Jedna slabá čiarka na tehotenskom teste. Môžem byť tehotná?

lutsine
23. apr 2009

ahojte, potrebujem poradit. Mávam normalne menštruacie, posledná bola 1.4.
V posledných dnoch sa ma ludia pytaju,ci nahodou s priatelom necakame babatko. Je pravda,ze som v poslednej dobe 2-3 kila pribrala a to hlavne do bruska,takze je to v obtiahnutych trickach vidno.
Včera som si zo srandy a zvedavosti urobila test a ked som videla na nom jednu silnu a druhu slabsiu ciarku skoro som odpadla. Je to mozne? Svadbu mame naplanovanu na september,co by nam prekazilo plany a musela by byt skor.
Mozem byt skutocne tehotna, mam zajst za gynekologom?

bebinko
7. jan 2013

Ahoj vsem, ja mela zpozdene MS a test jsem si udelala 5 dnu pote a vysli mi oba dva testy pozitivni (nikdy predtim jsem nemela pozitivni) tak jsem si myslela ze mam nejakou nadeji po 4 letech snazeni. Nyni beru euthyrox asi mesic kvuli zvysene hladiny stitne zlazy, tak jsem se chtela zeptat zda nemate zkusenost stim ze to ovlivnuje hcg v tehotenskym testu, protoze jsem byla na gynekologii a tam mi doktor rekl ze to na tehotenstvi nevypada a ze je tam mala cysta, tak mi pichl agolutin na vyvolani menzes a ja sla zklamana domu a celou cestu jsem brecela. Jsem zklamana :((

bebinko
11. jan 2013

ahoj chci se zeptat zda mate zkusenost stim ze cysta muze ovlivnit tehotensky test??? mela jsem i predtim cysty vzdy mi pichli agolutin a cysta zmizela ale nikdy jsem nemela pozitivni test, jsem zoufala a to cekani je nejhorsi, dekuji

cica2222
24. sep 2013

Dobry den chcela by som sa spytat vcera som si robila tehotensky test a jedna ciarka bola silna a druhu bolo len ledva vidiet len na dennom svetle alebo ked som to len tak nahala.Z partnerom sme sa milovali asi pred dvomi tyzdnami mozem byt tehotna?

vejavika
24. sep 2013

@cica2222 No mozne to je,ale skus si urobit test na den prichodu predpokladanej menstruacie a ak si tehotna,tak ta ciarka uz bude silnejsia.a neskor tam budu poriadne kolajnice 🙂 Ja tym teraz tiez prechadzam menzes uz ale meska 4 dni...tak uvidime.Zavisi to od hladiny Hcg v moci,niekomu to ukaze hned inym az po 2 tyzdnoch

cica2222
24. sep 2013

Dakujem velmi pekne ja mam dostat 8 oktobra takze uvidime🙂Ale mam uz aj priznaky napriklad bolo mi zle mala som nutkanie na zvracanie dnes rano

erink17
27. sep 2013

Ahoj holky potřebuju radu už týden mám zpoždění ovulaci jsem měla 5 září a dělala jsem si tyhle 3 testy.prosím o názor.

zuzaczech
27. sep 2013

@erink17 Gratuluju, jsou pozitivní 🙂

nunusik
27. sep 2013

Ahojte dievcata...dnes som si robila tehu test...jeden vysiel negativne a druhy po cca 4 hodinach a tam bola jedna silna ciarka a druha slaba...momentalne neviem co si mam o tom mysliet...nechcem sa zbytocne tesit,aj ked priznavam,ze ma to potesilo....

lluckaa
27. sep 2013

@erink17 presne tako mi dnes vyšiel aj môj tehu test 🙂 ms mám dostať zajtra , ale tuším nepríde 🙂

lluckaa
27. sep 2013

@nunusik aj mňa dnes potešilo , keď som si poobede urobli tesť a bola tam jedna silná a jedna slabulinká čiaročka 🙂 pred týždňom som mala na teste len 1čiaročku a dnes 2 🙂 aj keď jednu slabulinkú predpokladám, že som tehotná 🙂

extrem000
30. sep 2013

...žeby sa nám konečne zadarilo? čo si o tom myslíte, ja tam vidím druhú čiarku ....tak konečne by sa nám splnil krásny sen....

vendy01
30. sep 2013

@extrem000 Určitě ano 😉 To je pozitivní testík, gratuluju 😉 😵

extrem000
30. sep 2013

@vendy01 dakujem, ráno testnem ešte raz, toto je prvý test urobený pred necelou hodkou

agnesi
30. sep 2013

Ahojte holky, myslíte, že můžu být těhotná? Já to tam moc chci vidět, takže se na to asi až moc soustředím, takže bych potřebovala nějaké odborné oko 😉 Poradíte? Děkuji 🙂

katren
30. sep 2013

@agnesi prepac, ale nie... 😒

agnesi
30. sep 2013

Ještě přidávám další 3. Ty nahoře jsou z dnešního ráda, ale menstruaci mám mít až za týden....

katren
30. sep 2013

@agnesi sprav si este o 2 dni a uvidis, ci zosilnie 😉

agnesi
30. sep 2013

@katren Myslíš? Mně se tam zdá trošku slaboulínká čárka. Ale jak říkám, možná se na to moc soustředím 🙂

schatje6
30. sep 2013

ahojte baby, prosim vidite tam druhu ciarku???

matozazzo
30. sep 2013

slaba, ale je tam 🙂

piacere
30. sep 2013

@schatje6 pravdaže 😉

schatje6
30. sep 2013

@matozazzo
@piacere no MS som mala mat asi vcera, dnes je 12den od predpokladaneho dna, kedy sa mohlo zadarit...som dost vydesena, lebo sa snazime uz 8rokov!!! a citim sa ako pred ms...dajte radu, ako sa nezblaznit 😅

matozazzo
30. sep 2013

@schatje6 Mne takto vysiel test, so slabulinkou ciarkou presne na den, kedy som mala dostat MS... Po 3 dnoch uz bola silnejsia 🙂 A ako sa nezblaznit? To neviem 😀 ked som ja zistila, ze som tehotna (hlavne po potrate), robila som si skoro kazdy den test nez som sla k doktorovi 😀 Nic, len vydrzat!!!

lusipe
30. sep 2013

@schatje6 ahoj, toto iste mam dnes aj ja...snazime sa 2 roky...uz sme pred ivf....sme uplne ok....a meska 3 dni...no nemam odvahu na test...a tiez m pobolieva ako pred menzesom...ale tak, ze chvilu ano a chvilu nie....

piacere
30. sep 2013

@schatje6 pri obidvoch tehotenstvách som sa cítila ako pred MS... v podstate až do 9. mesiaca 😀
Na 12dpo je to krásna čiarka 😉 Pri druhom som mala na 13dpo o dosť slabšiu 😝

matozazzo
30. sep 2013

@lusipe Pri vsetkych tehotenstvach som mala obcasne bolesti, ako ked som mala dostat MS. Myslela som, ze normalne dostanem... Bola som vsak viac unavena, prsia citlivejsie a mne sa dost tocila hlava...

lienkalienocka1982
30. sep 2013

@schatje6 pozri sa na moje testy v albume..urob si aj zajtra test aked nevydrzis tak si urob aj ovulacny..lebo mne ovulacny tiez ukazal pekne ze som tehu... 🙂 (pozri album) ale ja tam vidim ciarku...tak daj vediet ako si dopadla...drzim palce, lebo 8 rokov je dost... ☹ velmi drzim palce..

schatje6
30. sep 2013

@matozazzo ved asi aj tak skoncim, aby som videla, ci silnie...
@lusipe , my sme pred 5IVF, uz mam doma lieky...len som cakala na MS...
@piacere no ale asponze tu ciarku vidite tiez, ja sa hrozne bojim, ze MS predsa len pride ☹
inak mi je nevolno uz niekolko dni...som myslela, ze PMS...

matozazzo
30. sep 2013

@schatje6 Mysli pozitivne!!!!!!!!!!!!! To robi zazraky 🙂 Ked som otehotnela po potrate, a potvrdilo sa tehotenstvo, dala som si ruky na podbrusko a modlila sa, aby sa babtko udrzalo a bolo zdravucke 🙂 Dnes ma dcerka 2 roky 😉

lusipe
30. sep 2013

@matozazzo inak toto mam presne ja teraz..chvilu pocity na menzes, prsia...a tocenie hlavy...a teraz sa mi chce spat....jaj, nechcem to urieknut...strasne tuzim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre