Jedna slabá čiarka na tehotenskom teste. Môžem byť tehotná?

lutsine
23. apr 2009

ahojte, potrebujem poradit. Mávam normalne menštruacie, posledná bola 1.4.
V posledných dnoch sa ma ludia pytaju,ci nahodou s priatelom necakame babatko. Je pravda,ze som v poslednej dobe 2-3 kila pribrala a to hlavne do bruska,takze je to v obtiahnutych trickach vidno.
Včera som si zo srandy a zvedavosti urobila test a ked som videla na nom jednu silnu a druhu slabsiu ciarku skoro som odpadla. Je to mozne? Svadbu mame naplanovanu na september,co by nam prekazilo plany a musela by byt skor.
Mozem byt skutocne tehotna, mam zajst za gynekologom?

salikova
8. máj 2009

No může to být i třeba trochu psychicky - někomu, kdo chce mimi se to tam může objevit - sem o to mněkde četla.. No uvidíš! Budu ti držet pěsti 😉 A krvácíš hodně nebo jen trochu? Já měla měsíc před tím než sem otěhotněla takovy píchání v bříšku (takovy, jak mám občas teď) a MS mi přišla po 14 dnech a pak už ne, co se mi nikdy předtím nestalo...Tak nevim, no. To tělo si s náma prostě dělá, co chce.

eliska_v
8. máj 2009

tak uvidíme, jak to dopadne...
Krvácím vcelku míň než obvykle, ale bříško bolí, ale taky ne tolik jako obvykle 😀
Nevím, když se to nepovedlo teď tak snad příště

eliska_v
9. máj 2009

Ahoj holky.

Tak dneska ráno na testu nic nebylo! 😢

salikova
10. máj 2009

To je škoda ☹ Asi nějakej zmatek v hormonech...

dinduska
10. máj 2009

eliska mozno si bola tehu ale len velmi velmi kratucko a oplodnene vajicko sa vyplavilo tak preto si mala slabunke ciarocky 😒 mne sa to stalo na zaciatku marca a hned nabuduci mesiac som po jednom snazeni otehotnela 😉 😉

marinka
10. máj 2009

elisko, mrzí mě, že to nevyšlo, ale zatím jste na začátku snažení, tak se to určitě brzo podaří! Co se týká těch čárek, já jsem měla na spoustě testů slabé čárečky, takové jako ty a může to být způsobeno různými věcmi - jednak slabé čárky dělá cysta, dále to může být hormonální nerovnováha (jsou ženy, co mají slabé čárky před každou MS a není to těhu), ale taky jsi mohla být těhulka a mimčo se neudrželo. To se stává velice často a spousta žen to ani nezjistí, protože MS dorazí, ale s mírným zpožděním.. Zkus si udělat testíky kolem MS příští měsíc a uvidíš. Kdyby byly slabé čárky zase a těhu to nebylo, tak bych to určitě probrala s doktorem, jestli to není ta cysta. Ale třeba už to vyjde a bude mimísek. Držím palce!!

mala_hodna
11. máj 2009

Ahoj holky ve svém albu mám svoje testíky a kdž vidíte ten první tak tam ta druhá čárka taky není moc vidět, druhý den už ale byla vidět pěkně.
Když jsem to tenkrát ukazovala příteli říkal že to je jenom nějakej stín🙂)

sarlotta
11. máj 2009

mala a který DC jsi dělala ten první testík, prosím Tě. děkuju.

mala_hodna
11. máj 2009

Ovulku jsem měla kolem 26.3 a testík jsem si dělala 9.4

wacinka
11. máj 2009

mně se první dvě čárky objevili až 14 dny po ovulaci

sarlotta
11. máj 2009

takže cca 15DPO...díky...já nevím kdy přesně jsem měla ovu 😠 no uvidíme....to čekání je faaaaakt krize 😅 😀 😀

mala_hodna
11. máj 2009

mě taky přesně 14 dní po ovulaci

mala_hodna
11. máj 2009

sarlotta::: já jsem vůbec nevěděla že bych mohla být těhotná, protože jsem prášky vysadila na konci února přítel jel na 2 měsíce pracovně do Holandska tak jsem si říkala že si dám pauzu od hormonů. Kdybych měla pravidelný cyklus měla bych ovulaci kolem 12.3, přítel mě překvapil a přijel na pár dní. Přijel 23.3 a odjel 28.3 takže jsem věděla že otěhotnět určitě nemůžu🙂) no a ona se m ta mrška ovulace posunula o 14 dní🙂 pak mě začalo bolet v podbřišku ta jsem si říkala že to uritě každým dnem dostanu a když pořád nic tak jsem si udělala testík a koukám na to a tam //. Asi to tak prostě mělo být. K dokrotovi jsem šla potom na utrazvuk a podle velikosti plodu mi to spočítal že jsem otěhotněla kolem 26.3. Dneska jsem už 8tt+3 docela to utíká

wacinka
11. máj 2009

mně se fakt tlačí snad mlíko na mozek samozřejmě jsem chtěla napsat čárky objevily, taková hrubka omlouvám se 😉

já jsem taky netušila že bych mohla být těhotná, protože už jsme tomu přestala věřit, ale 31.12. jsem spadla ze schodů a musela jsem do nemocnice na rtg jenže test mi po 3 minutách nic neukázal tak sjem rtg podstoupila i když jsem v nemocnici řekla, že nevím na 100% zda nejsem těhotná tak je to nezajímalo. druhej den jsem šla ten test vyhodit a najednou se mi udělalo zle protože tam byly dvě čárky. začala jsem se strašně bát co mám dělat... Nakonec byly i ostatní testy pozitivní. Jelikož mi dělali rtg kotníku nebylo to záření až takové. Malá se udržela a pěkně roste a je zdravá 😉 ale ty nervy byly šílené 😉 takže pro příště vím, že ne čekat jen 3 minuty, jak bylo psáno na testu, ale raději vydržet déle 😉

sarlotta
11. máj 2009

wacinka ufff🙂)) uplně mám husinu. Tak to je fajn,že je malá v pořádku. Přeju krásné těhuleníčko. 😉

wacinka
11. máj 2009

sarlotta děkuji moc 😉

spagatice
14. máj 2009

Holky myslíte, že můžu být těhotná? Zítra to bude týden, kdy jsem měla dostat MS, ale to u mě neni nic divného, jenže teď beru clostilbegyt a minulý měsíc jsem to měla přesně po 28 dnech. No a teď mě bolí břicho, prsa, večer mě pálí žáha, mám hrozný hlad, ale většinu dne je mi z jídla špatně. Testy mám v albu. Jen si pořád nejsem jistá, když ta testovací čárka je stále světlejší než ta kontrolní. Díky

ninuska8
14. máj 2009

spagatice mas nadherne testy a urcite tehu si, gratulujeeeeeeeeeem 🙂 inak aj mne sa paci meno Ondrej tak davam na ocka, drzim palce, pa

spagatice
14. máj 2009

Ahoj ninuska, děkuju, snad to bude dobrý, může se stát cokoliv, teď jsem si teprve jistá, že strach budu mít asi už celý život. Nejdřív jestli se mimčo udrží, jestli se v pohodě narodí, atd. atd.

ninuska8
14. máj 2009

neboj spagy, vsetko bude dobre...ja viem co je to mat strach uz dvakrat som prisla o mimko, ale teraz od zac.juna chceme ist s manzelikom opat na to a verime ze tentoraz to bude dobre...tak sa nestrachuj, ja som nikdy take silne ciarky nemala, mne to odislo hed v zaciatkoch, takze tvoje male uz urcite bude vidiet aj na uvz, drzim palce

spagatice
14. máj 2009

Děkuju, musím vydržet do 27. kdy jsem objednaná k doktorovi, to jsem na to zvědavá. 🙂

ivi_kiwi
2. nov 2012

ahojte, tak ja som si robila cca 2 tyzdne dozadu test, hned po menstruacii, prvy bol jedna ciarka, druhy po par dnoch ziadna ciarka, teraz cca 8 dni pred dalsou menstruaciou som si robila rano dva - postupne stvrtok a piatok - 2 ciarky, jedna silnejsia jedna slabsia a neviem co ma caka 🙂

ivi_kiwi
2. nov 2012

tak prave som si robila treti - iny a tam je zasa len jedna a cista

ivi_kiwi
2. nov 2012

prave som si urobila clearblue digital 🙂 ukazal ze som tehotna a ze som pocala pred 1 - 2 tt, podla dorktora to ma byt 3 - 4 tyzdne 🙂)) o 14hod. mi dojde vysledok krvi hcg tak snaaad :-*

kacicka30
3. nov 2012

@ivi_kiwi to je zaujimave..

ivi_kiwi
4. nov 2012

@kacicka30 co je zaujimave?

kacicka30
4. nov 2012

@ivi_kiwi no jeden ti ukaze druhy nie a zase ano..a nakoniec digital ukaze..a vlastne teraz cakas ci si alebo nie ????ja tiez mam na dvoch testoch slabe ale viditelne ciarky a na dvoch nic.....tak neviem dnes som mala dostat menzes ale nic este..a ja dlho cakat nemozem lebo doktor vravel ze ked mi budu meskat par dni hned mam ist hore lebo ked budem tehotna tak mi musi dat injekcie domov pichat do brucha: 😝

ivi_kiwi
4. nov 2012

@kacicka30 mam 4 z duchmi a jeden negativny ( ale ked na neho pozeram aj tam je super duch ) co som si robila cez den + jeden digitalny co mi vypisal ze som tehotna, ... plus som bola na dber krvi a tam mam HCG co naznacuje gravitidu

kacicka30
4. nov 2012

@ivi_kiwi ...tak to normal vidim ne sa to neda odfotit..a to si dala sem tie duchy lebo to normal vidiet...ja mam trocha slabsie a kedy mas dostat menzes..a teda si tehotna???

ivi_kiwi
4. nov 2012

@kacicka30 mam ho dostat cca za tyzden cakam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre