Jedna slabá čiarka na tehotenskom teste. Môžem byť tehotná?

lutsine
23. apr 2009

ahojte, potrebujem poradit. Mávam normalne menštruacie, posledná bola 1.4.
V posledných dnoch sa ma ludia pytaju,ci nahodou s priatelom necakame babatko. Je pravda,ze som v poslednej dobe 2-3 kila pribrala a to hlavne do bruska,takze je to v obtiahnutych trickach vidno.
Včera som si zo srandy a zvedavosti urobila test a ked som videla na nom jednu silnu a druhu slabsiu ciarku skoro som odpadla. Je to mozne? Svadbu mame naplanovanu na september,co by nam prekazilo plany a musela by byt skor.
Mozem byt skutocne tehotna, mam zajst za gynekologom?

agnesi
11. nov 2013

@dadulik1993 A už to na tobě jde vidět? A oznamovali jste to někomu? My už to asi tento víkend víkend řekneme našim, těžko se mi to tají, hlavně skrz prsa 😀 Kamarádky to ví zatím jen dvě, ale po dnešní kontrole mám 100 chutí to všem vytroubit 😀

dadulik1993
11. nov 2013

@agnesi Ahoj 🙂 no všetko bolo oki mame uz aj foto 😉 teraz idem 13.11 na poradnu uz sa tesim 😉 tesim sa s tebou ze aj vy ste boli v poriadku a prajem krasne tehulkovanie 🙂 no mne uz pomalicky zacina 4mesiac 😉
toto je foto nasho drobceka v 10tt 😉

dadulik1993
11. nov 2013

@agnesi ja som to tiez vsetkym hned povedala 😀 no na mne moc nie pretoze ja som taka baculka ale ked lezim tak je vydiet kopcek ale ked stojim tak moc nie nakolko som mala aj brusko predtym nez som bola tehu 😀

agnesi
13. nov 2013

@dadulik1993 Krásnou fotku máš, tiše závidím 🙂 Já šla k novýmu gynaři a ten dává foto jen na flashku, kterou u sebe nenosím, takže jsem prcka sice viděla, ale u sebe nemám.... Což mě trochu mrzí, věřím, že pohled na něj by mi vždy hned zlepšil náladu. A hlavně, mohla bych ho ukázat i manželovi a dětem. Ale tam co už, musím si počkat další 3týdny, to půjdu na další a tentokrát už si ji nezapomenu vzít s sebou 🙂

dadulik1993
14. nov 2013

@agnesi dakujem 🙂 no o to to bude krajsie pre nych ked uvidia mimi uz ked bude vetsie ja som bola vcera na poradni a sono mi nerobila vraj az v 18- 20tt tak som sa tesila na dalsiu foto :-/ nevadi musim pockat do 13.12 pitom mozno bude dalsia 🙂 niektore baby maju fotky z kazdej poradne ale dufam ze uz ked pojdem toho 13.22 nam mimi ukaze aj pohlavie 😵 uz teraz sa tesim a ako sa inak citis?

agnesi
14. nov 2013

@dadulik1993 Já si dnes volala kvůli odběrům, který mi v pondělí dělali na štítnou, sestra mě dost vylekala, řekla mi, ať za hodinu přijdu, že to mám špatný. Tak jsem tam celá vystresovaná doběhla, ale doktor mě uklidnil, že to mám vcelku v pořádku, akorát jsem kdysi musela prodělat zánět štítné žlázy (nevěděla jsem, že je vůbec něco takovýho možný 😀 ), takže půjdu v pondělí na RTG šť.žlázy a uvidí se, co bude dál. Říkal, že její funkce je teď moc důležitá pro správný vývoj mozku miminka, tak proto chce mít jistotu, že mi funguje oka 🙂 Jinak ono všechno zlý je na něco dobrý, aspoň jsem si s sebou vzala flashku a on mi tam nahrál fotky miminka 🙂 Takže tady jedna z nich je, sice ne v super kvalitě, ale to mi neva, mně stačí, že vím, že tam mimi je, má ručičky, nožičky a bijící srdíčko 🙂

dadulik1993
14. nov 2013

@agnesi mimi je krasne 🙂 tak budem drzat palce nech je vsetko v najlepsom poriadku 🙂

agnesi
5. mar 2014

@dadulik1993 Tak co, jak se máš? 🙂 A jak se má maličké v bříšku? 😉

zvolsiinylogin
25. apr 2014

@agnesi
@dadulik1993
babule, ako ste to prezili ,to tehu, s partnerom cely cas bez styku...minule, ked som bola tehu, ten moj sa ma odmietol aj dotykat, aby sa nedajboze nieco nestalo....nemali sme nic zakazane lekarom... 😠

agnesi
30. apr 2014

@zvolsiinylogin tak ten můj je zase pravý opak, ten může i 3x denně 😝 Ze začátku jsem na sex chuť vůbec neměla, 2.trimestr si užívala asi nejvíc a teď opět skoro nic, max 1x týdně 😒 Je mi to hrozně nepohodlné, připadám si velká, tlustá a ufuněná (což jsem) a to nikdy nemůže být přeci sexy. Ale manželovi to nevadí a uvítal by to i častěji 😀 Vysvětli partnerovi, že se absolutně nic stát nemůže, ať si projede internet a najde si diskuzní fóra anebo články 🙂

veronika_21
1. máj 2014

Ahojte baby 🙂 som troška zmetená. 3 dni mi meškala menštruácia. Včera sa mi spustilo hnedé špinenie žiadna krv, len pár kvapiek špinenia a nic. Poobede som si spravila test, kde bolo vidno // dve čiarky tá druhá bola duch, ale bola vidno voľným okom. Dnes ráno som si spravila testy z ranného moču. Jeden test bol negatívny-resp.druhá čiarka sa tam len mihotala a druhý vyšiel takto. Dnes je špinenie intenzívnejšie hnedé a už je v tom troška krvi 😝 😔 Stretli ste sa s tým niekedy? Resp. čo si o tom myslíte. Odkedy mávam menštruáciu každý mesiac, mám nafúknuté brucho a boľavé prsia, typický PMS. Tento mesiac nič! Ani prsia, ani brucho- ale toto! Duch a špinenie s krvou... 😅 😕 😅

kristinka28
4. máj 2014

@veronika_21 ahoj no ako si skusala tetsik 😉

pagocsankrisztina
30. nov 2015

Dievcata vidite tam nieco?druhu ciarku?

sardinka335
30. nov 2015
magdalenka1311
2. dec 2015

Ahojte robila som si test a druhá čiarka sa ukázala až po limite som tehotná? Ďakujem za odpovede.

lukas2013
3. jan 2016

Ahojte baby.chcem sa poradit.27.11.2015 som mala mensrruaciu.potom mala prist 24.12.2015 a stale nechodi.uz som robila aj 3 testy a stale mi vysli negativne.budem tehotna

paris21
4. jan 2016

@veronika_21 ja si myslim,ze to je len kanalik.Aspon ja som tak mala a tehotna som nebola...

misel0806
30. jan 2016

@veronika_21 ciarku je vidiet ale je velmi slabucka presne takito isty test vysiel aj mne ked meskala uz som sa zacala tesit no nie nadlho mrcha dorazila. Vies takato ciarka by sa nemala povazovat za pozitivny vysledok lebo je to stale 50 na 50 k oplodneniu moze aj nemusi prist. Ale ako pises spinenenie s troskou krvi. Moze sa jednat a o implantacne spinenie. Pokial dojde k uhniezdneniu zena moze slabo krvacat aj spinit krvacanie byva take ruzove moze byt aj cervene. Ja som mala pri prvom tehu slabucko ruzove najprv som tomu nechapala mala som to jeden den iba kvapocky. Testovala som sa az ked som zacinala pozorovat priznaky prvy bol spavost a unava prespala sim kolkokrat cele dni potom prsia podbrusko vajecniky krize a naduvanie vracanie som nemala ziadne len ma niekedy naplo z nicoho nic ostalo mi zle. Tak sim sa testla to mohlo byt tak tyzden dva co som mala to slabe krvacanie prvy test ukazal hned jak sa to napijalo dve silne ciarky bol to zlomok sekundy tak som vedela ze som tehu. Potom ete kontrolne dva aj na tych boli hned dve takze to bolo iste na sto percent. Zo slabimi ciarkami mam tiez skusenosti preto viem ze pre mna pozityvni vysledok neznamenaju. Ako dlho ti to spinenie trvalo si tehotna?? Uz ti vysli dve silne ciarky?? Drz sa ahoj🙂🙂

misel0806
30. jan 2016

@pagocsankrisztina bohuzial ani ja ju nevidim mozno tam je ale ozaj slabucka takto cez telefon neni vidiet. A ty si myslis ze tam je? Skus urobit nove foto alebo sa otestuj neskor vela stastia🙂🙂:D

misel0806
30. jan 2016

@magdalenka1311 ta ciarka ani nevyzera ako ciarka lebo je jak keby iba dopoli toto by sa za pozitivny vysledok nemalo povazovat a uz vobec nie po limite to je pisane v kazdom letaciku na testoch. Pokial mas tehu priznaky a menzes meska test opakuj rannym mocom. Ak ty vyjde zasa slaba ciarka a menzes stale meska skus este raz urobit test ak ti aj tento ukaze slabu ciarku tak by si tehotna nemala byt. Ak by si bola ciarka by silnela. Tak pokial ti meska tak sa testuj budes vidiet drzim palce ahoj🙂

misel0806
30. jan 2016

@lukas2013 uz ti prisiel menzes?? Tehotenske priznaky na sebe nepozorujes okrem toho ze ti meska hmm?🙂

delinka86
31. jan 2016

Ahojte aj ja aj moja tehotná kamoska sme mali takéhoto ducha. Po pár dňoch test ukázal jasnú druhú čiarku a po pár týždňoch Gynekolog na základe oziev srdiečka potvrdil graviditu.

misel0806
31. jan 2016

@delinka86 ako som hovorila slaby duch je stale 50 na 50 niekomu sa vajicko udrzi niekomu nie. Mne osobne ked ukazovalo slabe ciarky nic s toho nebolo proste sa vaicko neudrzalo. Asi tak.....🙂

rozalianda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misel0806
8. feb 2016

@rozalianda ano oznacuju aj ked zalezi na tom ci sa vajicko udrzi. Pokial ciarka je duch a nesilnie tak sa vajicko neudrzi pride mrska...

monikasel
13. mar 2016

@pagocsankrisztina ano ja ju vidim

elza22
24. jún 2016

Ahojte baby, čo poviete na toto ? Som dva dni pred ms. Len by som chcela počuť názor vás skúsenejších, či tam niečo vidíte, alebo je to len kanálik a ja vidím čiaročky už aj tam , kde niesú ? 😑

beja1411
5. aug 2016

ahojte baby chcem sa vas opitat meska mi menstruacia a dnes som si robila test a jedna palicka bolo silna a jedna slaba ale nie velmi . boli mi spodok bruska az krce mam z toho tak chcem sa opiitat ci mozem byt tehotna dakujem

skaja123
4. dec 2016

Ahoj zienky chcela by som sa vas opytat mam epravidelny cyklus a robila som si test kde sa mi ukazali dve ciarky ale jedna slabsie mohla by som byt tehotna??

ematko29
4. dec 2016

@skaja123 Nahodov som klikla na skupinu.Druha ciarka aj ked slabsia znamena tehotenstvo.To ,ze je slabsia znamena,ze je v krvy este malo hcg hormonu.On sa casom zvysuje.Gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre