Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

a.jka
8. dec 2009

Denis: Utroš neberu, dávám si jen jednoou denně Crinone...docela mě to děsí, všichni tady brali tolik léků a já jen ten gel...
Holky a vy jste brali po ET co?

gabikri
8. dec 2009

ajka: já taky brala jen CRINONE, taky jsem z toho byla nervózní, že to skoro nikdo nebral 😖

a.jka
8. dec 2009

Gabikri:a kam jsi chodila do centra? Já Iscare a na pokoji jsme brali všechny jen Crinone, četla jsem tady že i holky si píchaly nějaké injekce... a byla jsi na laparce kvůli těm cystičkám?

denis19
8. dec 2009

já holky brala utroš vaginálne dvakrát denne dve kuličky a jinak nic

madlinka
8. dec 2009

Ahojky holky, začetala jsem se tu protože jsem po IVF, k ET v říjnu nedošlo kvůli OHSS a teď jsem 12 den po KET, mě můj dr. (Iscare Praha) říkal že při ET má lepší zkušenosti s Crinonem, ale po KET mi dal Utroš že na KET je lepší ten, nevím proč z jakého důvodu ale tak mi to vysvětlil.....

a.jka
8. dec 2009

Madlinka: už jsi testovala? 12 tý den je docela dost, já už nevydržela po 6tém dnu (dneska) a nic☹ což je skoro jasné...

madlinka
8. dec 2009

A ještě k těm dnům testování ...... já testovala od 7 dne, byl tam duch a pak čárká sílí, mam to ve fotogalerii, jen tam mam špatně ty dny, máto být 7-11 , původně jsem si myslela že se počítá i den transferu což prý není pravda, ale moje kamarádka má chlapečka po KET a ta měla pozitivní test až 19 den po KET !!!! Je to strašně individuální......

madlinka
8. dec 2009

Ajko na moje tesíky se koukni a 6 den je fakt hodně brzo, neházej flintu do žita!!!!!!!!!!!!!!!!

denis19
8. dec 2009

madlinka ahoj!
utroš je více hormonální , prý, jen co jsem slyšela.....

a.jka
8. dec 2009

Madlnka: děkuju za podporu, člověk vnitřně ví, že dělá krávovinu, ale stejně na len blbej lakmus načůrá a pak se hlodá🙂 Ty máš krásný testíky, já chci taky....tobě ET nedělali z důvodu OHSS? já měla na to podezření taky, měla jsem 25 vajíček!!připadala jsem si jak metráček, břicho jak blázen, dělali mi testy krve, ty vyšly dobře, tak mi to udělali, i když mě na počátku tím dost vyplašily a Tobě to nedělali proč? nelepšilo se to? a ke komu jsi do Iscare chodila a kdo ti dělal přenos?

denis19
8. dec 2009

madlinka
hezky Ti to na testech sílelo 😀 paráda.....
a.jka
otestuješ ješte tak za dva dny znovu a budeš chytrejší. 6 tý den je moooc brzo ,já na tajnáče udelala test na 7 den a bylo to jen slaboulinké a to také jen proto už bylo neco videt, že jsem mela dve!!!! embrijka

gabikri
8. dec 2009

ajka : chodím co Caru Apolinář a ty cystičky se pak ztratily po těch náplastech 😉

nemko
8. dec 2009

a.jka aj ja som 6 den po KETe a tiez ma hloda nervozita a skusila som test, bol negativny.Od cca 3 dna po KETe ma boli brucho ako na menzes (ten mam mat v sobotu) tak som zvedava.Toto su najdlhsie dni v mojom zivote.

a.jka
8. dec 2009

Nemko: Tak to jsme na tom skoro úplně stejně, já mam dostat MS v pátek, tak nám oběma držim palce aby nepřišla a přišly //. Pak si napíšem, i když já tady budu ležet u toho i dřív🙂 chjo, to jsou nervy🙂

madlinka
8. dec 2009

Jojo nebyl ET z důvodu OHSS, dělali mi taky testy hned v den OPU.....já měla vajíček 31 a vypdala jsem pak 14 dnů jak měsíc před porodem.......chodím k dr. Hulvertovi, je super a transfer mi teď dělala dr. Prjaničniková

madlinka
8. dec 2009

Aji neboj se, na testíku ti to ještě naskočí!!!!!!!!!!! A i když ne kolem 10 dnu, pořád ještě to nic neznamená, jak jsem psala, kamarádka ho měla pozitivní až 19 den!!!!!!!!!

Mě testíky sice sílí, ale stejně mam strach....pozítří jdu na krev, to už budu vědět jistě co a jak.......

a.jka
8. dec 2009

Madlinka: moc děkuju, ta slova vždycky zahřejou, je naděje. Ještě jsi mi dala velkou naději, já chodila totiž celou dobu k dr. Prjaničnikové a transfer mi taky dělala ona, slyšela jsem na ni jen chválu,ta snad měla dobru ruku i na mě🙂 Fakt děkuju, je úleva něco pozitivního slyšet🙂

sandra2112
8. dec 2009

Ahojte, čítala som si vaše príspevky a s tým testovaním ma zaujalo. Ja som 12 deň po ET kde mi boli vložene 2 fazulky. Ja som si robila na 10 deň testík a nič mi nevyšlo ☹ i na 11 a tiež nič ☹ . Tak dnes si dám pauzu a zajta to skúsim znova. Zajtra poobede idem na krv tak sa nechám prekvapiť, no dúfam že milo 😅 .No zároveň sa veľmi ale veľmi obávam.

inza
8. dec 2009

to gabikri: ud v pohode my jsme na tom po prvni IVF uplne stejne a nejvice pomohly tito doskuze a pak ruzne sportovni aktivity. Skoda ze ted neni snih jinak by se to paradne vyjezdilo na lyzich ci necem podobnem. Bude lepe 😉

inza
8. dec 2009

no mezi IVF maji byt cca 3 mesice a to pry kvuli tomu aby se telo vzpamatovalo po te hormonalni "smrsti"

gabikri
8. dec 2009

inza : přesně 😉 Manžel mi pořád říká, ať sem nelezu, ale kdyby mě tady holky nepodržely, tak se asi zcvoknu 😖
Jdeš do druhého IVF hned, jak to půjde?

gabikri
8. dec 2009

inza: doufám, že ten sníh napadne, mezi svátky máme jet do Krkonoš 😝

madlinka
8. dec 2009

Jo holky taky mě diskuze nabíjejí a pomáhají a taky se člověk dočte spoustu nových informací.......

Sanro určitě ještě nepanikař, fakt to má každá jinak s testováním a tvůj negativní zatím nemusí nic znamenat!!!!! Hlavně klídek......kdy jdeš na krev?

Ajko nemáš opravdu zač, od toho tu jsme holky aby jsme si pomáhaly 😉 ..... kdy jsi byla na transferu?

a.jka
8. dec 2009

Madlinka: Super, jsem ráda, že jsem tady s váma 🙂 na transferu jsem byla 2.12....připadá mi to jako věčnost...
Sandro: nesmutni,madlinka má pravdu, každá to máme jinak, já tady taky četla někdo to může mít 7 den někdo až 14, já jsem vždycky až ta poslední možnost🙂 držim palečky, určitě pak napiš...

inza
8. dec 2009

to gabikri: ne my ted zacatkem ledna zkusime KET. mame totiz 3 nanuky 😉 . Ale jinak rikali ze do dalsiho ivf muzes prave nejderive az za 3mesice. No my chceme jet do krkonos nejak uz tesne pred vanoci. Pokud ti bude stacit malinko snehu tak v jankach by se melo lyzovat na 300 metrove sjezdovce Andel (jenom na vrchni casti). S normalnim snehem pochybuji ze neco napadne a nezbyde nam nic jineho nez si poradne jet zalyzovat nekam do Francie, AUT, ITA, CH.... 😀

l.u.c.i.e
8. dec 2009

Ahojky holky, jsem se na vás přišla podívat a hlavně vás pozdravit a podpořit...
Koukám, že se tu bavíte u utrouši. Já ho beru 1-1-2. Mám ho brát do konce prvního trimestru. Jinak první test si udělejte kolem 10-12dne od ET. Držím vám palečky, aby jste všechny brzo našly //.

Denis, kdypak jdeš do poradny a na genetiku? Jak se máš?

Medenečku, jak jsi na tom ty?

gabikri
8. dec 2009

inza : no my jedeme do Benecka, kamarádka tam má pension, prosadila jsem si to, manžel chtěl jet do Rakouska na Hintertux, to teď budou kecy, jestli nenapadne 😀 😀 Tak držím palce, ať vyjde KET 😉

inza
8. dec 2009

gabikri: jo na benecku moc pekne, hlavne na bezky hezky na rovinku na pivecko..... 😀

gabulik77
8. dec 2009

ahoj holky všechny moc zdravím 🙂
gabikri: je mi to moc líto, ale je to přesně tak, asi není ještě ten správný čas, zní to hrozně ale tak to asi je, budu moc držet palce na další pokus a na horách si to parádně užij🙂)
madlinka: koukala jsem na tvé album, to je dobrý, ten poslední testík už je fakt zřetelný, to bude určo dobrý 🙂 🙂
a všem které čekají moc moc držím palce, aby byly //

denis19
8. dec 2009

ahoj l.u.c.i.e
nejak mne ted pozlobil počítač mrška.....
vidím, že tt ti také fajn naskakuje 😀
poradnu mám tento pátek včetne genetiky a už ted jsem nedočkavá výsledku,jinak pohoda ani nevím, že jsem tehul
a jak se vede tobe?????

gabulik
jak je dnes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre