Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
28. jan 2010

lucko, máš pravdu, človek nikdy neví...auto n aparkingu už ted težko rozeznávám 🙂 a chytá mne panika, kde pred panelákem zaparkuji 🙂 ale co už , v nejhorším prípade nechám auto v práci a domu pujdu pešky 😕

edvi, takdržím drápek na víkend, nikdy není nic ztraceno 🙂

gabulik77
28. jan 2010

denis ať ti to v práci rychle uteče, já jdu do práce na čumendu zítra. Jdu si teď užít takové to svoje odpoledne, umýt hlavu upravit a obarvit obočí udělat nehty a tak🙂))

mirm
28. jan 2010

ahojte
chcela by som sa spytat, ake su prve priznaky ze ET bol uspesny a po kolkych dnoch.
Dik za odpoved 🙂

denis19
28. jan 2010

mirm...to je težká otázka.....já byla unavená a stále bych spala,ale za to mohl i utroš a také mi vubec nechutnalo varené jídlo a cítila jsem trochu bolení v podbríšku....takže je to indivindi...už jen vydržet aspon na desátý den po ET a očúrat testík....kolik jsi po ET????

gabulik...krásné plány na odpoledne,ale až v práci vidí, jaká jsi kost a to i s miminkem v domečku...už je tam ta fotečka????

l.u.c.i.e
28. jan 2010

Gabulík, já půjdu na čumendu do práce v pondělí. Musím tam odevzat peněžní lístek. To zase bude otázek. 🙂

Denis, tak u nás znova začalo sněžit. ☹ Já už chci jaro a výlety... Zima už je moc dlouhá.

Mirm, to je těžká odpověď. Jediný správný výsledek je, že nedostaneš menstruaci a ani to není 100%. Já jsem se cítila jako před menstruací, která naštěstí nedorazila. Byla jsem i hodně ospalá, ale to mohl být následek Utrogestanu. Začalo mě být špatně až když jsem byla v 6tt. Kolikátý den jsi od ET?

mirm
28. jan 2010

len 3 den, do 10 je daleko:(
ale bruska ma pobolieva a mam ho velke, ale boliet ma moze aj este z ET nie?

denis19
28. jan 2010

lucie...výlety,jaro........hmhmhmmmmmm já chci.....potom už bude vilké bríško a budeme méne motorné...tak šup sem s jare....taková čumenda v práci je fajn 🙂

krivka5
28. jan 2010

mirm...ja som si robila na 7 den testik a boli tam // aj ked ta druha slaba.Nemam ziadne priznaky akurat mi uz 8 den meska...v utorok idem na krv a budeme si na istom...inac som 10 den po ET 😉

l.u.c.i.e
28. jan 2010

Mirm, to tě ještě můžou pobolívat vaječníky. Pokud jsi 3 den, tak to se ti možná teprve dneska emryjko(a) zahnízdili v děloze. Vyčkej ještě pár dní a hlaď si bříško 🙂

mirm
28. jan 2010

gratulujem 🙂 ja som ms nikdy nedostala presne lepsie povedane bez liekov som ju malo kedy dostala. buduci tyzden vyskusam a uvidi sa.
dakujem 😀

krivka5
28. jan 2010

mirm...to sa neboj,nervycky budu pracovat ,ja som stale ako na ihlach,este ze tu je modry konik 😉

denis19
28. jan 2010

mirm a ty nervičku už potom pracují stále....to ti potvrzuji 🙂

gabulik77
28. jan 2010

mirm, já měla podobné příznaky jako holky, tak od 6 dne pobolívání v podbřišku a párkrát noční křeče trochu jako na MS, musím říct, že modrý koník ti to šíleně dlouhé čekání opravdu zpříjemní a hlavně zkrátí, taky jsem se tu ptala na spoustu věcí a hlavně denis a lucka nikdy nenechají otázky bez odpovědí, opravdu poradí🙂) já testovala až na 15 den a čárka svou sílou kopírovala tu testovací, takže vydrž alespoň an 10 den a uvidíš, držím palečky🙂

gabulik77
28. jan 2010

denis manža ještě není doma, ještě s fotkou vydrž🙂 stejně je na tý fotce vidět jen má úžasná pneuška, jak já říkám O.T.P. (Okrasný Tukový Prstenec) 😀

denis19
28. jan 2010

gabulik...u nás je OTP banka a u vás hele ji....klídek, tu máme všechny 🙂 už se teším na bríško..... 🙂
už jen pár minut a končím v práci ,jsem tu poslední, není divu, všichni v tomto počasí pelášili domu jak brzo jen mohli

anubism
28. jan 2010

Ahoj holčiny,dostala jsem se až ted k počítači,byla jsem ve škole,děkuji za podporu.Přemýšlím jestli nemám dělat TT už zítra,je to hrozný to čekání 😠

l.u.c.i.e
28. jan 2010

Gabulík, i já se již těším na bříško 🙂

Denis, jakpak jsi dojala domů? Našla jsi auto pod sněhem? 😵

Anubism, zkus ještě vydržet nějaký ten den. Nejlepší je to zkusit testnout 12den od ET. Vím jak je to těžké vydržet, ale pokus se. Držím palečky, abys pak nalezla //. 😉

gabulik77
28. jan 2010

ahojky holky, tak foto je tam🙂)
denis jaká byla cesta dom?

l.u.c.i.e
28. jan 2010

Gabulík, pěkná fotečka. Už je vidět, že se tam něco rýsuje 🙂 Jsem zvědavá, jak nám ty naše bříška porostou dál 🙂

gabulik77
28. jan 2010

lucie no to jsem taky zvědavá, se svoji výškou budu fakt kulička 😀

l.u.c.i.e
28. jan 2010

Kolik měříš? Snad nejsi ještě menší než já? Já mám jen 160cm. 😒

gabulik77
28. jan 2010

lucko jsem 😀 😀 😀 😀 mám 152cm, budu taková pěkně asimetrická (asi metr vysoká a asi metr široká) 😝 😝

l.u.c.i.e
28. jan 2010

Ale budeš krásně těhotná 😵

gabulik77
28. jan 2010

jo jo budeme krásně těhotné všechny tady 🙂

denis19
29. jan 2010

ahoj holky......hezky jsem si ted početla a zasmála se z rána...gabulik super foto, krásné bríško...asi ho máš ted z nás nejdokonaleji tehuhu 😀 ...jak tak vidím, mužeme založit basketbalový tým a já budu kapitám mám až 164cm!!!!! 😀 hotové čáry!!!!!
cesta domu byla včera slušne rečeno o hubu...ale dorazila jsem , auto zdatne zaparkovala a dnes se nikam nehnu, jako s autem, do ráno nasnežilo dalších cca 11cm a stále sneží!!! dnes mám dovolenou, mali nám prijít montovar skríň co jsem si dali delat,ale asi pro počasí nedorazí, tak si budu užívat doma v teple s váma pátek....

anubism
když budeš kolem 10 dne po ET klidne testni, tam už bude určite videt výsledek, my také tak nejak testovaly, teda každá tak nejak testuje 😀 😀

krivka5
29. jan 2010

bre ranko!
denis ja som dnes testla uz treti krat a ciarocka je zase silnejsia.babo tam urcite je 🙂 uz nejdem testovat pocka si do utorka na martin.mam dalsi testik v albume,ze je ciarocka tmavsia?

denis19
29. jan 2010

krivka...jasan...máš to v suchu!!!! už jen krev sono, srdíčko a tehuhu knížka a je to!!!!! hurááááá

krivka5
29. jan 2010

denis....ja som taka stastna aj s mnž ze sa az bojim ci je to naozaj pravda...dakujem ze si mi to potvrdila,ja ze sa mi tie ciarocky uz snivaju 😀 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

denis19
29. jan 2010

krivka...já ti to verím, já svuj první test vyhodila do košeneboť tam byl jen takový duch a já si nadávala jako blázen proč jsem testovala a potom jsem celý den chodila do odpoadáku kontorolovat toho ducha jestli tam je a mela jsem ikdyž s obavama blažený úsmevna rtu!!!!! tak si to hezky užívejte s manžílkem a v úterý ti to krajko nebo gaťová jen potvrdí!!!!! máš v domečku jednu bublinku či dve?????

krivka5
29. jan 2010

denis...dali sme si vlozit dve ,ale to jedno bolo slabucke a embryologicka ho ani vkladat neodporucila,tak neviem ci to obe bublinky zvladli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre