Je bolesť v krížoch a v podbrušku vážne ochorenie?

jena555
14. dec 2015

ahojte prve zacnem tym ze mi meska MS cca 2 mes... ale isla som vyvolavacku ale Ms sa nedostavila .. u lekara som bola pred tyzdnom povedal mi ze je vsetko OK .. robila som si len tak ovulacny test vysiel mi negativne bola jedna ciarka silnejsia a druha slabsia ale plodne zena nemoze mat ked nema menstruaciu ,, a teraz ma strasne bolia krize a citim bolest v podbrusku co to moze byt dost sa bojim aby to nebolo nejake vazne ochorenie ,,no zajtra si idem robit tehu test skusim to .. a ked bude negativny tak ja uz neviem a zajdem zas ku gynekologicke .. ☹

katrin21
14. dec 2015

no, bolest v krizoch a podbrušku moze byt aj z močovych ciest.. ladviny bolia v križoch a mechur v podbrusku... tiez nie je pravda, co pises, ze nemozes mat ovulaciu, ked nemas menzes, lebo ako asi dobre vies, cyklus ma nejaky pocet dni a ovulacia nastava pocas obdobia medzi menzesom.... AJ ked menzes meska, ovulacia moze prebehnut kludne hocikedy pocas toho meskania a naslene , ked nedojde k oplodneniu vajicky, pride o par tyzdnov menstruacia.... 🙂
Takze skor je to naopak, nez si myslis.. nie je najprv menzes a potom ovulacia, ale najskor ovulacia a az po nej menzes... TAkto moze napr. otehotniet zena, co koji, niekolko mesiacov nema menzes, ale vajecniky sa zobudia, ona o tom samozrejme nevie a ak ma nechraneny styk vo vhodnom case, moze otehotniet a menzes uz ani nedostane 🙂 NIe jednej sa to stalo 🙂

Daj si preto vysestrit najskor moč na mikrobiologicky rozbor do sterilnej skumavky a ked bude aj ten negativny, mozes sa pohnut dalej.... moze to byt gynekologicke, moze to byt hrube crevo v poslednom useku, cokolvek

lalia87
14. dec 2015

ešte koľko diskusií vytvoríš??? a stále iné a iné píšeš...

butterfly333
14. dec 2015

mal by to admin nejak riešit.

8291
14. dec 2015

Admííínko haloooo