Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
9. nov 2009

tvuj sen? 🙂 no od sestý do ctvrtáku... já ted mam až sedmáky, ale i ctvrták

denis19
9. nov 2009

hm, tak to máš co delat...
jo mela jsem sen, že budu mít soukromou jazykovou školu....

sophiejane
9. nov 2009

no, to by se mi taky líbilo

denis19
9. nov 2009

jo,ale šedivá je teorie a zelený strom života 😀
už asi zustanu u svých map.....

sophiejane
9. nov 2009

mapy mi taky nejsou vzdálený, studovala jsem i zeměpis, ale neučím ho, tak už jsem všecko zapomněla ☹ ale o mapách jsem dělala diplomku 😉

denis19
9. nov 2009

no vidíš a já když státnicovala z kartografie, tak jsem nemela ani tucha nač mi to bude a hele kde jsem skončila

sophiejane
9. nov 2009

a ty jsi co studovala?

denis19
9. nov 2009

GIS geografické informační systémy

kacka81
9. nov 2009

Ahojky tak už jsem tu po tom celodením maratonu.

sophiejane tak jak čtu po pauze jsi ten dnešní den zvládla 🙂

A koukám že medi pořád nic, no tak holka kde jsi jsme všechny zvědavé jak jsi dopadla 😉

sophiejane
9. nov 2009

určitě dobře 😉

denis19
9. nov 2009

ano medi to je pravda!!!!!!
tak co kaci, dnes bylo hodne hlaviček????

kacka81
9. nov 2009

No bylo to dnes náročné, malá se rozhodla že dnes dopoledne nepůjde spát. To bylo poprvé co dopol nespala a je to maraton. Včera večer jako napotvoru jsem si neuvařila takže to byl mazec. Ráno na procházku pak uvařit, uklidit což sní jde těžko. Zbalit na to plavčo ve 2 jsme vyrazili v 5 jsme se vrátili ale díky bohu není mrzout teď papá. Tak já jdu složit prádlo ☹

denis19
9. nov 2009

zní to na parádní den,mám se nač tešit 😀 😀
já si neuvedomyla, že jsi s malou doma a myslela, že jsi lítla v práci!!!to jsem ale ňouma!

kacka81
9. nov 2009

V poho to je teprv začátek 😀 😀 😀 měla by jsi vědět jak občas přemýšlím ted já po 2 letech na mateřský 😀 😀 😀

denis19
9. nov 2009

no to jsou dobré rady....neumím si tu zmenu ani predstavit,ale neskutečne se teším

kacka81
9. nov 2009

to ti věřím změna je to krásná já se taky těšila 🙂

l.u.c.i.e
9. nov 2009

Ahojky holky, jdu vás pozdravit. Už je mi dneska trochu lépe. Včera mě ukrutně bolely záda, asi od toho ležení. Už máte zprávy od Medenečka? Jak dopadla na UTZ?

denis19
9. nov 2009

Ahoj lucie, no ležení je náročné, to mi povídej 😀
medenecek se dnes vubec neozvala , jsem z toho nesvá!

kacka81
9. nov 2009

l.u.c.i.e tak to je fajn že už je ti líp hlavnš odpočívej. Medeneček se ještě neozval čekáme tu na její zprávy.

l.u.c.i.e
9. nov 2009

Snažím se, ale už si na chvilku i sedám. Tak to jsem netrpělivá s váma 🙂

denis19
9. nov 2009

a co na to vše dr????? byla jsi i u svého????

l.u.c.i.e
9. nov 2009

S doktorem jsem mluvila jen po telefonu... Mám ležet a brát prášky, kdyby se to zhoršilo, tak jet rovnou na pohotovost. Jinak mám přijít ve středu na kontrolu.

denis19
9. nov 2009

a co ti dali za léky? a cítíš se už lépe a ustoupilo to ?

l.u.c.i.e
9. nov 2009

Beru ascolutrín a utrogestan... Od včerejšího večera jsem přestala krvácet, ale mám strach, aby se to nevrátilo...

denis19
9. nov 2009

tomu rozumím, já mám jen nejaký nahnedlý výtok a to jen ráno a jsem v strese stejne!!!

l.u.c.i.e
9. nov 2009

A z jakého důvodumáš nahnědlý výtok? Bereš na to něco?

denis19
9. nov 2009

no práve, že nevím z čeho to je, beru jen utroš a tak jsem dnes volala dr a mám se zítra zastavit, tak uvidíme!

medenecek
autor
9. nov 2009

Ahojky holky,

omlouvám se, zrovna jsem dorazila domů a sedla k počítači. Ultrazvuk dopadl dobře. Ze dvou embryí zůstalo jedno a je ok. Má 6,2 mm a odpovídá to 6tt+4 dny. Paní doktorka nás pochválila a předala na mou gynekoložku.
Pokud se mi podaří opravit skenner, tak dám fotečku do alba.

l.u.c.i.e
9. nov 2009

Určitě to nic vážného není... Já jsem měla zase takovou zastaralou hnědou krev s puckama... A v sobotu ta krev byla jasnější, ale po ascolutínu to ustávalo... Mají teorii, že odchází neusazené mimi. Tak nevím. Uvidím, co mi řeknou pozítří v centru. Nebolí tě břicho?

denis19
9. nov 2009

MEDI, tak blahopreji a je to super, jste i dostatečne velicí, tak jen tak dál!!!!!!!! šťastná??????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre