Je bolesť vaječníkov a bruška príznakom tehotenstva?

nanka2910
18. júl 2011

ahojte, chcem sa spýtať... s priateľom sme začali pracovať na babatku... chcem sa spýtať či bolesť vaječníkov a bruška môže byť po plodných dňoch príznak tehotenstva???

erika3011
18. júl 2011

nie je to jasný znak tehotenstva, môže ísť aj o zápal ....priznaky sa prejavujú najskôr až po meškaní ms...samozrejme testnúť môžeš aj skôr tak 3 dni pred menzesom, sú testy ktore ti ukažu tehotenstvo už 5 dní po oplodnení

henulienka
18. júl 2011

Môže a nemusí. Jeden mesiac som si to tiež myslela, že fíha, asi sa podarilo, aj mi menzes meškal, a nakoniec to bola cysta na vaječníku. Tá mi nakoniec praskla a ďalší mesiac som mala zase bolesti, tak som už nebola taká natešená a hneď som myslela na ďalšiu cystu - a čuduj sa svete, bola som tehotná 🙂

Ale držím palce, nech tie tvoje bolesti sú kvôli tehotenstvu 😵

deniskateniska
18. júl 2011

akurat som hladala na nete nieco podobne, tiez pracujeme na babatku a aj priznaky mam bolesti v podbrusku ako ked som bola tehu len je to velmi skoro aby som vedla ci som tehu bo minuly tyzden som mala ovulku.. a bojim sa ako tu pisali baby ze ci som prechladnuta.. tak neviem. tak rada by som ti povedala ze to je pravda a si tehu aj ja si to prajem drzim paluchy aby to bolo tehu 😉

fomarik
18. júl 2011

My sme otehotneli po IUI, takže sme presne vedeli den, kedy spermoška splynula s vajkom....a veru, bolesti podbruška po pár dnoch prišli, dokonca to boli bolesti akokeby mi každz chvilu mala prísť mrcha. Na 15DC bola IUI a bolesti začali od 18DC 😉

lucka1987
18. júl 2011

mna oba razy tak brusko bolelo, problizne v case zahniezdovania sa vajicka.... ale nemusi ist o priznak tehu...

annaopialova
18. júl 2011

ahoj ono to mozes mat aj z prechladnutia chod sa radsej spytat svojej lekarky aby si to nemala mimomaternicove tehotenstvo

kendra
19. júl 2011

No mňa tá bolesť podbruška a miesta, kde sú lokalizované vaječníky "oklamala" niekoľkokrát. Stále som si myslela, že som tehotná takmer vždy to bola cysta...

selina1
29. jún 2012

ahojte uz drhy tyzden ma boly bruho vajecniky a prsia vietemi povedat co je to ci mozem by tehotna spriatelom sme nedaly pozor dakujem 🙂

pikha
29. jún 2012

Priznakom tehotenstva bude vynechanie MS, vsetko ostatne dovtedy su iba dohady a domienky, ktore mozu a nemusia byt pravda. Vydrz do terminu MS a potom skus testik 😉
Selina, ano mozes, ale najlepsie bude zistit si to testom alebo behnut ku gyndovi

julka31111
28. sep 2012

ahojky baby chcem sa opytat ja som mala pred 4 dnami s priatelom sex pred ovulkou no a snazime sa o mimi :D no zacalo ma pobolievat kusok v podbrusku kazde rano ked vstanem a ku veceru jakeby som mala dostat menzes mozete mi poradit oco ide?? dakujem

malinkaaninka
29. sep 2012

@julka31111 no ja takto poznám plodné dni.na príznaky tehotenstva je ešte priskoro.

lucia2505
29. sep 2012

No moja jedine, že kukneme niektorá do kryštálovej gule, alebo ti vyložíme karty...nie v zlom 🙂 ale toto fakt nikto nemôže vedieť...treba počkať, či dojde menzes a keď nie, tak testnúť.

gitka0000
2. jan 2013

Dobrý deň chcem sa opýtať, mala som pohlavný styk a na druhý deň ma začali bolieť vaječníky, čo to znamená?

katrina9066
2. jan 2013

Mám presne taký istý problém ako nanka 2910, Menštruáciu som dostala 14.12 a trval do 19.12 (normalne mam 28-30 dňový cyklus, v poslednej dobe je to na 30.deň a trva 5dní). S priateľom sme to nevydržali a milovali sme sa 20.12, nerátali sme s tým a z toho dôvodu sme nepoužili ochranu. Bol panic. Sex netrval ani 2 minúty, pretože sa obával, že by to nezvládol. Podľa neho to stihol, ja však neviem. Na 4 deň po sexe som mala veľké bolesti v podbrušku a bielkový výtok, ktorý kyslo zapáchal. Po dvoch dňoch to prešlo a zostali mi iba občasné bolesti v obličkách (dnes dosť silno) a podbrušku - maternici a vaječníkoch hlavne v noci. Cez deň citim iba jemny tlak. Prsia ma nebolia ani nie sú citlivé, nemám závraty a teraz už ani žiadny výtok. Neviem teraz či som náhodou v tom, pretože je možne ze to bola ovulácia a teraz sa prejavuje prechladnutie. Ku gynekológovi nemôžem pretože robím v Anglicku a domov pridem az o 8 týždňov. Vedeli by ste mi poradiť , kto má s tehotentvom skúsenosti alebo ide o nachadnutie?

linda555
17. jan 2013

Tiez momentalne cakam na mrchu tak za pat dni cca a prisa ma nechapem preco boleli cely cas a teraz trosku menje bolia len pri bradavkach ale nie bradavky neviem....a bolesti ako pri MS nemam ale pobolievaju vajecniky vcera som mala trosku biely vytok viete poradit????babenky...testy su vsak negativne...

stanislavao
17. jan 2013

urcite to neni priznak tehotenstva. tym sa nemozete riadit.

patkaamirko
23. okt 2016

Ahojte, tiež mám 9 dní do MS, mám aj bolesti ako pred MS ale aj také iné. Vaječníky má bolia .. som 22DC nechraneny sex sme mali počas končiacej ms ( skôr to bolo také spinenie už ) a bolo to 6DC.Tiež musím napísať že to bola moja druhá mrska po spontannom potrate bez kyretáže. Ovulka bola 17DC .. môžem byť tehotná ?máte skúsenosti niektorá s týmto hmm.. 🙂

sibalka21
23. okt 2016

@patkaamirko No ak ste mali sex na 6DC a vies ze ovulku si mala na 17DC, tak podla vsetkeho tehu byt nemozes.... A podla mna je normalne ze ta pred MS bolia vajecniky... Aj ja to mavam... Ak ti bude meskat, skus test...

nivea777
23. okt 2016

@patkaamirko ak ste mali styk len 6DC a ovu bola 17DC tak je velmi velmi mala pravdepodobnost ze si tehotna..takmer nulova

patkaamirko
23. okt 2016

@sibalka21 no mala som zrejme ovulku 17DC lebo som mala veľké bolesti pravého vaječníka a číry vytok .. ani mne to nevychádza no neviem aké je moje telo po potrate a zmene všetkých tých hormónov. .Keď ja by som už aj chcela znova otehotniet po strate ..je tomu len 3 mesiace :(

nivea777
23. okt 2016

@patkaamirko preco teda ked chcete babo ste boli spolu len raz? Vacsina parov ked sa snazi tak kazdy druhy den sa snazia

patkaamirko
23. okt 2016

@nivea777 no lebo manžel ešte chce počkať , pokiaľ ma preliecia. Asi pred týždňom som mala vytok a trošičku svrbenie ..No a žijem v uk a tu je to celé spomalene takže ešte stále čakám na gynekológa a na to aby mi to preliecili lebo ja som si nič na to nedávala a prešlo to asi po 4 dňoch samé. .partner ma tiež na zaludi taký biely povlak a dáva si masticku .Jedine koli tomuto .. Toto nás brzdí . Ale krém toho sme mali aj tsky sex že sa spravil utrel sa a pokračovali sme vieš ..

nivea777
23. okt 2016

@patkaamirko no hlavne pokial ste chori tak ziaden sex.. moze ti to sposobit velke problemy.. preliecte sa,treba ist na kontrolu ci ste uz zdravi a potom sa mozte snazit..

patkaamirko
23. okt 2016

@nivea777 práve v tomto je to celé zle tuná. .Na gynekológa čakám už rok a stále nič .. nO twraz nemáme sex ale čakať pokiaľ oni ma vyliečia nechcem ..Už čakám rok a ďalší nechcem čakat :( chcem si už konečne vynahradit stratu ... ved oni mi povedali keď som krvacala v 8 tt že je to ok že je to normálne. Aj keď som šla k obvodnej že má páli a stipe pri sexe a ona kukla mňa mňa že čo chcem, takže nemôže byť že by som bola tehu že ?... lebo mám od ovulky bolesti aj prsia ale nie tak ako pred MS ale len bradavky a mierne ms kŕče ale viac prevaza bolest ako keby som nachladnuta a to nemám odkial byt

nivea777
23. okt 2016

@patkaamirko no ak si naozaj mala ovu na 17 DC tak nemozes byt.. a druha ved ked si 22DC tak by si po 5 dnoch od ovu este nemala priznaky.. to ze tvoj priatel ma nejaku infekciu/plesen alebo ja neviem co a budete mat sex tak ti moze taku problemy sposobit ze babo nebudes mat nikdy..na to treba davat pozor

patkaamirko
23. okt 2016

@nivea777 to hej ..dáva si masticku od doktora obvodného a už to tam nemá ale ja som z tých čo radšej sa preliecia dlhšie radšej ..

patkaamirko
23. okt 2016

@nivea777 a ovuku som asi teda mala keď som mala číry hlien a bolesti vaječníka... ja už sa nevyznám v tom.mojom tele lebo sa mení zo dňa na deň ...

sibalka21
23. okt 2016

ako pise nivea, pokial mate nejaky zdrav. problemy, radsej sex vynechajte uplne.... Mozes mat aj koli tomu tie bolesti... Treba na to davat pozor, aby to nebolo este horsie.... Bohuzial na tehu to naozaj nevyzera... Vela stastia, nech sa co najskor vyliecite a mozte sa snazit 🙂

patkaamirko
23. okt 2016

@sibalka21 Ďakujem 🙂 moc pekne .Nemáme sex twraz koli tomu radšej nech sa najprv vyliečime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre