Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
18. feb 2010

Ano ano, ta ví všechno 🙂

l.u.c.i.e
18. feb 2010

Tak jsem se Denis nedočkala. Už se odpojím. Mějte se, dobrou 🙂

lusinkaj
18. feb 2010

tak snad denis pride zajtra....idem aj ja k telke 🙂

denis19
19. feb 2010

Ahoj holky...preji krásné mlhové ráno
Tak mám za sebou ten genetický UTZ v Martine a bylo to supe, dr je úžasný, projel malou horem dolem, ukázal nám každý orgán zvlášť, vysvetlil jak pracuje, jak má být velký a jak je velký, toky krve, kyslíku, komory srdíčka,aortu,jícen...no úplne vše, opočítal prstíčky, ručičky nožičky, udelal obličej, prurez mozkem a nevím co ješte....... rekl, že bude mít jemné rysy....to asi nemám po mne..... a delala si malá si co chtela, dr mi trásl bríškem, delal ji zemetresení, aby nám porádne ukázala obličej,ale Karolínka si asi rekla, že když už víme pohlaví, tak obličej porádne ukáže až potom.....tak se nám nepodarila dokonalá fotka,ale co to máme. včera jsem už po ceste nemela energii na PC, tak dnes jak dorazím domu tam toho malého mimozemšťánka dám 😕 😕

lusinkaj.....tak toto.......že dve.....jsem z toho také zmatená, neboť jsem si myslela, že pokud vloží jedno , vytvorí se se jeden gestační váčeka v nem se muže eventuálne embrijko rozdelit a jsou z toho jednovaječná dvojčátka,ale jak čtu na stránce co poslala Lucka...deje se i to co máš v bríšku ty 🙂 a co se týče toho ,že by jedno odešlo, to se spíše deje u dvou vložených embrií,kde se to jedno neuchytí.....to mi ríkal i dr v CARu, u jednovaječných se to stává ojedinele...tak máš dve mímča jednou ranou......jen v klidu vstrebej šok a uvidíš, že se budete tešit...... víš jak se to ríká...odríkávaného chleba nejvetší kousek 😕

gabulik77
19. feb 2010

ahojky holky
zdravím denis, tak to musela být super prohlídka u dr. jsem zvědavá jestli mi taky takhle dr. všechno detailně popíše🙂 už se těším🙂))
Jinak se mi stejně nějak moc nezdá ten případ Lusinky, je to fakt zvláštní, jsem zvědavá co ji řeknou příští týden v CAR. V rychlosti jsem napsala z práce, ale už se odpojuji a jdu pracovat🙂 Mrknu se zase v podvečer🙂) Hezký den všem

lusinkaj
19. feb 2010

Dakujem vam denis a gabulik 😉 no tak uvidime co povie dr.v car som nato zvedava...ale presne ako denis pise to co nechceme to bude 😅 😵

l.u.c.i.e
19. feb 2010

Ahojky,

Denis, tak to mám radost, že prohlídka byla taky podrobná. Přesně takhle mě prohlíželi i na genetice. Aspoň víte, že je vše ok. Bylo to úžasné, co? Teď se těš na 4D ultrazvuk. Taky to bude skvělý zážitek. Teda pokud se Karolínka nebude schovávat jako náš Matěj 🙂 Na foto se už těším...

denis19
19. feb 2010

lucko....no ona se schovávala už včera, holka jedna, já jsem stále chtela opočíta ruce ,psrsty a tak a nakonec, kdzyž ji chtel udelat foto , tak si tam stričila pred obličej ruce a dr mi ríkal, to máte za to, že jste ji chtela dopodrobna kontrolovat 😀 😀 😀 vtipálek.....

l.u.c.i.e
19. feb 2010

Ty naše dítka, to jsou čísla, co? Nechtěj se nám moc ukazovat...
Matěj včera tak silně kopal, až mě probudil a ne a ne přestat. Tak jsem v noci čuměla do stropu skoro 2 hodiny 🙂 Je to ale krásné, když ho cítím...
Denis, poslal tě gyndař na EKG a na internu? Kamarádky tam byli, ale mně nic gynekolog neříkal. Ani to nemám napsané v těhu průkazce. Co ty?

denis19
19. feb 2010

No Lucko....tak to také nemám naodrinováno...nemají náhodou plánovaný císarský rez????? to bych potom pochopila....ale takto o nicčem nevím, já mámporadnu až 11.03..tak se na to optám,pokud ovšem nezapomenu.....napsala bych si to i na lístek,ale kdo ho potom bude hledat 😀 😀

l.u.c.i.e
19. feb 2010

Právě, že plánovaný císařský řez neměli. Jedna rodila normálně a u druhé na poslední chvíli musel být proveden císařský řez, jelikož se jí malej zaklínil...
Taky se poptám. Za to nic nedáme 🙂

denis19
19. feb 2010

🙂 tak šup hodit očko do alba..... 😕

gabulik77
19. feb 2010

ahoj holky
denis super fotka, komu bude víc podobná 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
19. feb 2010

gabulik ahoj z práce už doma??
no je to celá já...ako ináč 😀 😀 😀

gabulik77
19. feb 2010

jo jo z práce doma🙂) já jsem si to hned mysleka, že je celá ty 😀 😀

denis19
19. feb 2010

bez debaty....také toho máš za celý týden plné kecky...já tedaano....normálne nevím jak to ty ženské zvládají v práci až do porodu skoro.....mne už ted tak bolí záda a ledviny..... ☹

gabulik77
19. feb 2010

no tím že jsem měla ve středu doktora tak jsem docela v poho. A hlavně jsem za ty 3 měsíce odpočatá až až....Záda mě naopak boleli, když jsem byla doma, protože jsem buď seděla nebo se válela. V práci se i projdu a tak, mám tam víc pohybu, takže mě je líp v práci, zatím, divný co 😝

denis19
19. feb 2010

ne divný..... to je super...mne asi nicí ty intriky u nás v práci,odvolali nám reditele včera,dnes náčelníka a nikdo neví co se dej...má se propoštet...což se mne naštestí netýká a jedno s druhým....ale jinak je mi tam v podstate také lépe než doma.... 😀

gabulik77
19. feb 2010

já taky budu určitě mluvit jinak až tam zase budu chodit měsíc 🙂 teď jsem tam týden a fakt už jsem se do práce docela těšila......

ufuf
19. feb 2010

tak kočky, páté IVF se opět nepovedlo, HCG neg., mrazáčci žádní. Tak jsme si doma pobrečeli. Nechám se holt ukecat na velbloudí volejbalbalovou ligu - vznosný to název pro amatéry.
Nevíte některá náhodou, zatím jsem teda říkala, že už to bylo naposled, další stimulaci už opravdu nechci. Tělo dostane nafrak, při jedné stimulce vyprodukuje vajíček jak zdravá ženská za dva roky, tak to já mám vnitřnosti už o 10 let starší. Mám strach třeba z rakoviny nebo něčeho podobně nádhernýho.
Neexistuje způsob nějaké minimální stimulace? Třeba jen dvou vajíček? Pořád přemýšlím, nejradši bych byla, kdyby mi někdo přinesl roční mimino. A jinak všem hodně štěstí.

denis19
19. feb 2010

ufuf....uf....to mne štve,ale zkus krátký protokol....co ty na to?

ufuf
19. feb 2010

denis...myslíš krátký, že začneš stimulovat druhý den cyklu a OPU je 11-13.den? To jsem měla vždy. A hormonů je tam stejně jako při dlouhým, jen se nezastavuje cyklus. Právě.

zuuuzana7
19. feb 2010

ahojte, ufuf, nativ protokol cize minimalna stimulacia sa praktizuje napr. v brne v reprofite.
je tu aj tema. a baby si to nevedia tam vynachvalit :

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

www.reprofit.cz

ufuf
19. feb 2010

zuuzo, kouknu na to, díky.

sslunicko
19. feb 2010

ahoj holky,
jsem tu naprosto nová. Našla jsem toto forum,když jsem hledala lidi ve stejné situaci.

Jsme 9.den po ET,tak koukám,jestli tu někdo není podobně. Prostě bych se ráda přidala.

Je mi 31let,mám doma 3letou holčičku také z IVF a bydlím u Plzně.

mimunesko
20. feb 2010

ahoj holky 🙂 jsem tu dnes taky poprvé,jsem desátý den et. ato čekání je nekonečný.Je mě 36 a mam doma 10-letého roštáka.) jste tu některá co ma za sebou uspěšné ivf .Je to naše první ivf,nechali jsme si zavést dvě emrijka,bohužel nezůstalo žádné k zamražení ☹ ve středu tj. 24.2. bychom měli jet na krev a dozvíme se jak jsme dopadli. Zdraví J 🙂

denis19
20. feb 2010

dobré ránko holky.......LUCIE......nejak to flákáš ne, co se deje??????

Vítám sslunicko a mimunesko
jste na správné adrese, my jsem s holkama tímto prošly, jen už máme nejaký ten tt....což se podarí i vám, v podstate Lucii, gabulik a i mne to vyšlo na poprvé...jen gabuli mela tuším KET,ale to je pohoda....tak jen verit a mít trpelivost to čekání je na nervy...chápu,ale nebojte, co nevidet testnete a bude mít úsmev na rtu!!!!!

sslunicko
20. feb 2010

přeji krásné ráno. mě to také 2x vyšlo napoprvé,tak věřím,že teď také. Mimunesko,jsme na tom stejně. Jsem dnes také 10.den a 24.mám dělat test. Už jsi nějaký dělala! Jinak jsem také nikdy neměla nic na zamrazení a zbyla 2,které mám v bříšku.

denis19
20. feb 2010

no já delala test na 11 den po ET 😀 ...nevím jestli bych to zvládla tak dlouho čekat???? 😅

l.u.c.i.e
20. feb 2010

Ahojky holky.

Denis, malá vypadá jako krásná mimozemšťanka 🙂 Ale aspoň máte fotku obličejíčku, když se neustále schovávala... Copak dneska máš na programu?

Ufuf, i mně to moc mrzí, že se nezadařilo.

Vítám též ssluníčko a mimusenko. Nebojte se, určitě se zadaří 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre