Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
31. jan 2010

Ahojky,

Denis, tak ty šablony jsou na něco jiného 🙂 Spletla jsem si odkaz. 😅 Správně to je http://www.predlohy.sk/ 😵

edvi
31. jan 2010

Dennis díky, no uvidíme jestli u mě se stane takový zázrak.

Anubi jdu na krev v úterý.

l.u.c.i.e
31. jan 2010

Evi, gratuluju k //.

Anubism, jsem z Plzně a chodím do Natalu. Jinak u mě to bylo tak, že po 14 dní jsem šla na krev. Když byla dobrá hodnota hcg, tak na UTZ jsem šla po 14 dnech. Holčina co se mnou ležela na pokoji měla hcg nízké, tak musela chodit na krev a UTZ obden, aby vyloučili neprosperující těhotenství. Naštěstí se v děloze ukázala bublinka, tak si mohla oddychnout.
Jinak i mě se až po limitu ukázala slabá druhá čárka a každým dnem moc nesílila... 🙂 A vidíš podařilo se. Krev je rozhodující.

anubism
31. jan 2010

Lucie a Natal je ten u náměstí,jáchodím do Varů,ale paří to tomu institutu u náměstí.Tak uvidím,necháme se překvapit.Snad to nejsou vidiny 😉 Děkuji všem za podporu,je to tu fajn,je si s kým o našich trablech povídat 😅

dana10
31. jan 2010

Ahojte dievčatá
Edvi ja som na tom istom ako ty.Žiadna druhá čiarka.Na krv idem 1.12, možno sa ešte stane zázrak ☹ ☹ , uvidíš nádej umiera posledná 🙂 🙂
Dievčatá aspoň nám dávate nejakú šancu aj keď tie testy sme si radšej nemali robiť

denis19
31. jan 2010

jééé lucko...tak ty jsou super.....a je to i výborný nápad, muj mnž je trochu umelecky nadaný, už maluje detsko obrázky do pokojíku a toto by se mi také líbilo 😀 😀

eva5
31. jan 2010

Pěkné odpoledne -----po pozitivním testu----včera po 13 dnech od ET ---půjdu v pondělí na krev normálně si o to drze řeknu,abych věděla hcg ......a pak už mě snad budou kontrolovat pravidelně

eva5
31. jan 2010

holky začaly jste po zjištění těhotenství užívat něco na podporu něco navíc vitamíny čaje nějaké zvláštní potraviny???

denis19
31. jan 2010

eva já brala už i pred ET kyselinu listovou a babyplan , takže ano, babyplan je to tretího mesíce tehuhu a potom je už zase neco jiného. dej si pozor na bylinkové čaje, ne všechny bylinky jsou pro tehuhu holky 🙂 hlavne pozor na echinaceu, kamilku a koprivu, šalvej a tu obzvlášť. jinak pohoda.....jo a nekourit a nepít alkohol do 12tt je dobré 😀

denis19
31. jan 2010

jo a ted na začátku tehuhu určite žádné pikantní jídla!

eva5
31. jan 2010

nekouřím nepiju ---doma mám mátu a šípek----ale mám ráda kafe 3v1 to si dělám do půl litru s mlíčkem je to spíš taková bíla káva a melta se může ?je tam čekanka???je to spíš pro kojící,ale mě to chutná--

eva5
31. jan 2010

tak jsem volala sestřičce z centra zítra ráno krev potom ve středu krev a ve středu odpoledne bude UZ---tak mám radost,že vím plán co a jak dál

denis19
31. jan 2010

eva......to si klidne pij i to 3v1, já pila a i piju jedno presso denne a to ráno, mela jsem období, že mi nechutlnalo,ale ted už zase chutná , jo a nevím co máta....mne konkrétne je z ní zle...ale sama uvidíš a šípek je super a i meduňka je výborná a i uklidňuje a dobre se po ní spí 🙂 tak super streda UTZ už možná i neco uvidíte 😀 😀 čekanka, špalda, žito...to vše je ok, já piju hodne špaldové a čekankové kafčo...

eva5
31. jan 2010

já jsem zvyklá hodně tekutin tak 3 až 4 litry denně naštěstí máme i dobrou vodu z kohoutku tak mám možností-a zjistila jsem ,že nemám vůbec chuť na slladkosti a to už od prvního dnes co jsem začala píchat injekce od 1,ledna prostě neznám sladký...jsem ráda,protože teď co se člověk nemůže hýbat by ta váha šla nahoru rychlostí blesku 😉

minka051
31. jan 2010

Ahojtepeknú nedelu prajem
Ja som práve strihala syna. Stále ma otravuje a nechce ísť kaderníčke lebo tej by nemohol tolko do toho kecať ako mne 😀
Ja som volala bilynkárke p. Kopáčovej asi ju poznáte a pýtala som sa jej čo môžem. No bilynky to opatrne a najlepšie medovku, lipu, a ovocné čaje a potom také pre tehotné z lekárne ale nieje to dobré piť stále. A čo sa týka vitmínov tak mi všetko akázala aj kys. listvú a dokonca povedala že nekpovať ani maternu ani žiadne podobné prípravky. Tak neviem ale to jej jej názor.

eva5
31. jan 2010

jo nedoporučují mateřské vitamíny........velké děti a hodně vit A taky jsme to slyšela

minka051
31. jan 2010

eva ja som od vlani od mája pribrala asi 6 kg . Teraz mi to ale nevadí.

denis19
31. jan 2010

minka...no jakjsem videla tvoje foto....6kileček ti určite neublížilo 😀 😀 a s tema materskýma vitamínama jsem to už také slyšela...to je jednopu tak a podruhé onak...asi je nejlepší se rídit pociti a je klid!

l.u.c.i.e
31. jan 2010

Anubism, Natal je u Družby na Košutce. Na náměstí je Institut reprodukční medicíny.

Holky když se bavíte o vitamínech, tak jsem brala jen do i. trimestru babyplan a kyselinu listovou. Teď už nic neberu, jelikož jak již tu píšete, pak se rodí velký děti 🙂

l.u.c.i.e
31. jan 2010

Denis, jsem ráda, že se ti odkaz líbí. Nám moc. Až to budeme mít hotové, tak to určitě přidám do alba. Doufám, že vy taky, pkud si to objednáte.

krivka5
31. jan 2010

pekny den snazilky,
asi som sa to uz pytala,ale este raz. mala niektora z vas dve ciarky ked testovala a nemala vobec ziadne priznaky tehu a bola tehu? ja uz neviem ako to so mnou je.cela rodina sa uz na cele so mnou vytesuje a co ak je to len nieco ine a nie tehu?preco by mi potom tie testiky silneli neviem. okrem toho ze mi meska 9 dni mrcha nic tehu necitim...zajtra bude 14 den po ET skusim este jeden a hotovo!

brmbolcek
31. jan 2010

ahoj Krivka- 😉 i ja sa citim normalne a dnes som 15D po ET a testla som a mam dve // , 🙂 🙂 mam sa dobre ale jeden priznak mam a to prsia , mam bolestive bradavky .... ale da sa to zniest zajtra idem na krvicku 🙂

lusinkaj
31. jan 2010

ahojte,prisla som k vam trosku po radu-povzbudenie... 🙂 dnes som uz 9 den,zajtra na 10 by som chcela testnut...
ale uz ma ani brusko nepobolieva na ms,ani nepopichava..prsia len tak trosku su citlive... 😝
mam z toho trosku obavy...co si myslite?a dnes ma zacalo pobolievat hrdlo?moze nieco na to si vziat???dakujem

denis19
31. jan 2010

lusinkaj...na ten krk bych jen kloktala repík...pokud nemusíš nic si neber a v nejhorším jeden anebo jen pul paralenu, určite ne acylpoš.....vydrž do úterý a testni...ale príznaky máme každá jiné 😕
holky a o bradavkách ani nemluvte....dnes mne ukrutne bolí a už jsem z toho paranoidní!!!

lusinkaj
31. jan 2010

denis dakujem,testnem ...ale sa bojim,kazdy vravi aby som netetsovala zbytocne sa neznepokojovat..test moze byt falosny od liekov...

brmbolcek
31. jan 2010

denis a co preto robis ab to menej bolelo, ja uz ani sprchi nemozem na ne pustat co su take citlive 😉

denis19
31. jan 2010

lusinkaj...od jakých léku? neco bereš jiného než my? neboť pregnyl už je pryč a utroš nedelá falešný test.....ale pokud vydržíš na krev a UTZ tak samozrejme netestuj, já byla rozhodnutá netestovat,ale pod emočním tlakem na koníkovi jsem testla 🙂

lusinkaj
31. jan 2010

ja beriem este duphaston,estrimax,dnes posledna davka utrogestan...
neviem,aj chcem testnut aj nie... 😉

denis19
31. jan 2010

jako poslední dávku utrogestanu máš dnes????

brmbolcek....dnes jsem z toh onervozní jako vul!!! s prominutím, už jsem je olejovala, mastila, dala studené obklady a nic...ted to trochu ustálo,ale v noci je to des, jak se mi otírá pyžamo!!!zkusím spát v podprde,ale to si neumím ani jen predstavit

lusinkaj
31. jan 2010

mala som vybrat cele balenie urogestan a dalej pokracovat len s duphastonom,estrimax... 😉 a vy mate ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre