Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
16. mar 2010

ale nononononono 🙂 🙂

l.u.c.i.e
16. mar 2010

Ahojky holky,

naštěstí u nás sníh napadne a ještě za pár hodin roztaje. Už ho nemůžu ani vidět. 🙂

Denis, včera jsem byla po návštěvách 🙂 Stihla jsem celkem 4. Zítra poradna, vyzvednout lístky na ples a mrknout se na nějakou postel 🙂 Dneska bude pohodovej den, snad pak odpoledna s manžou dovymalujeme mašinku... A co ty, jak je?

Křivka, tak to mám radost, že už je ti lépe...

l.u.c.i.e
16. mar 2010

Inzo, držím palečky, aby v krvi bylo hcg 🙂

lusinkaj
16. mar 2010

ahojte,tak volala som dr.do centra ohladom mojich dvojiciek tak povedal ze z jedneho emb.mozu byt len jendovaj.ktore mozu mat vsetko samostatne lebo sa rozdelili hned po vlozeni... 😉 taze urcite cakame jendovajecne dvojicky 🙂 ale aj tak mi je to jedno,len nech su zdravi a je vsetko v poriadku 🙂

l.u.c.i.e
16. mar 2010

Lusinkaj, aspoň víme, že dvojčátka máš stopro jednovaječné 🙂 Přesně tak, hlavně, ať jsou v pořádku a zdravé. Jak se cítíš?

lusinkaj
16. mar 2010

Presne tak lucie,citim sa dobre...robim si nejake vystrenia kvoli tym zvysenym pec.testom...tak hadam bude vsteko dobre,ale uz v piatok ked som bola na kont.tak trosku klesli tak verim ze to tak bude aj nadalej.... 🙂

l.u.c.i.e
16. mar 2010

Lusi, uvidíš, že už budou jen klesat 🙂 Hlavně, že tobě i dětičkám je dobře. Jen se opatrujte 🙂

sophiejane
16. mar 2010

inza drzim palce!!!! ja vnoci ani spat nemohla jak jsem byla nafoukla a jsem porad a bricho me docela boli, me ten utros nedela dobre, zpomaluje mi to streva...tak si rikam jako kazda - budto to dostanu nebo jsem těhu, jina možnost už není 🙂)

denis19
16. mar 2010

Lusi....supééééééér, huráááá, tak to je dobre, držím palec na pečeňové testíky, neboj to bude ok.

Lucko, no já mám dnes ´vytvorit nejakou digitální mapu, školím kolegy na program, když už to tu balím a odpoledne koláček s kámošku a nejaké bankovní povinnosti, večer tehuhu cvičení a hurá domu na kute 🙂
Zase jdete plesat, no vy se ale máte parádne...tak se teším na fotečkyu 🙂

sophiejane
16. mar 2010

jeee, koukma lusinko ze tobe se jedno embryo rozdvojilo??? zajimave 🙂

lusinkaj
16. mar 2010

dakujem vam baby 🙂 verim,aj ja ze pec.testy klesnu tak ako maju 🙂
ano nam sa z jedneho rozdelilo na dve... 😵

denis19
16. mar 2010

sophie...to je pravda..jsou jen dve možnosti 😀 😀 😀 už se nemužu dočkat tvého výsledku, holka!!!! Já chci // 🙂
Jak se jinak vede????

lusinka....v Heliose v Martine je prevážná vetšina dvojčat z jedného embr. ,které se rozdelilo, je jich minimum z dvou transferovaných embrií....tak držím palec! a to na všechno!!!!!

l.u.c.i.e
16. mar 2010

Denis, tak to máš dnes pestrý den 🙂 Na jaképak těhu cvičení chodíš? Jojo, poslední ples v této sezoně.

Sophi, přesně tak, jsou jen 2 možnosti a ty budeš mít tu, že jsi těhulka 🙂 Moc ti držím palečky.

lusinkaj
16. mar 2010

denis,teraz celkovo som pocula ze je strasne vela dvojiciek.... 🙂
nech uz mam aspon polovicu za sebou.... 😀 😵

denis19
16. mar 2010

lusi...tak tvému práni rozumím!!!!!!! a preji Ti hladkýprubeh všeho!!!!

Lusko, chodím na tu predporodní prípravu, kde hodinku cvičíme a hodinku máme suchý nácvik starostlivosti o díte, minule sme kojili 😀 😀

lusinkaj
16. mar 2010

denis,dakujem velmi pekne 🙂 verim,ze vsetko pojdem dobre.... 🙂

l.u.c.i.e
16. mar 2010

Denis, tak to jo... My jsme tedy taky objednaný na předporodní kurz - respektivě ten rychlokurz, který trvá 3 hodiny celkem, ale ještě se neozvali... Mají čas do 32tt, tak snad nám dají vědět...

denis19
16. mar 2010

určo dají vedet, jen si to neumím predstavi, když já to mela , teda mám 11x2 hodinky.......ale paráda, dobre si tam zohoptáme na fit míči a potom porodní asistentka nám dává rady do života, no super 😀 😀

gabulik77
16. mar 2010

ahoj holky, moc zdravím
lusinkaj takže jednovaječné, tak hlavně, aby bylo všechno v pohodě a byli jste všichni v pořádku 🙂
inza tak jak dopadla krev, teď jsem to tu četla a moc moc držím palečky
sophiejane: já věřím že ta možnost těhu je opravdu správně, určitě, držím moc palce 🙂

denis19
16. mar 2010

ahoj, hlásím príchod z profylaktiky, dnes bylo na programu prikrmování mrňousku a hezky se nám to protáhlo, je to celekm fuška.... 🙂

inza
17. mar 2010

gabulik77: krev negativni, takze opet tento pokus zase nic. Nejak dochazi sily na dalsi akce a boj.... a clovek taky neni nejmladsi.....

denis19
17. mar 2010

inza...to fakt...to mi je líto!!!!!!!! to byl druhý pokus? a co snehuláčkové?????

inza
17. mar 2010

denis19: jo byl to uz druhy. z tohoto snehulaci nejak nevysli, nakonec z 9 zbyly jenom dve a ostatni nebyly vhodna na zamrazeni 😒 . Z prvniho sice nejaky byly,ale neprezili rozmrazeni 😒

denis19
17. mar 2010

k sakru.....no zbívá ješte jeden placený, teda príspevkový , pokus,ale chce to asi regeneraci,ne???? a kolik ti je??

inza
17. mar 2010

denis19: jj jeden prispevkovy a z meho odstupneho pak eventuelne jeden hrazeny 😒 . Jo myslim ze ma byt rozestup cca 3 mesice. 34

l.u.c.i.e
17. mar 2010

Ahojky holky,

jdu vás pozdravit. Než půjdu do poradny.

Denis, snad máš pravdu a nezapomenou na nás 🙂 Jak se máš?

Gabulík ahoj, copak je nového?

Inzo, moooc je mi to líto, že to nevyšlo. Poslali tě na nějaké vyšetření? Třeba genetika, imunologie... Aby jsis nevyčerpala zbytečně další pokus. Třeba máš v sobě něco, co brání k zahnízdění miminek...

eva5
17. mar 2010

Ahoj Holky...tak mám za sebou 14 dní po operaci cítím se každým dnem líp a líp,bohužel aztím jen po tělesné stránce,psychika je v pr....najednou je všude samá těhotná nebo miminka nebo někdo někam miminka odkládá apod takže dost často brečím a někdy i jen tak ,když jdu po městě?dnes jsem byla požádat o lázně,tak uvidíme,jak to dopadne..chtěla bych jít v červnu nebo v červenci do našich mrazáčků,ale nevím jestli do toho ty lázně stihnu....

inza
17. mar 2010

l.u.c.i.e: poslali nas uz po prvnim neuspesnem IVF. Mnz je OK az na to ze ma trochu linejsi "ocasky" a ne vsechny ve tvaru v jakem maji byt 😀. Ja mam z imuna zjistene zvysene NK bunky a na to mam prasky, berou se cca 3 tydny pred transferem a pak do prokazani tehu, pokud ne tak se vysazuji aby se imuno zbytecne neoslabovalo. Z genetiky mam zjistenou mutaci v genu MTHFR A1298C (homazygotů). Jinak neprisly na nic pro c to nevychazi. Dr rikala ze proste nevi....

l.u.c.i.e
17. mar 2010

Eva, to je dobře, že se po fyzické stránce cítíš už lépe. No a dušička se snad taky brzo uzdraví. Prošla jsis hodně těžkým obdobím, ale věřím, že to zvládneš a pak se vše podaří...
Kam bys měla jet do lázní? Do Františkových? Tam je hezky. Byla jsem tam 18letech po operaci cysty. Snad to pojišťovna schválí rychle a pak už ničemu nebrání se lázňovat 🙂 Odpočineš si tam a načerpáš nové síly do mrazáčků.

Inza, aha, takže všechny vyšetření ok, které nebrání zahnízdění a udržení miminka... Ta příroda si s náma pěkně hraje, když ani dr neví... No, snad se zadaří při dalším IVF. Musí. Teď asi budeš mít 3 měsíce pauzu, viď? A co změna protokolu, nepomohla by? Moc ti držím palečky.

inza
17. mar 2010

l.u.c.i.e: no mozna 3 mesice mozna vice, netusim. Preci jenom je to uz posledni"prispevkovy" pokus. Ja ted mela trochu jinej protokol nez pri prvnim pokusu a nic to neprineslo. Jinak ani pry "alerginy" na manzelovi ocasky nemam....
no je to ve hvezdach, asi se ze mne stane hvezdar aby jsem tomu porozumela 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre