítra už jdeš do práce viď? Já se tam jdu taky mrknout zase🙂

denis19
25. jan 2010

nazádrek!!!

gabuli...ano už jsem v práci, z lehka se rozjíždím...jak je????? dala jsem do alba další foto bríška..když chceš tak mrkni a už by jsi se také mohla cvaknout 🙂 🙂 ať máme co porovnívat 🙂 🙂 🙂
to platí i pro lucku 😝

l.u.c.i.e
25. jan 2010

Ahojky,

Denis, koukám, že už ti roste bříško. 🙂 Mě stále ještě ne. Budete si muset ještě chvilku počkat. Přece jenom jsem silnější postavy, takže to na mě bude vidět déle. Ale slibuju, že brzo nějakou fotečku přidám. Jak bylo v práci?

Holky, já jsem měla jen 6 vajíček a z toho se oplodnili 3 a zaváděli mě 2. Takže 8 vajíček je krásných. Držím palečky všem čekatelkám.

gabulik77
25. jan 2010

ahojky Denis a Lucko🙂 no Denis koukala jsem už včera na tvoji fotečku🙂 super... právě jsem si říkala, že se máš, že vůbec nepřibíráš(podle napsaných kg u fotky), ale bříško už už leze 🙂 , já už mám asi tak 3kg a jsem z toho docela nervózní, tak nějak mi přijde, že se kulatím celá 😝 😝 😀 , před tím než jsem šla na ET jsem se snažila něco shodit, abych měla lepší pocit ze sebe, ale podařilo se mi jen 8kg a jestli to takhle půjde dál, tak to za chvilku zase doženu. Ale to je to, že jsem doma a hlavně ty vánoce, na ty padly tak dvě kilča ☹ takže já fotečku asi nepřidám, jsem právě silnější postavy, takže nic pěkného. Už se těším do práce 🙂, dneska jsem byla u dr. a vypadá to, že v půlce února nastoupím, jsem ráda. Jo a Lucko, podle fotky v profilu bych tedy být tebou netvrdila, že jsi silnější postavy.

denis19
25. jan 2010

Tak holky.....já teda nevím,ale jste si jisté, že víte co je silnejší postava???? videli jste moji fotečku!!!!
a gabulik, shodit JEN 8kg se mi nepodarilo asi za celý život!!!!! tak klídeček....a nenapínejte mne a hezky se nafoťte...jsem zvedavá jako stára bába!!!!!!

eva5
25. jan 2010

pěkný podvečer,už několik dní si pročítám diskuse,ráda bych se přidala -1.IVF bylo neúspěšné-absolutně bez zamražených miminek,teď jsem po 2.IVF po CSI a čekám na test,který bych měla mít v neděli,bohužel se cítím stejně špatně jako minule bolí mě břicho jako před menst.mám stach,že ten ET nebyl tam kam měl být ..asi si budet myslet,že to není možné,ale já jsem při transféru nepociťovala žádnou bolest jako poprvé,když pipeta přecházela přes děložní hrdlo ?a proto teď myslím jen na to,že ty miminka skončili těsně před dělohou?chtěla jsem se zeptat na tyto pocity a prožitky u ET?děkuji

gabulik77
25. jan 2010

ahoj eva, zdravím tě, já měla 1. ET taky neúspěšný, v listopadu jsem absolv. KET a musím říct, že když jsem byla na transferu, měla jsem stejné pocity jako ty, dokonce u prvního mi vše dr. ukazovala na UTZ a teď při druhém mi ani neřekla, abych se dívala, protože se tam nějak nemohla dostat a vyšlo to. Jinak příznaky jsem měla bolesti v podbřišku, někdy i křeče (asi 2x), tyhle příznaky jsem měla asi tak cca od 8. dne, ale každá to má jinak. Musíš věřit, určo to dobře dopadne🙂 kolikátý den jsi po ET

gabulik77
25. jan 2010

denis, koukám na novou fotečku, šaty jsou super, sluší ti to🙂)) no já mám o moc moc moc moc víc na těle 😀

eva5
25. jan 2010

---18.1.jsme byli na ET ----a tam,kam chodím já se ultrazvuková kontrola nedělá,ani před třeba ,jak je na tom děložní sliznice a ani po ET .

gabulik77
25. jan 2010

aha tak to mě Evo dělali první UZT když jsem byla 6tt+2, ale zase nebrali vůbec krev, takže jsem dělala jen těhu test, já měla testovat až 17.den, ale testovala jsem 15 den, ale už od toho 10 by to mělo být vidět. Budu moc držet palce, asi bych testla dřív a hlavně jsem byla docela nakoplá, protože jsem to nedostala a při 1. pokusu jsem to dostala hned 7 den po ET.

denis19
25. jan 2010

gabulik 🙂 pobavila jsi mne 🙂 ale dikas...
jsemz tech metod CAR celekm zmatená, nám delali UTZ snad stále!!!! tesne pred ET, tesne po ET....potom o 14dní a to i s krví a potom ješte o týden,pokud jsem byly tehul a potom nás už odeslali k svému obvodnímu gyndari....

gabulik77
25. jan 2010

jo jo Denis každýCAR má svůj postup, si vem to, že já jsem ve 14 týdnu a ještě mi ani jednou nebrali krev, na první testy jdu až 10.2. Hele Denis a to se tě rovnou zeptám, ty první testy to jsou ty tripl testy? a ten screening je co, to je to samé???? jsem z toho nějaká zmatená a vůbec nevím co kdy mám podstoupit???? 😲

eva5
25. jan 2010

taky jsem slyšela,že by se měli kontrolovat"bublinky"a nic ?? a jinak si mám udělat test za 14 dní,ale minule jsem přesně za 14 dní začala menstr.myslela jsem si,že jsem v pohodě a silná,ale nějak se mě nedaří,hlavně to pozitivní myšlení,jsem ráda,že tentokrát máme alespoň 4schované ---

minka051
25. jan 2010

denis ahoj tak práve som asi prečítala všetky články čo som našla o tom špinení. No myslím že sa nemusím obávať najhoršieho. Je to spôsobené tým čo beriem. Tie hormóny. A nie som jediná u ktorej sa to deje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre