Je to choroba alebo tehotenstvo?

zmetulka
30. jún 2013

Ahojte mamicky...
Nieco sa somnou v poslednej dobe deje mozu to byt tak 3-4dni. Partner si pri sexe nedava pozor chcel by dieta ale nie ze by to do mna daval ale uz 2 krat mi povedal ze mu asi ubehlo. Potom dlhy prerusovany sex v bazene. Dieta jedno uz mame. Ja som sa liecila 10dni ATB a uz 5DNI ICH NEBERIEM. MAM PROBLEM OVLADAT SPANOK LAHNEM SI K MALEMU POZERAM AKO SA HRA A ZRAZU MI PADNU OCI A NEVIEM ANI ZE MANZEL SIEL DO PRACE. VYSKOCIM Z POSTELE A PRVE KAM IDEM JE LADNICKA NAJEM SA A CHCE SA MI ZASE SPAT. ANI SI NEPAMATAM KEDY SOM MALA MINULY MESIAC MENZES LEBO SA M STALE POSUVA NIEJE PRAVIDELNA. JE MI JASNE ZE Z ATB MI BUDU MESKAT ALE TAKATO UNAVA ABY NA MNA LIEZLA? Je pravda ze aj vecer idem neskoro spavat ale taktiez aj po prvom porode som nenaspala v noci a vedela som s tym bojovat lebo som musela venovat svoj cas malemu a domacbosti... kedy sa prejavuju prve priznaky v tehu...? Ja ani neviem ci sa na dalsie citim :(((

zmetulka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre