Je možné otehotnieť tesne po menštruácii? Prečo mi mešká?

wewe23
13. júl 2009

Chcem sa spytat je mozne aby zena otehotnela pri pravidelnom cykle tesne po menstruacii alebo par dni pre dnou ??..meska mi 6 ty den ..test som mala negativny vcera neviem co to ma znamenat...nestava sa mi to. 😕 🙄

katy7
13. júl 2009

wewe, meskanie moze sposobit aj stres alebo choroba, rovnako vsak poznam pripad, kedy kocka otehotnela po styku cez menzes ...

berni
13. júl 2009

otehotniet si mohla ako pise katy ale test mas negativny tak ze klud.... aj z tepla moze a ako pise katy stres choroba to vsetko ma vplyv na tvoj cyklus....

labutienka
13. júl 2009

wewe - skús testnúť ešte o týždeň a ak bude negatívny, zájdi za svojim dr. a ty bábätko chceš alebo nechceš?

wewe23
autor
13. júl 2009

babo chceme ale tento mesiac sme neskusali este ani len trikrat a to cez neplodne dni..az dalsi mesiac cheme zacat..takze neviem ..pochybujem zeby som theotna bola cez neplodne dni len neviem kde mam menzes nemeskava mi an z choroby ani z nicoho nikdy

zajacik...
14. júl 2009

Wewe kludne mozes byt tehotna a presne ako ti napisala labutienka, skus testnut tak o tyzden. Niektorym zenam pomalicky stupa Hcg, takze test to nemusi zachytit a preto je negativny. Drzim palce!!

jaruska8
14. júl 2009

Wewe, naozaj, testni o tyzden, vsetko je mozne. 😉

wewe23
autor
14. júl 2009

no okej baby tak dik za rady 🙂) skusim teda v piatok ked dovtedy nedostanem 😕 myslite ze je mozne otehotniet tesn epo menstruacii alebo par dni pred nou ??my sme mali sex len vtedy preto neverim tomu ze by som mhl abyt tehotna

labutienka
14. júl 2009

wewe - môže to kľudne byť. spermie prežijú v tele ženy aj 4 dni a ak sa stretli s vajíčkom... merala si si teplotu? vieš, kedy si mala ovulku?

wewe23
autor
14. júl 2009

no ja som uz tehotna bola to som otehotnela na 13 den od zaciatku ms..preto je mi divne eby som teraz tak neskoro par dni pred menzesom...ovulaciu mam podl amna nejako v strede cyklu..telotu si nemeriam ..naco 😀

nanenka
15. júl 2009

wewe kludne môžeš byť tehulka, poznám jednu, ktorá otehotnela na druhý den po menzes. dr jej povedal,že mala navodenú ovuláciu z veľkej radosti a rozkoše.

nikol123456
25. dec 2012

ahojte baby chcela by som sa spytat menstruaciu som mala 15 ,12 trvala 5 dni 20 ,12 teda v den skoncenia sme mali nechraneny pohlavny st. chcem sa spytat ci by som mohla byt tehotna :D dietatko by som velmi chcela:D dakujem za odpovede :D

aduskatt
25. dec 2012

ovulacia moze byt kedykolvek pocas cyklu, teda nemusi byt iba v polovici....pocas dni, ked je ovulka je mozne otehotniet, cize ano, kedykolvek, ked mate nechraneny styk a nahodou sa trafite do ovulacie je sanca na tehotenstvo

lucia941
24. mar 2013

mam na vás jednu otázku mala som s mojim partnerom v poslední deň menštruácie sex.... bol to 6 deň pretože vždy mam len 6 dní menštruáciu a ma ju pravidelne... ale práve vtedy keď sme mali sex sa nám pretrhol kondom a on sa do mňa spravil..... tak by som rada vedela niekoho názor či môžem podľa vás byť tehotná hoci vtedy su neplodne dni a aj som mal naplodne dny ale aj tak noviem či sa ma veľmi báť... pretože som nervozná a neviem čo mam robiť..... prosím povecte mi na to niekto svoj názor....

rebeka9
10. mar 2014

Ahojte... chcem sa spýtať... Je možné otehotnieť, keď som mala pohl. styk deň po skončení menštruácie, nechránený, ale nespravil sa do mňa??? Menštruácia mi vždy mešká tak týždeň, ale mešká tak pravidelne každý mesiac. A ovuláciu, cítim, že mám tak týždeň alebo 10 dní pred začiatkom menštruácie... Je možné, že by som bola tehotná???

rebeka9
10. mar 2014

a menštruácia mi trvá tak 8 dní... Prosím...

malicka34
16. júl 2015

Ahojte chcem sa spýtať .. Je možné otehotnieť ked som mala pohlavny styk 3 den po menstruacii .. a spravil sa do mna .. Je tu moznost otehotniet ? Prosim poradte strasne sa bojim :( :( :( :(

lenkad26
16. júl 2015

Ja som priklad...rano mi skoncil menzes a vecer styk "naplno" a uz mame dvojrocnu hviezdicku doma 🙂

sibalka21
16. júl 2015

@malicka34 To sa pytas vazne? Preco by si nemohla otehotniet? Ved pises ze sa spravil do teba takze ano jasne ze mozes otehotniet.... Teda pokial neberies tabletky alebo ste nemali kondom, preco sa spravil do teba?

katarina_04
16. júl 2015

ja som tiež otehotnela hneď po menzese...a aj druhý krát...takže máme 2 baby...

malicka34
17. júl 2015

@sibalka21 Neberiem žiadne tabletky vôbec ..a bol to nechránený sex strašne sa bojím , lebo ešte nie som pripravená stať sa mamičkou... zbehlo to tak rýchlo, že on nevedel kedy a ups.. Neviem čo mám robiť :(

timi1012
17. júl 2015

@malicka34 prepac ale kolko mas rokov? Jasne ze mozes otehotniet. neberies Hak, nepouzivas prezervativ nemas DANU... presne taketo baby ako ty "milujem" bojim sa otehotniet nie som pripravena na dieta. Ale na sex si bola pripravena vsak.... nabuduce skus pouzit zdravy rozum.

sibalka21
17. júl 2015

@malicka34 tak potom nechapem preco ste mali nechraneny sex ked neberies HAK a hovoris ze si este neni pripravena na dieta... A preco si si nekupila aspon tabletku PO? .... Nuz teraz musis len pockat... A prepac ale pokial sa tvoj chalan nevie ovladat tak pouzivajte aspon kondom

timi1012
17. júl 2015

@malicka34 a este jedna vec ak este neubehlo 72hod od styku chod si kupit tabletku PO Escapelle....

kristinka86
17. júl 2015

@wewe23 Ja som mala stále načas menštruáciu a aj po pôrodoch mi to ostalo. Syna sme počali tesne po menštruácii - teda, počas neplodných dní - tak som si myslela.. Ale ver, že nie stále to sú neplodné dni. Máme zdravého krásneho synčeka. 😝 😉

malicka34
17. júl 2015

@timi1012 Mám 18 rokov .. a bola som panna este len po druhy krát som mala sex.. snad nebudem tehotna aj ked je velka pravdepodobnost :(

malicka34
17. júl 2015

@sibalka21 Myslíte že je pravdepodobné že som tehotna ?

sibalka21
17. júl 2015

@malicka34 joj dievca ty mas 18 rokov, druhy krat v zivote si sexovala a uz si bola odvazna ist bez ochrany? No zas taka velka pravdepodobnost to neni, pokial si nemala plodne dni tak si neotehotnela.... Pokial dobre nepoznas svojho priatela, resp. on nepozna svoje telo, tak nesexuj bez ochrany....

malicka34
17. júl 2015

@sibalka21 3 den po menstruacii moze byt plodny den ?

sibalka21
17. júl 2015

@malicka34 hej mozes mat 3 dni po menstruacii plodne dni, ale to neznamena ze si ich mala... Ty jedina by si mala vediet kedy mas plodne dni .... Musis jedine pockat

malicka34
17. júl 2015

@sibalka21 Do kedy mam pockat ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre