Jedna slabá čiarka na tehotenskom teste. Môžem byť tehotná?

lutsine
23. apr 2009

ahojte, potrebujem poradit. Mávam normalne menštruacie, posledná bola 1.4.
V posledných dnoch sa ma ludia pytaju,ci nahodou s priatelom necakame babatko. Je pravda,ze som v poslednej dobe 2-3 kila pribrala a to hlavne do bruska,takze je to v obtiahnutych trickach vidno.
Včera som si zo srandy a zvedavosti urobila test a ked som videla na nom jednu silnu a druhu slabsiu ciarku skoro som odpadla. Je to mozne? Svadbu mame naplanovanu na september,co by nam prekazilo plany a musela by byt skor.
Mozem byt skutocne tehotna, mam zajst za gynekologom?

meliska
27. apr 2009

lutsine: kup si mamatest, ten je podla mna najlepsi a testuj najskor 1 den po vynechani MS 😉

kkristinka
27. apr 2009

ahojte! mamatest je najlepsi? ja som si robila Rapid, ten pruzkovy ... a vysiel tak strasne slabo, ze manzel nic nevidel, iba ja🙂) ale dnes je to este len prave ukonceny 2. tyzden, tak asi pret... ale skusim ten mamatest 🙂 ale ten je tusim od 20hcg ...

lutsine
autor
29. apr 2009

dakujem.....🙂

jeudi
29. apr 2009

tak co lustine kdy uz pujdes k doktorce ja jsem zvedava 😉

lutsine
autor
29. apr 2009

no vcera som si robila opat testik a ukazal dve ciarky. K doktorke sa chystam asi az o dva tyzdne.

jeudi
29. apr 2009

ja uz bych tam bezela

lutsine
autor
4. máj 2009

chystam sa vo stvrtok, som objednana ku gynekologovi.

eliska_v
6. máj 2009

Ahoj holky.
Chci se zeptat... Teď je to už třetí test co jsem si dělala a mám slabou čárku, tak nevím jestli je vešchno OK??!_ Nemáte s tím někdo zkušenos??

salikova
6. máj 2009

A po jak dlouhe dobe?Kdyz vyjde slaba carka,mela bys dva tri dny pockat a pak testovat.Bude to urco OK.Pak dej vedet!

miri3
6. máj 2009

Ahoj eliska ja som mala slabu čiarku tiež na troch testoch nedalo mi to a išla som k doktorovi ale nič na ultrazvuku nevidel tak mi kazal prísť o dva týždne a až vtedy bolo vidieť že som tehotna.Takže skus ešte par dni počkať a sprav si ho znovu alebo choď k doktorovi, prajem vela štastia 🙂

jeudi
6. máj 2009

eli ja u obou tehu mela druhou carku skoro neviditelnou a pokazde to bylo tehotenstvi 😉 kdyby ti to vyslo ,tak gratuluji k tehotenstvi 😀

eliska_v
7. máj 2009

Holky, moc děkuju za rady! Dnes jsem byla na krvy a v pondělí budu vědět výsledek... Dneska mám ale ze všeho tak zvláštní pocit, jako by měla dorazit MS... 😖
Ale uvidíme!! Kéž by to vyšlo a já byla těhulka!! 😉

salikova
7. máj 2009

Eli,ja myslim,ze budes!Moc ti to preju.Kazdopadne,chovej se jako tehotna,pro jistotu.Odpocivej!

eliska_v
7. máj 2009

salikova: Jsem strašně moooc zvědavá, ale jinak příznaky nemám... Před týdnem mě bolely prsa, ale teď už ne 😒

salikova
7. máj 2009

Ja tak 14 dni pred testovanim zvracela,bolelo me bricha a prsa a pri testovani taky nic.Ale pak to zase zacalo..Taky sem na tebe zvedava!Ale kdyz je tam carka,treba i slaba,tak je to na 90% miminko v brisku.

eliska_v
7. máj 2009

salikova: Tenhle víkend bude pro mě hrozně moc dlouhý!! 😒
Už chci pondělí!!

eliska_v
7. máj 2009

Holky, teď tak sedím a přemýšlím nad tím jestli tohle všechno neni jenom sen!! Tak moc bych si přála, aby v pondělí až si půjdu pro výsledky, řekli že jsem těhotná!!! 😵 😵
Sice mi pořád něco říká, že asi z toho nic nebude, ale já se snažím aspoň věřit, že třeba se na nás usmálo štěstíčko... a že budeme rodiče!
Akorát nemám žádné příznaky těhu, aspoň minulý týden mě bolely prsa, ale teď se mi akorát občas zvedne žaludek a to je vše!! 😖
No jsem na to všechno strašně moc zvědavá...
Přála bych si, aby tam mimísek byl a zůstal tam...

Teď mě tak zvláštně píchá na pravé straně, blíž k pupíku...

tak bych chtěla vidět dovnitř co se tam asi děje... 😵 😵

salikova
7. máj 2009

No tak to je jasny! Maly příznaky jsou taky příznaky!!! 😉

Mně se to taky zdálo jak sen a když mi to doktor řekl ("tady tahle tečka, to je ono"), tak sem se zmohlla jen na lapání po dechu a vyhrkla sem ze sebe: "Fakt jo? Fakt jo? Ty jo!" A teď už končím 16. týden a občas tomu taky nemůžu uvěřit... 🙂

eliska_v
7. máj 2009

Ahoj holky.

Mám dotaz. Začala jsem trochu špinit-takový nahnědlý výtok a bolí mě dost podbříško....
Nevím co to je??

jeudi
8. máj 2009

elisko:priznaky tehu nemusis mit zadne ja je nemam do ted jen ze mi vylezlo bricho a nez jsem zjistila ze jsem tehu,tak me bolelo brisko jako na menses..to krvaceni a bolesti na menses muze znamenat ze bud dostanes mesicky a nebo ,ze se miminko uhnizduje..proto treba muzes spinit

jeudi
8. máj 2009

eli podle tvych testiku to ale vypada na tehu takhle slabe carecky jsem mela u obou deti.... 😉

rivka
8. máj 2009

Eli, podle testů to fakt vypadá, že jsi těhotná. Ta na tom prvním už je hodně viditelná, já jsem měla prvně daleko slabší (viděla jsem ji jen u okna, opravdu s velkým úsilím 😀 ). Druhý den (nebo o dva dny později, už se nepamatuju, kdy jsem znova testovala) byla slabá, ale viditelná "bez dopomoci" - vypadala asi jako ta tvoje.

Ke špinění - je tu na to i téma, spousta holek špinila, zvlášť v době očekávané menstruace. I bolení v podbřišku může být normální (děti si nás upravujou k obrazu svému, může jít o projev uhnizďování nebo změn dělohy vůbec). Ale radím jít k doktorovi, ten ti to poví rozhodně líp.

eliska_v
8. máj 2009

Ahoj holky.
Včera večer jsem začala krvácet! 😢 Takže z toho nic nebude!! ☹
Jsem z toho špatná, ale co se dá dělat!! Bohužel nic!! ☹

jeudi
8. máj 2009

i jako tehulka muzes mit menstruaci zavolej na vysledky a uvidis..a kdyz to nevyjde tak neves hlavu ..nesmis se na to tolik upinat a pujde to samo 😉

eliska_v
8. máj 2009

jeudi: Já vím, ale mrzí to!!
V pondělí tam budu volat, ale myslím, že ne, ale víš že teď vůbec nechápu, proč jsem Ty dvě čárky měla!!!

jeudi
8. máj 2009

no prave to mi nejde do hlavy ale stava se to ale ne u dvou testu po sobe,proto se divim..uvidis co ti povi pak sem urco napisej ..ja vim jak to moc mrzi kdyz se nedari s manzelem jsme se snazili pres rok a nic tak jsem se na to vyprdla a nemyslela na to a taky jsem mela naky zanet uplne obycejny,a lekarka mi rekla ze pokud tam dole nejsem v poradku,takze ten zanet ty spermie nici takze ani nemuzu otehotnet manzela jsem poslala na spermiogram ja se lecila on take a jak jsem zjistila ze manzel ma zdrave mrsky tak hned mesic na to jsem otehotnela ,postrasily jsme to a povedlo se ..take drzim pesticky jednou s to povede uvidis 😉

eliska_v
8. máj 2009

jeudi: Určitě napíšu!!
Jsou věci, které nechápu!!

eliska_v
8. máj 2009

Holky já jsem pořád tak nafouklá jako balón!!
Vždycky když to dostanu, tak mi vždycky to břicho zmizí a teď se tomu nák nechce!!!

salikova
8. máj 2009

eli, to je mi líto! Ale ještě nezahazuj ještě flintu! Určitě jdi ještě k doktorovi!!! Moje kamarádka měla první měsíc ještě taky menstruaci a teď je maminkou dvouletého Dominika... A jak dlouho se vlastně snažíte??

eliska_v
8. máj 2009

Teď to bude 3 měsíc...
Já jdu ve středu k doktorovi, takže uvidím..určitě se ho chci zeptat proč se mi na třech testech ukázala slabá čárka!! 😕
takže jsem na to všechno zvědavá!!

v pondělí ještě výsledek z krve a uvidíme!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre