Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

mirenkam
15. dec 2009

já si taky myslím, že brzy... uklidňuje mě to, že mi dnes ráno po bábovce (výborné) bylo na zvracení a teď při pečení cukroví se mi také navaluje..... tak doufejme, že to dobře dopadne 😉

denis19
16. dec 2009

mirenka.....to je nadejné 🙂 🙂
dobré ráno z práce preji...... 😕

mirenkam
16. dec 2009

ahoj 🙂 je to vůbec možné, abych už měla nevolnosti, když ještě ani nemám poziv. těhu. test? Včera mi bylo blbě, když si manžel dával na večeři párek a dnes ráno po snídani - po rohlíku se šunkou.... Ale nezačalo to hned až za chvíli po tom, co jsem se najedla... 😒

denis19
16. dec 2009

no to je dobré znamení, mne je také blbe až po snezení 🙂

l.u.c.i.e
16. dec 2009

Ahojky holky,

tak jsem se vrátila z poradny. Jsme velcí přes 6cm, staří dle PM 11+3, dle UTZ jsme o týden napřed 12+3. Udělán I sreening, dle UTZ vypadá vše v pořádku. Výsledky z krve do měsíce při kontrole na genetice. Doufám, že bude vše v pořádku... Jinak to byl úžasný pocit vidět, jak se tam hýbe, mává a dokonce i polyká vodu. 🙂

denis19
16. dec 2009

lucie ahoj!!!!
tak paráda. no to jsi skutečne napred, dobehla jsi mne 😀 😀 6cm jsme meli my a to bylo presne 12+3tt 😀 že je to famozní jak tam vidíš jak se hýbe mává kope........paráda.......tak ty postupy jsou standartní, mám to také nejak tak......zustáváš doma?

l.u.c.i.e
16. dec 2009

Bylo to něco nádherného... Teď si aspoň pořádně uvědomuju, že jsem opravdu těhulka 😉 Už se těším až poroste bříško... Jojo, zůstavám doma až do mateřské. Chtějí abych byla raději v klidu. Taky jsem zhubla 3kg, jak mě je pořád špatně... 🙂

denis19
16. dec 2009

jéje ty jsi zhubla, to není moc ok,tak ted si dej pozor a hezky papej.....já sice ješte nepribrala,ale rozšírila se mi už pánev a blbe mi teda vubec není, díky bohu.....u nás se ted parádne rozsnežilo 😲

jaanulka
16. dec 2009

Ahojte holky, tak nám to nevyšlo...dnes jsem byla na ultrazvuku a prý je to špatný.....ještě mi brali krev tak zítra mi to potvrdí na sto pro..ach jo

denis19
16. dec 2009

jaanulka, uvidíš co rekne, krev, mne na prvním UTZ nic nenašli

jaanulka
16. dec 2009

denis a kdy jsi šla na první utz?já jsem 15 den po et a dnes mi řekla, že by sliznice byla větší a tak že to vidí špatně, no řekla mi že tam nic není....no už tomu nedávám šanci ...teď pořád jen brečím a jaksi se z toho nemůžu vzpamatovat

jaanulka
16. dec 2009

denis a jak si to prosím měla?kdy jsi měla pozitivní test?

petra49
16. dec 2009

ahoj jaanulko, to jsi šla nějak brzy, u nás se chodí 14.den na krev a podle výsledku pak na UZ, když je krev a test pozitivní - UZ dělají až za 14dní od krve, aby bylo něco vidět. Mě ho dělali 14.12. a to jsem byla měsíc od ET a bylo už vidět srdíčko.

jaanulka
16. dec 2009

já nevím, nejde mi to nějak do hlavy, ale prý kdyby tam něco bylo tak má sliznice větší průměr a doktor mi řekl, že se to pozná až ve čtvrtém týdnu, tak si mám vybrat, jeden řekne to a druhý zas ono

jaanulka
16. dec 2009

abych to vysvětlila, jednou je v ordinaci doktorka a někdy doktor

petra49
16. dec 2009

Jaanulko a dělala jsi si test?

jaanulka
16. dec 2009

jj ale negativní to už by bylo pozitivní

jaanulka
16. dec 2009

když řekla, že tam nic není, tak se asi mýlit nemůže, už jsem to vzdala

jaanulka
16. dec 2009

petro když mi odepíšeš tak to tam neskočí automaticky?mám otevřené tyto stránky a až jsem to přehodila na jinou stranu a vrátila zpátky, tak se mi ukázala tvá odpověď

gabulik77
16. dec 2009

ahoj jannulka urcite pockej na krev, me delali UTZ az 24 den po ket, myslim, ze ti ho delali strasne brzo, uvidis co krev.

jaanulka
16. dec 2009

a co bylo vidět na utz?

jaanulka
16. dec 2009

gabulik co ti řekli?myslím tím jak to v tom bříšku vypadá tak brzo?

gabulik77
16. dec 2009

jaanulka> na tom UTZ jsem to sama poznala, jedno mimo bylo ve traru jako C a už tam bylo vidět i srdíčko, to druhé mímo jsem já neviděla, protože bylo malinké, ale jinak to větší bylo ten 24 den po ket už hezky vidět.

a.jka
16. dec 2009

ahoj holky.
Janulko: taky se mi zdá ten UTZ dost brzy, mě dneska pozvali na UTZ až za 3 týdny, takže budu 5 týdnu po ET, takže teď je to nějaký rychly, taky mi dneska řekli, že tam neni ještě tak nic moc vidět, že to nemá cenu...a jsem 24 den po ET nyní....počkej na krev.

Holky chci se zeptat, jaké jste měli hodnty HCG po těch 14 ti dnech po ET? pamatujete si to? já mam 1732...je to dobré nebo průměr🙂?

petra49
16. dec 2009

Ajka, to jsi měla nějak hodně, já měla po 14 dnech 359

a.jka
16. dec 2009

ty brďo, to jsem se úplně zděsila, ale myslím že do telefonu mi to tak řikali, je to možné? jestli to nebylo 732 😀 i tak je to nějak moc...no to jsem z toho jelen🙂

petra49
16. dec 2009

no to spíš těch 732, to zní líp a kolik jich máš zavedeno?

a.jka
16. dec 2009

🙂 mam zavedené dva mrňousi, snad se chytili oba dva🙂 kolik jsi měla ty a čekáte jedno?

petra49
16. dec 2009

Já taky dva a máme 1, ale jsem ráda, je to míň rizik, míň honičky a i z té finanční stránky je to lepší. Myslím, že na poprvý mi to bude stačit. samozřejmě, kdyby byli 2, tak bych se nebránila.

a.jka
16. dec 2009

I tak je to zázrak....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre