Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

nana.76
26. nov 2009

PROMINTE ZE K VAM LEZU,ALE SLAAVA VIM CO PROZIVAS JA SI TIM PROSLA V PONDELI KDYZ MI Z KREVNICH TESTU REKLI ZE SE IVF NEPODARILO.BYLO MI Z TOHO HODNE SMUTNO,ALE JESTE NEMAS VSE ZTRACENO NO KDYBY NAHODOU TAK PRISTE TO VYJDE UVIDIS.JSME PRECI BOJOVNICE 🙂

l.u.c.i.e
26. nov 2009

Slaava, moooc mě to mrzí. Ale určitě to nevzdávej! Vyjde to příště... Hodně síly a bojuj!
Denis, tebe pustí do práce po prvním trimestru? Mě určitě ne... Jojo, to je blbý, když máš omezené vycházky...
Holky stejně je to divné... venku je jako na jaře a my pečeme cukroví... Svět se zbláznil.

gabikri
26. nov 2009

ahojky🙂) Mám dotaz, jsem druhý den po ET, když tělo embryo nepřijme, žena to na sobě nějak pozná?

denis19
26. nov 2009

gabikri
nepozná! víc není k tomu co dodat, jen verit!

l.u.c.i.e
a ty máš neomezené vycházky, že jsem tak doterná

l.u.c.i.e
26. nov 2009

Denis, jojo, mám neomezené vycházky. Hned mi je tak napsali v centru po ET... Jsem i za ně ráda, jelikož bych je asi stejně nedodržovala 🙂

Gabikri, tělo to nepozná... Ale jak už napsala Denis, musíš věřit.

ratatooy
26. nov 2009

ahojky zeptám se i vás co tu jste,jestli mi to můžete zdělit sbírám informace o cenách ivf kde a za kolik?

l.u.c.i.e
26. nov 2009

Retatooy, to je těžký, každý centrum to má jinak a záleží na tobě, za co si budeš chtít připlatit... Jinak jsou 3 pokusy IVF placené zdravotní pojišťovnou, ale máš jen to základní...

denis19
26. nov 2009

ratatooy
jak píše l.u.c.i.e
je to ruzné, moc záleží od zpusobu IVF, od potrebných testu, kultivaci......je toho moc, mne to vyšlo 1350€

l.u.c.i.e
nechci závidet,ale jak je to možné, že neomezene????? já chci také ☹

l.u.c.i.e
26. nov 2009

Denis, to já nevím, zkrátka vycházky mám od 8 do 20hod. No a kontrola přece nemůže přijít před 8 nebo po 20hod a pokud ano, ty už jim nemáš právo otevřít... Aspoň tak mi to řekli v centru. Tak snad mi nelhali 🙂
Jak ty máš vycházky?

denis19
26. nov 2009

tak to máš super, já má od10:00 do 11:00 a potom od 14:00 do 17.00, lepší jako nic,ale není to ono!
nemužu porádne ani k rodičum!

l.u.c.i.e
26. nov 2009

To jsou ale fakt blbě napsaný vycházky... To ti vystavoval kdo? Tvůj gynekolog by ti je nepřepsal?

denis19
26. nov 2009

dali to v CARu, budu se ho muset na to zeptat,ikdyž já bych asi chtela do práce, pokud mi to dovolí

medenecek
autor
26. nov 2009

Ahoj holky,

zdravím, nějak jsem se nedostala na koníka. Stále vyřizuju pracovní věci a na to ostatní nějak nezbylo času. 🙂

Holky mám dotaz: je normální po umělém oplodnění mít teplotu? Tedy pouze 37. Dneska jsem se změřila a měla jsem 37. Myslím, že jsem se doktorky po posledním ultrazvuku ptala a ona mi říkala, že je normální, že se teplota zvyšuje na 37. Stěžovala jsem si jí, že je mi během dne občas zima a ona na to, že to bude teplotou, že se zvyšuje. Máte to některá taky? Nějak začínám z toho panikařit.

l.u.c.i.e
26. nov 2009

Pokud nic těžkého nezvedáš, tak asi není důvod proč by si nemohla do práce. Peníze na nemocenský jsou strašný...

denis19
26. nov 2009

jo to jsou, to mi povídej LUCIE!!!!! nezvedám nic, jen sebe ze židle 😀
medenecek
už jsem se bála co j s tebou!!!!! nevím, já teplotu nemela,ale termoregulaci mám úplne jinou jako pred IVF a co se týče paniky, už se k tomu nevyjadruji, já panikarím stále pro neco!
dnes mne pobolívají píchave vaječníky a bok bricha a jsem z toho tak nervozní, že jsem i procházku omezila na minimum!!!!!

l.u.c.i.e
26. nov 2009

Medenečku, znáš i mě, jak neustále panikařím. Pokud se teplota zvyšovat nebude, tak si myslím, že je to v poho. Záleží i na tom, zda tě něco bolí...
Denis a jak mě včera píchlo na vaječníku... Bolí vás taky v kříží?

medenecek
autor
26. nov 2009

denisko a lucko: píchání na vaječnících, bolest břicha, tlak tak to mám taky. Tak je to asi normální. Pokud nekrvácíš nebo nemáš silné křeče je to v pohodě. Píšou to v těhotenských knížkách a já se na to ptala primářky. Tak mi řekla toto.

S tou teplotou ještě zavolám doktorce, abych se ujistila. Jen abych nebyla nemocná. Sice nevím, kde bych to chytla, dřepím furt doma, ale mohl něco přitáhnout manžel jak furt lítá. 😉

l.u.c.i.e
26. nov 2009

Za telefonát nikdy nic nedáš... Aspoň budeš klidnější. Já si musím jít v pondělí pro lístek na peníze...

gabulik77
26. nov 2009

ahojky vsechny zdravim🙂
k těm vycházkám ja mám taky neomezeně, dokonce na neschopence mám přímo napsáno místo rozmezí hodnin: " neomezeně" 🙂 🙂 🙂 takže je to pohoda
ahoj medenecek: dlouho jsem te tu neviděla psát...docházíš ještě do CAR nebo už ke svému lékaři?? Já už jsem se tě na to možná ptala, ale už nevím, chodím taky do Pronatalu.

medenecek
autor
26. nov 2009

tak pro info všem těhulkám, ale i čekatelkám na pozitivní test: volala jsem primářce z CARU a říkala mi, že teplota 37 až 37,5 je normální a v těhotenství hlavně tom ranném častá. Pokud tedy někdo naměříte, tak nepanikařteTak doufám, že z toho nebude nějaká chřipka, že to takhle zůstane. 😉

denis19
26. nov 2009

medi
tak aspoň jedna dobrá zpráva, pro zvýšenou teplotu nepanikarit!
píchání ve vejčnících jsem zatím mela velice ojedinele,ale dnes je to celkem dost, tak panikarím, lítám na WC a nic, čisto, tak mne to vždy uklidní,ale potom opet píchne a panika je tu 😀 holky, ať už máme mimča v ruce, to bude potom super!!!

slaava
26. nov 2009

ahoj všem a díky za podporu, ale v noci byly křeče i krev, takže už nedoufam a přemýšlim, zda do sebe dál cpát Utroš. A jinak je mi dnes celý den úděsná zima, už aby to bylo za mnou.

denis19
26. nov 2009

slaava
naprd pocity!!!!!! včetne té zimy a co dnes,také krev????? pokud ne, tak bych utroš cpala dál!

slaava
26. nov 2009

Jj- stále, neni jí moc, víc sou to sraženiny, ale červené. Sice prý jsou případy, kdy i po krvácení pak byly holky těhu, ale už bych to považovala za zázrak - no, můžu být jen příjemně překvapená.

gabulik77
26. nov 2009

slaava, jestli to neni uplně rozjetá MS tak by mohla byt určitě naděje, ta umírá poslední, v pondělí to určitě testni.

kacka81
26. nov 2009

Ahojky holky dřív jsem to nestihla

slaava přesně jak píše gabulik pokud to není uplně rozjeté tak naděje ještě je. Akorát stím utroušem já po každé když jsem začla po ET krvácet tak mi dr řekla že mám utrouš polykat ale asi ti to říkali taky.

Denis to je divný s tima vycházkama vždyť jsi těhotná né nemocná mě tedy už po ET napsali vycházky neomezeně taky jsem tam neměla žádnou hodinu odkkdy do kdy.

denis19
27. nov 2009

AHoj holky!!!!
tak s tema vycházkama mne prudíte, dnes jsi jdu k dr pro papír na sociálku a tak se na to optám, možná to u nás není povolené neomezené vycházky, uvidím co rekna!
Slaava
jinak pokud skutečne mrcha červená není rozjetá tak tu nadeje je, možná je to to druhé embrijko....co ty víš, já bych ropzhodne očurala test.

mandre
27. nov 2009

Ahoj holky, já když jsem měla po IUI Utroš, tak jsem měla teplotu pořád 37-37,2°C, on jí prý drží nahoře, takže to asi nemá cenu měřit.
Jinak dnes jsem 9.den po ET, nic necítím, tak mám obavy, vlastně ani nevím, jestli mám nemám něco cítit, už blbnu 😝 😅 Asi se moc pozoruju 😕 😕 Akorát mám na prsou dost vidět modré žíly, jakoby ta kůže byla průsvitná.
Gabulík, jak si na tom?
Jinak já chodím do práce, stejně sedím v kanceláři a je to naše kancelář, tak neschopenku neřešim. Nevim, jestli mám dneska jít do tanečních, když mi nic nebolí... 😖 , už jsem 2x nebyla, to tam budu pěkný dřevíčko 😀 😀

gabulik77
27. nov 2009

ahojky holky
denis jsem zvedava co ti reknou? taky nevim, proč bys měla mit vychazky omezene, nejde o nemoc?!
jinak ja jsem dneska nějaka divna, jsem 14 den po ET test mám dělat v pondělí, ale mám nějaký divný strach. S manželem jsme si řekli že test udělám možná zítra, nevím. Každopádně v pondělí ránu jdu do práce a pak dopoledne do CAR buď pro ukončení neschopenky nebo pro lístek na peníze.....ach jo to jsou nervy. To čekání je pravdu horší než celé IVF 😢

gabulik77
27. nov 2009

ahoj mandre, já jsem začala prsa a břicho hodně cítit myslím 8. den, ale sama nevím jestli je to dobře nebo špatně? Do tanečních bych asi nešla, tím nic nezkazíš když nepůjdeš. Musíme doufat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre