Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
6. apr 2010

sophie.........to fakt.....to mi je divné, počkej ješte na tu krev,ale nejak se mi to nelíbí!!!!!!! jak je to možné, pokud to fakticky nevyšlo, tak jdi na genetiku a to rozhodne a na nic nečekejte!!!!!!! takže sono určo určilo, že to není váček??????

sophiejane
6. apr 2010

určitě, bylo to cosi děsně mrnaveho, řekl, že to ani nemusí být embryo, spíš jeho zbytek

sophiejane
6. apr 2010

už se z toho poseru denisko...můj chlap si vzal zbytek odpoledne volno a jel se mnou domů, skoro taky brečel...

denis19
6. apr 2010

hm, to vám verím, je to neskutečne na nervy celé IVF a ješte , když nedopadne pozitivne!!!!!!! neumím si to ani predstavit, jedine se snažit pochopit. hlavne, že máte jeden druhého...já ted jdu do lesa, ukážu se pozdeji.

sophiejane
6. apr 2010

taky jdeme ven...už to byl třetí transfer...

denis19
6. apr 2010

sophie..hezky se venku pokuste odreagovat a prijít na jiné myšlenky, ikdyž to asi není úplne jednoduché!

gabulik77
6. apr 2010

ahoj holky
sophie: je mi to moc líto, ale ještě počkej na tu krev. Chápu, že na tohle není žádná dobrá rada ☹ nejlepší je na to asi čas, ale přeju hodně síly

gabulik77
6. apr 2010

Denis to tvrdnutí břicha mám já asi tak 4-5 za den, je to docela nepříjemný, ale četla jsem že pokud to není přímo bolestivé, tak to není nebezpečné. Ty jo Denis ale ten 30tt v profilu je fakt hůůůůůstý🙂) to pěkně utíká co 😉 😉 si pamatuju, když jsem sem napsala že jsem objevila // na testu a vy za chvilku rodíte 😉
Jinak já jak jsem do teď nepociťovala nic špatného, tak mě pěkně začínají bolet záda v kříži, ale jen když ležím na zádech a vstanu, jinak v práci když sedím, tak jsem v poho, ale co mě trápí víc jsou kyčle. Myslím, že je to tou váhou, to bylo před těhu 8kg dolu, teď už mám zase 8 kg zpět, takže chudák tělo, dostává pěkný kapky ☹

gabulik77
6. apr 2010

holky ještě se zeptám, jdu 12.4. na cukr a pak mám 19.4. poradnu. Jak dlouho trvají výsledku z toho cukru?? myslíte, že už na poradně budou. JInak 13. jdu znovu na velký UZ aby zjistili, zda se mi tedy ztrácí plodová voda nebo ne, jsem zvědavá co uvidí.

denis19
6. apr 2010

ahoj Gabulik......no nemám to tvrdnutí bolestivé a je jednou za den , tak asi je to normálka.....papám i to magnézko i magneb6....tak je to asi ok. No kolísání váhy nám určo dává zabrat, já mám ted +10kg za tech 30tt a je to fakt cítít.Dnes jsem šli na procházku do lesa a ledva jsem fučela,jako takový kvičku v kukurici 🙂 A máš pravdu, tech 30tt je des , neskutečná rychlost.
Gabulik a do kdy plánuješ chodit do práce? A čuč do alba......pridám ješte jednu,ale dej mi čas. 🙂

denis19
6. apr 2010

Gabulik...to už budou i výsledky, trvá to 24hodin teda u nás a nepredpokládámby to u vás bylo jinak. 🙂

gabulik77
6. apr 2010

tak super Denis díky za info, jinak já budu v práci asi až do mateřské, takže do 15.6. a půlce května máme s manžou týden dovči
....koukala jsem do alba a Karolínku máš kde????????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 já nevím, ale vždyť na to že jsi ve 30tt tak máš malinké bříško a žádný vagon, to já jsem fakt vorvaň 😒 moc ti to sluší

gabulik77
6. apr 2010

ty jo Denis i druhá fotka je super, ale kde nosíš Karolínku fakt nevím stále 😀

denis19
6. apr 2010

Gabulik...no v tom baby vaku co tam vidíš...dnes jsem ledva v lese funela 😀 😀 😀 ono se to nejak na tech fotkách nezdá,ale skutečne je už porádné to bríško a Ty nemáš co ríkat, nebýt toho ,že Tvuj manža Te drží za bríško, také tam není nic moc videt 😀 😀
Jsem zvedavá jak to budeš až do materské zvládat, já jsem ráda, žemám odedneška tu dovolenou, jinak nevím 😀 😀 😀
Co plánujete za dovolenou?

kacka81
6. apr 2010

Ahojky holky,

sophiejane i mě je to moc líto ale jak píšou holky ještě počkej na tu krev, ta to rozhodne. Moc moc držím palečky aby to vyšlo. Ale je to příšerný vůbec celej ten proces a ty nervy, a ještě tohle. Úplně vím jaké máš pocity ☹

Mi jsme to tenkrát měli to samé, akorát stím rozdílem že po prvním neúspěšném nám tu genetiku udělali. Ta byla v pořádku. Po druhém neúspěšném nám udělali testy jestli jsem si nevytvořila obrané látky na mužovo spermie, a zjistili že ano. Dělali vám tyhle testy? Myslím si že by tyhle testy měli dělat protože když nám je dělali tak dr říkala, že na ty obrané látky trpí 70% párů. A já osobně si myslím že je to docela dost, a podle mě by to měli dělat automaticky a ne čekat až jestli se povede a nebo nepovede. Vím že nás to tenkrát i docela naštvalo že nás vlastně nechali prodělat 2 IVF. A pak zjistili tuhle věc.

Denis a jak ty prožíváš těhu? Podle toho co jsem tu vyčetla máš problémy z otíkáním to je asi za trest viď to se mi vyhlo i když mě stím strašili. Jestli jsem to dobře pobrala tak máš asi těhu cukrovku tak tui jsem měla taky, byla jsem na dietě, musela jsem si vážit jídlo byl to běs ale dalo se to. Jinak jsem taky vyčetla že už máš 10kg nahoře tak to máš dobré. Já měla 10kg asi mez 4-5 měsícem dohromady jsem nabrala 25 a to jsem byla na dietě. Asi jsem byla zavodněná na konci těhu jsem měla 110cm přes břicho a to mám 158cm na vejšku 😀 😀 😀

gabulik77 u nás byli výsledky taky do 24h tak uvidíš

gabulik77
6. apr 2010

pojedeme do penzionku do Třeboně a tam nějaké couračky, doufám, že to ufuním, jedeme až 17. května, tak snad to bude ještě v pohodě a doufám, že bude hezky. Jinak doufám, že to v práci zvládnu, ale pokud to nepůjde, tak si prostě vyberu letošní dovolenou a taky půjdu dřív, ale nerada bych, musím zaučovat za sebe a nechci v tom nechat kolegyňku samotnou, je taky těhu, takže toho bude mít taky dost. Ale jak říkám, když to nepůjde lámat přes koleno to nebudu. I s cestováním jsem v práci 10-11 hodin, takže je to docela záhul 😖

denis19
6. apr 2010

Ahoj Kacko!!!!!
No nemám ješte výsledky z glukozy, dozvím se je až na poradne,ale delala jsem si testy u mamky, je na inzulíne a tam mi vyšlo tech 7,0, co je prý u normálního človeka cukrovka...tak uvidíme príští stredu co to bude, to mám poradnu 🙂 No a já mám tech +10kg..mrkni i na dnešní fotečky a celkem mne to dnes dostalo, že až 10kg..já predpokládala, že priberu dohromady 12kg,ale takto to bude teda asi o neco více, ikdyž mám pocit tento týden silného zavodnení organizmu...necháme se prekvapit.
Co nového u vás? Co jste dnes delaly devčata????? A už i pracuješ, deláš ženuškám radost na hlave???? A s testama na protilátky...máš svatou pravdu, tkaé nechápu proč čekají až na neuspech...že by prachy????

denis19
6. apr 2010

Gabulik ...tak to je záhul tech 11 hodin!!!!!To bych už nezvládala ted. A to má cenu zaučovat již ted tehuhu kolegyni??? Já také musela zaučovat a nikomu se do toho moc nechtelo......ale co nadeláme.
Ta dovolená zní dobre,ale to také už budeš v III.trimestru tak si dávej na sebe pozor a na prcka také 🙂 🙂

gabulik77
6. apr 2010

no Kačko, tak to na tom budu podobně jako ty, já mám teď 8 kg a myslím že na té 20 skončím a měřím 152 😀

gabulik77
6. apr 2010

Denis zaučovat budu právě úplně novou kolegyni, která nastoupí asi na začátku května nebo června:(((
tak jsem na tu dovču zvědavá, už se ale moc těším....🙂
tak holky já na chvilku odejdu, musím žehlit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

denis19
6. apr 2010

Holky, pro na pribírání byl pátý a ted sedmý mesíc!!!!To šlo jako nic nahoru 😲 😲 😲 😲 tak nevím co mne ješte čeká v osmém a devátém mesící,ale snad to už bude jen to co bude nabírat Karolínka 😀 😀 jinak nevím nevím 😀 😀 😀
Gabulik a merila jsi si obvod bríška???? Já co chodím ješte na forum,kde jsem holky z IVF tu od nás, tak tam jsem dnes meli merící den bríšek a byla to celkem sranda 😀

denis19
6. apr 2010

Gabulik...žehlit v takovýto krásný večer...hele ale Ty z toho dne moc nemáš, když jsi i s cestou 11 hodin v práci,co???? 🙄

kacka81
6. apr 2010

Denis jestli tvoje mamka má tedy měřák tak si to skus vyzkoušet až u ní budeš. Po hlavním jídle ( snídaně, oběd, večeře), najez se a hodinu po jídle se změř měla by jsi mít hodinu po jídle hodnoty do 6,1 a 2h po jídle do 5,1 jestli ti to takhle vyjde tak by to mělo bejt v pohodě. Je to humus to pytí na to zjištění té cukrovky viď. Jinak fotečky máš moc hezké, slušivé 😉
Jinak pracovat pracuji pořád, já ikdyž byla těhotná, poslední hlavu jsem udělala ve středu a v neděli jsem rodila. Ale neberu si toho tolik, protože si chci malinkou užít, bylo by to na úkor jí a to nechci. Takže dělám tak maximálně 3 hlavy do tejdne, mám to spíš jako spestření mateřské. Jinak co jsme dělali to samé co každý den jsme pořád venku ráno jsme vypadli před 8 přišli jsme na oběd najedli jsme se. A šli jsme zase ven a přišli jsme po 18h. Bylo tam hezky svačili jsme v lese. Malá už mi přes den nespí tak je to docela záhul jí zabavit doma jí to nebaví. Já jsem ráda až pak čuchne k počítači tak to bude očistec jí dostat ven 😉 Dám do alba nějakou novou fotečku

gabulik77
6. apr 2010

ahojky holky, tak jsem zase tu, vyžehlila jsem tak půlku a zbytek zítra 😒
Kačko hezké fotky, malá je celá ty 🙂
Denis já si snad raději břicho měřit nebudu 😒 😒 😒 bojim bojim
tak holky přeji dobrou noc a zítra zase juknu 😔 já jdu do peří

l.u.c.i.e
7. apr 2010

Dobré ránko všem,

teda vy jste se včera rozepsaly. Jdu si vás do číst.

Denis, tak jsme nakonec v Jysku nic nekoupili, ale zato jsme se moc hezky prošli. Venku bylo nádherně a vypadá to, že bude i dneska.
Koukala jsem na fotečky bříška. Paráda. Je už krásně vidět. Bude se jen a jen dál zvětšovat 😉

Sophi, to snad není možné. Byla jsem si 100% jistá, že to vyšlo. Uvidíme co řekne dnešní krev. Určitě se pak objednejte na genetiku a mechte se pořádně vyšetřit. U nás v centru posílají na genetiku hned po prvním nezdařilém pokusu...

Gabulík, Nevím jak dlouho trvají výsledky cukru. Já už je budu mít v poradně. Myslím si, že většinou jsou do druhého dne a než je pošlou k tvýmu doktorovi, tak to bude den, dva navíc. Třeba si pro ně doktor zavolá...

Kačko, malá je kouzelná. Moc vám to sluší.

denis19
7. apr 2010

Dobré ránko!
Lucko .....jsi ranní ptáče 🙂 No v JYSK koupíte neco jindy,hlavne, že jste si užili sebe. My také vyrazili ven, manža se vrátil relativne brzo , tak jsme šli do lesa na tu borovičku...nevím jestli jsem Ti psala o jeho plánu, donést si z lesa borovičku a udelat si z ní bonsaj, tak ted po lesích hledáme vhodný stromeček,ale zatím nic. Nevadí...asi se musí vypravit sám a jít dál,ale to já už nad 5km neujdu 😒
Dnes mám poslední rehabilitaci a potom kontrolu u rehabilitační paní dr, tak uvidíme jak jsem dopadla. Ale já vím, že nic moc neboť ani ted necítím jak klapu na klávesnici 😀
Jdu mrknout foto Kačky.
Sophie.....je kapánek lépe?
Gabulik....do pul desáte jsi žehlila!!!! To je výkon!

l.u.c.i.e
7. apr 2010

Jsem zpět. Byla jsen nakoupit pečivo. A venku je fakt hezky. Později půjdu za kamarádkou na pokec, tak to k ní vezmu pěšky.
Ne, tak to jsi nepsala, že manžel si chce z borovičky udělat bonsaj, ale je to dobrý nápad. V lese ale muselo být hezky a určitě se ti tam lépe dýchalo. Mám ráda lesní vůni. Však on na nějakou vhodnou borovičku narazí 🙂 Jen aby to nebyla ta tekutá 😀
Užij si poslední rahabilitici. Snad ti to aspoň trochu pomáhalo. Třeba bys to měla ještě horší. Kdypak jdeš ne kontrolu k doktorce? Ještě dnes?
Jak vám jde malování v dětským pokoji? Psala jsi, že chce manžel namalovat strom. Jsem na to velmi zvědavá.

denis19
7. apr 2010

Ted musím letet...ozvu se odpoledne.....

sophiejane
7. apr 2010

holky víte co je v čudu? ted jsem zkusila test a už mám úplně ukázkovou dálnici která tam nalezla okamžitě, takže to hcg stoupá ☹ tak aby to vážně nebylo mimoděložní, já se picnu...odpoledne volám, tak snad mi řeknou, co dál, ale asi řeknou zase na krev a uzv, co jiného můžou dělat...

sophiejane
7. apr 2010

kacko to víš že nám ty protilátky na spermie taky asi nedělali, nevím, jen nějaké základní imuno...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre