Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
30. jan 2010

luci...ta stránka minejde???? je to sk?????

eva5
30. jan 2010

já jen ,že jsem tři dny nazpět přestala brát prednison a anopyrin a ten crinone( místo utrogestanu co tady většinou holky mají)no ,ale krvácela jsem z nosu a crinone se srážel v hrudky,tak teď zase nevím jestli to jako nemám brát nazpět ☹ myslím,že dostanu v pondělí vynadáno 😔

radysek
30. jan 2010

eva - tak anopiryn nevadí, že jsi přestala brát. já to udělala taky bez porady s Dr., ale ten crinone gel bych neriskovala přestat užívat. je to hormon propgesteron a je dost důležitý. Já krvácela především proto, že mám sníženou hladinu progesterone a estrogenu a nyní mi dokonce Dr. Navýšila dávky Utrogestanu , Estrimaxu a ještě znovu zavedla crinone gel. Je to síla co všechno vpravíme kvůli těhu do těla, ale fakt to pomáhá. Já teď po zvýšení dávek přestala úplně krvácet a kromě hodiny po vzítí léků , kdy je mi fakt pod psa, tak pak je to v pohodě. Vynadáno nedostaneš, jen se vždy radši poraď s Dr. mě k tomu taky holky v diskuzi navedly a jsem zato vděčná!
jinak všek gratulace k // a hodně štěstí při dalším průběhu těhu stavu!!!!

eva5
30. jan 2010

radysek ---děkuju za radu naštěstí je ta aplikace jednoduchá,tak hlásím úkol splněn!no a jdu si koupit kyselinu listovou a magnezium.......jsem si říkala,proč mě ty lýtka ,tak trnou......většinou jsem to měla po dlouhých běžeckých výletech 😉půjdu ven dokud ještě svítí sluníčko

denis19
30. jan 2010

sluníčko??? a kde, u nás sotva prestalo chumelit 😀
ale teké doporučuji léky oopet nasadit 🙂

eva5
30. jan 2010

léky už zobu 😉 a to sluníčko --v Šumperku--no teď už svítí jenom trošičku

anubism
30. jan 2010

tak jsem zase tady,byla jsem se odreagovat od toho čekání,byly jsme s malou sáňkovat,ale já jen na ní koukala.Do car mám volat jen jak mi dopadl testík,zítra bych ho chtěla zkusit udělat,ale nevím jestli k tomu budu mít odvahu. 🙂

denis19
30. jan 2010

ale budeš...klid a to se CAR spoléhá jen na domácí test????

anubism
30. jan 2010

asi jo,já vůbec nevím,je mi to divný,vy všechny chodíte na krev a utz a tady v caru nic

krivka5
30. jan 2010

bry vecer 🙂
denis...ja uz netestujem,necham to uz na krvicku na utorok...
eva...gratulujem k testiku a pekne oddychuj nech ste s babom fit 😉 ja si myslim ze by si si mala do centra zavolat ked mas problemy...

minka051
30. jan 2010

anubism tebe nič nekázali caru. Že kedy urobiť test a kedy na krv? To je divné. 😒

krivka5
30. jan 2010

anubis...tak to je fakt v kazdom car inak aj mne povedali ze o 14 dni na krv a testiky mi nekazali robit...
denis...tak sa mi zda ze ten nas helios v MT bol dobra volba...

anubism
30. jan 2010

test mám dělat 4.2.,a pak zavolat jak dopadl,o krvi vůbec nic neříkali.proto koukám na diskusi,jak všichni píšete o krvi a utz. 😒

minka051
30. jan 2010

anubism a do akého centra chodíš?

mariamaria
30. jan 2010

eva v pondelok na krv!si jasna tehulka 😉 gratulujem 🙂 😉

anubism
30. jan 2010

do Karlových Varů,a spadá to pod Plzeň.

denis19
31. jan 2010

dobré ránko.....
anubism.....tuším i lucie chodí do plzne..pokud se nepletu...zkus se ji poptat...je tu u nás na téme,anebo tuším i na natrl plzen

krivka...také mám pocit, žehelios je jeden z nej, jak statisticky , tak i prístupove-lidsky!!!!

minka....ako....už žmolíš v ruce testík???? ale máš ješte čas!!! 🙂

edvi
31. jan 2010

Ahoj, tak i dnes 12 den po ET test čistě negativní. ☹ Asi je to zase ztracené co? ☹ v úterý jdu na krev.

denis19
31. jan 2010

edvi...no co ti reknu....už by tam neco melo být...uvidíš na krvi!!!!to máš kolikátý pokus?

anubism
31. jan 2010

Dobré ranko,tak jsem skusila tt a čekám na výsledek,ale asi nic ☹ .

edvi
31. jan 2010

Denis druhý.☹

edvi
31. jan 2010

anubism tak co???? Kolik jsi dní po et?

anubism
31. jan 2010

12.den,ale ted jsem se šla na něj podívat,i když za dýl,a přišlo mi že tam vidím ještě jednu,ale slaboučkou.Že by byla ještě šance?Je to hrozný čekání,kdyby se to dalo nějak urychlit 🙂

edvi
31. jan 2010

aha to jsi stejně jak já. No myslím, že teda šance je. 😉 Já tam nevidím totálně nic i když se soustředím sebevíc. ☹

denis19
31. jan 2010

anubism...tak když vidíš ducha šance je...tak je vždy!!!!!! zkus ješte i zítra nebo v úterý.

edvi.....a máš nejaké snehuláčky?

edvi
31. jan 2010

denis jo mám tentokrát 5 sněhuláčků, ale nějak tomu momentálně nevěřím. 😒 s nimi je ta šance ještě menší ne? Nevím, minule mi žádní sněhuláci totiž nezbyli. No budem to muset doma zvážit jestli vůbec a kdy toho jít.

denis19
31. jan 2010

jo ket má mneší pravdepodobnost,ale i gabulik tuto z témy je tehuhu zketu, tak šance je tu vždy a máš jich pet!!!!to je úplne super....ale neveš ješte hlavu...možná tam zítra najdeš ducha....

denis19
31. jan 2010

edvi
ted jedna holka hodila do jiné témy zajímavý článek a z toho mi olyne, že negativní test na 11-15den nic neznamená, neboť se tehuhu hormon mohl začít vylučovat poydeji, mrkni na to http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Article...

anubism
31. jan 2010

edvi věřím že se ti taky ojeví dvě kolejničky,já tomu taky ještě dávám šanci,kdy si máš dělat test,ty jdeš taky na krev?

mariamaria
31. jan 2010

anubism ak tam je dusik ,tak si tehula 😉 skus o dva dni neskor 😝 a uvidis silnejsiu ciarku 😵 drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre