Jedna slabá čiarka na tehotenskom teste. Môžem byť tehotná?

lutsine
23. apr 2009

ahojte, potrebujem poradit. Mávam normalne menštruacie, posledná bola 1.4.
V posledných dnoch sa ma ludia pytaju,ci nahodou s priatelom necakame babatko. Je pravda,ze som v poslednej dobe 2-3 kila pribrala a to hlavne do bruska,takze je to v obtiahnutych trickach vidno.
Včera som si zo srandy a zvedavosti urobila test a ked som videla na nom jednu silnu a druhu slabsiu ciarku skoro som odpadla. Je to mozne? Svadbu mame naplanovanu na september,co by nam prekazilo plany a musela by byt skor.
Mozem byt skutocne tehotna, mam zajst za gynekologom?

tintinka
23. apr 2009

no ak sa ti tam ukazala aj druha ciarka, je to celkom mozne. ved pockaj este par dni a skus sa otestovat znova, ak si tehotna, tak bude druha palicka este silnejsia. k lekarovi sa ti uplne skoro ist neoplati, az tak ked ti menstruacia bude meskat aspon tyzden, na usg totiz este nemusi nic vidiet, tak nech potom nie si zbytocne vyplasena.
drzim palce

bobinka22
23. apr 2009

Ahoj tehotna muzes byt.
Ja jsem mela uplne slabou carku skoro nesla videt.Ja jsme ji videla a pritel ne.Az o tyden pozdeji sla krasne videt.
Zkus si test udelat za tyden.A uvidis.Mozne je vsechno.
Drzim palecky. 🙂

pink_lady
23. apr 2009

ahoj lutsine skus pozret do mojho albumu aka bola moja prva druha ciarka...uplne slabulinka...a tehu som bola...takze ... 😉

lutsine
autor
23. apr 2009

ahoj pink lady ja som robila ten isty test a ciarka je podobna ako tvoja, musim dnes zopakovat testovanie. Ktory test odporucas?

martao
23. apr 2009

lutsine,
ak si mala test z lekárne, tak si asi tehotná.
Ja som si raz kúpila, taký lacnejší a nič. Šup s ním do koša. Skoro má prekotilo, keď som vynášala smeti- tie dve čiarky sa prehliadnúť nedali. Malý má už 4 roky a dvoch bratov.

K lekárovi sa oplatí ísť, tak najskor 6 týždňov od začiatku menzesu.

lutsine
autor
23. apr 2009

mala som test z lekarne. Baby test mono - tehotenský test z moču (testovací prúžok) 1,76€[53,0Sk]
Výrobca: BIOGEMA

strouzek
23. apr 2009

no možný je všecko, buď si těhule a čárka bude sílit nebo jsou falešný testy, mě často házeli // testy a těhu jsem nebyla ani jsem nemohla být neboď sexík ani nebyl 😀

editah222
23. apr 2009

Pokud jsi se s partnerem milovala tak těhotná být můžeš 😀 Těhu testy nejsou 100% tak je lepší ho ještě za 2-3 dny udělat znovu z raní moči a uvidíš. Pokud i ten bude pozitivní tak si zavolej k tvému Mudr., ale nemá cenu tam chodit dřív než 6-7 týdnů od oplodnění, není skoro nic vidět a člověk je jen zklamaný (vlastní zkušenost). Pokud miminko chceš tak ti držím palce, aby vše bylo v pohodě a bez problémů. Pokud by jsi raději těhu nebyla tak doufám, že se jedná o falešný poplach 😀 😀

lutsine
autor
23. apr 2009

dakujem.

lutsine
autor
23. apr 2009

ano milujeme sa skoro kazdy den, kondom pouzivame az pred vyvrcholenim, ked partner povie,ze je uz cas dat, takze teoreticky som pocitala,ze sa to raz stat moze.

jeudi
23. apr 2009

lustine druhou slaou carecku jsem mela take urcite si dojdi k lekari a dej vedet jak si dopadla ju???je mozne ze jsi a treba take ne zkus si udelat ten test znova ale lepsi bude navsteva lekare na UZ

lutsine
autor
23. apr 2009

jasne, kupim test a dnes testujem znovu.

lutsine
autor
23. apr 2009

ale je pravda,ze kondom sme pouzivali,az ked partner citil,ze uz bude....

editah222
23. apr 2009

Lutsine - tak to není moc velká ochrana před početím 😀 😀 Však udělej další test z raní moči a uvidíš.

strouzek
23. apr 2009

Počkat použití kondomu až před vyvrcholením? No to je "super ochrana", takových dětí už po světě chodí z podobných metod 😀

wacinka
23. apr 2009

ahoj já měla tak strašně slabou čárku, že jsem ji přehlídla 😉 ale pak začala sílit den za dnem 😉

lutsine tak to opravdu není dobrá ochrana, protože ještě před tím než se chlap udělá úplně tak z něj část odchází je to nepoznatelná trošička a i z té můžeš otěhotnět 😉

laska.nezna.hranic
23. apr 2009

tady mě zaujalo hned několik věcí 🙂 ne že by to bylo důležité, ale zajímalo by mne, kolik ti, lutsine, je let.

určo to zkus testnout třeba za dva dny znova a uvidíš. ale měnit kvůli tomu svatební plány? proč? stačí jen nepořizovat si korzetové šaty a víc bych neřešila 🙂 je to jenom svatba, která trvá pár hodin. ale to je vaše věc.

spíš mě ale zaráží způsob vaší ochrany. řekla bych, že za ty kondomy akorát zbytečně vyhazujete peníze 😀 to takhle praktikujete každý den po celou dobu, co jste spolu? 😕 🙂

pokud jsi měla poslední MS na začátku měsíce, tak jsi otěhotněla pravděpodobně někdy před týdnem a už jsi stihla nabrat 3 kila? neznám nikoho, na kom by těhu bylo znát celý první trimestr (i když neříkám, že to není možné). u mě to nebylo vidět až do šestého. leda bys krvácela i přes těhu, ale v tom případě už bys zase neváhala nad výsledkem testu...

podle mě je příliš brzo, ale každý den je znát, tak klidně testuj dál a uvidíš. ale jak píše tintinka, k doktorovi ještě pár týdnů počkej 😉

lutsine
autor
23. apr 2009

ahoj, o styri dni budem mat 26....🙂

lutsine
autor
23. apr 2009

nepraktizovali sme to takto kazdy den,.

wacinka
23. apr 2009

koukni do mého alba mám tam první test je fialovej a ta druhá čárka je fakt přehlédnutí musíš se i soustředit aby jsi ji uviděla 😉

chechta
23. apr 2009

lustin asi tu budu už tlumočit ostatní holky, ale fakt kondom až před vyvrcholením není nic moc to je na stejné urovni jako přerušovaný sex 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laska: mám kamarádku co přibírala při obou těhu hodně a říkal, že ztloustla hned jak otěhotněla 😀 😀 😀 😀 takže to možné je 😉

stroužek neber to nějak špatně, ale proč testuješ s těhu testy, když jsi neměla sex 😲 😲 😲 😲 to jako zkoušíš jejich účinost - mě to trošku pobavilo

pink_lady
23. apr 2009

lutsine ja som mala tiez ten baby test za 52 sk tam boli 2 a vysiel spolahlivo...druhy som myslim rapi clear na overenie kupila...
pozoruj na sebe i ine priznaky /mna napr. boleli prsia ako keby svalovica/ a casto som chodila na wc...a k dokimu som sla ked mi meskala 2 tyzdne /tak mi napisal tak som ho posluchla aj ked som mala co robit to vydrzat 😀 /

pink_lady
23. apr 2009

ale ja som na zaciatku schudla tusim skoro 4 kg ...

lutsine
autor
23. apr 2009

no ja som sa nevazila,len mam pocit,ze ma tlacia rifle, pritom na zadku su mi velke,len to brusko je take nafuknute.

mausy21
23. apr 2009

lutsine počuvaj ja som tušim priberala hned od prveho dna.boleloi ma prsia a test som robila asi v druhom tyždni.najskor vybehla len jedna palička a asi o minitu druha uplne slabučka a nebolo to z ranneho moču.a ked som bola v asi 13 tt som mala už velke bruško že si doktor myslel že už citim pohyby a to preto bo som bola moc chudučka tak to hned vybehlo.a vy ste chceli babo a použivali ste ochranu nechapem?

strouzek
24. apr 2009

chechto testovala jsem protože jsem měla spoždění 12 dnů a měla jsem jít za 14 dnů na operaci a nutně jsem potřebovala dostat před operací mrchu.navíc jsem měla jít druhý den na rentgen. volala jsem dr. co dělat a on řekl ať očurám test a případně přijdu na vyvolávačku.jenže jsem našla slabé // na 3 testech tak jsem hned valila na gyndu a tam mi řekli že nejspíš těhule nejsem a píchli vyvolávačku. jiné mojí známé zase ukazovali slabé // a to sexovali s kondomem,jenže když má holka spoždění dost velké a nutně třeba potřebuje dostat mrchu tak jako první sáhne po testu .

strouzek
24. apr 2009

nejsem tak najivní abych věřila na to že můžu otěhu bez sexu ale dr. se bál abych nebyla těhule déle, neboť tu předchozí mrchu jsem měla slabou takže to mohlo být krvácení nebo špinění v těhu a v tom předchozím cyklu jsme si pozor nedávali.

jeudi
24. apr 2009

lasko :ja si delala tehu test jen proto ze sem najednou mela tri kila nahore a byla jsem tehu ..a bylo to hned na zacatku...takze snad asi zadrzena voda ci co

zuzifeky
24. apr 2009

mila lutsine gratulujem pretoze podla mna urcite cakas babatko...mas presne to iste ako ja ked som zistila zaciatky svojich tehotestiev....jedna uplne slabuliiiinka ciarka,narast hmotnosti o 4kg za tyzden....nechcem ta strasit ale ja som zadrziavanim vody pribrala neuveritelnych 32kg,ale neboj za dva mesiace som sa dostala na svoju povodnu vahu len som chodila vkuse cikat...

lutsine
autor
27. apr 2009

ahojte, dnes rano som si robila test Modra sprava a ten mi vysiel negativny ale citala som ,ze ma citlivost az 50 ,tak neviem,ci bolo vhodne ho pouzit,mala som kupit nejaky s nizsou citlivostou.
No uvidime pockam do stvrtka vtedy by som mala dostat MS, vacsinou mi chodi presne na den,takze uvidime,ale od soboty mi je kazde rano tazko na zaludku a neskutocne sa mi toci hlava a tiez mam bolesti ako pred MS.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre