Jedna slabá čiarka na tehotenskom teste. Môžem byť tehotná?

lutsine
23. apr 2009

ahojte, potrebujem poradit. Mávam normalne menštruacie, posledná bola 1.4.
V posledných dnoch sa ma ludia pytaju,ci nahodou s priatelom necakame babatko. Je pravda,ze som v poslednej dobe 2-3 kila pribrala a to hlavne do bruska,takze je to v obtiahnutych trickach vidno.
Včera som si zo srandy a zvedavosti urobila test a ked som videla na nom jednu silnu a druhu slabsiu ciarku skoro som odpadla. Je to mozne? Svadbu mame naplanovanu na september,co by nam prekazilo plany a musela by byt skor.
Mozem byt skutocne tehotna, mam zajst za gynekologom?

barcelona94901
4. nov 2012

@ivi_kiwi čo máš tu tretiu foto,ja som mala na jednom teste ešte slabšiu čiaročku,na druhom nič..aj menzes som neskor dostala ,tak som myslela ,že nie som..aj dalšie mesiace prišiel menzes ,tak som bola v tom,že vtedy som meškala,..asi preto,že som bola prechladnutá,príznaky žiadné a tá čiaročka má už šesť rokov 😀 😀 😀

kacicka30
4. nov 2012

aha lebo ja som mala dostat uz dnes a nic,,a ked mam dostat tak aspon dva dni pred mam vnutri take male bodky ruzove a nic....digitalny je drahy tak neviem ci zase zato mam vyhodit tolko ....tak neviem a je mozne ze mam slabe hcg alebo nic....lebo je pisane ze po nejakom case sa znehodnoti a moze ukazat druheho ducha......

kacicka30
4. nov 2012

@barcelona94901 aja ja som bola dva krat tak ze dotala som menzes a priznaky ziadne okrem toho ze som mala trocha zily na prsiach...ale potom som potrtaila ..a dva krat

sofinka333
4. nov 2012

ahojte, dievcata ake mate skusenosti s pepino testami? robila som si teraz vecer, jeden negativny a druhy uplne slabulinky duch - ale mm ho videl tiez.... su spolahlive? ukazuju casto duchov?

ivi_kiwi
5. nov 2012

@barcelona94901 jeeeej gratulujem, tak dufam, ze aj ta nasa ciarocka bude coskoro behat po svete 🙂

barcelona94901
5. nov 2012

@kacicka30 to mi je ľuto

kacicka30
5. nov 2012

@barcelona94901 preto vzdy robim hned testy a cakam zeco....lebo sa uz bojim

barcelona94901
5. nov 2012

@kacicka30 držím vám palce ,nech to už dobre dopadne

kacicka30
6. nov 2012

@barcelona94901 dakujeme ti🙂))) inak meska mi treti den....

ivana158
7. nov 2012

Ahojte,.. ja .. potrebovala by som poradiť
Doteraz som mala menštruaciu vždy pravidelne 4. deň v mesiaci .. s bolesťami pred asi 2-3 dni ... dnes je 7. .. a ja nemám ani bolesti ani menzes.
Kúpila som si test dvojitý, .. ale oba negatívne.
Môže sa stať, že to nemusí tak byť ? a mám ešte čakať, alebo navštíviť doktora.
Niekedy totižto cítim jemné bolesti v podbrušku je to však úplne minimálne oproti tomu, ako mávam pre M.
.. ďakujem

magic08
7. nov 2012

@ivana158 pockaj par dni, urob znovu test a s vysledkom navstiv dr.

ivana158
7. nov 2012

@magic08 ďakuje, len som z toho dosť nervózna, viem, že to môže byť aj zdravotný problém. Najradšej by som to však už vedela...

magic08
7. nov 2012

@ivana158 hej, to poznam, no fakt ti nic ine neostava len cakat... 😉

ivana158
7. nov 2012

.. tak to mi je jasné .. ach jaj, som zvedavá čo z toho bude 🙂 aj tak ďakujem .. potom sem napíšem 🙂

depi
9. nov 2012

@ivi_kiwi ja mam teraz taky podobny problem z rapiclear..vsetky tu na neho skoro nadavaju a mam tam ducha 🙂 este tomu neverim a ani neviem ci mam verit lebo na to pozeram 5 minut a som v soku

ivi_kiwi
10. nov 2012

@depi mojko ja som mala na rapid troch duchov, kupila som si digitalny tam sa duchovia nespravia a vysledok hned a povie ti v ktorom stadiu aj si 😉

dasenecka
10. nov 2012

Ahoj holky.Prosím o radu. Mám dva dny po plánované MS...asi 18 po ovluci a dnes pozitivní test a hcq v krvi 219? Klapne těhu?: 🙂

depi
10. nov 2012

@ivi_kiwi overila som si to lacnym testom dr.max a vyslo 🙂

ivi_kiwi
11. nov 2012

@depi gratulujem :-*

gabrielapatrik
19. nov 2012

Milé mamičky a budúce mamičky, môžte mi niekto prosím poradiť???
Vždy si tu čítam témy o tehu, na niektoré otázky si vždy poviem, aká zbytočnosť... (Choď lekárovi, sprav si ešte test, ak sú tam dve čiarky si tehotná predpokladám, atď...) Pokiaľ som sa nedostala do podobnej situácie 😝 ...
Takže by som chcela vedieť Váš názor...
V sobotu som si robila tehotenský test, ktorí vyšiel zo slabou druhou čiaročkou... Bola som v šoku, i keď sme s manželom plánovali, nečakal som to tak skoro (ale super)... Tak som si spravila poobede ešte jeden, výsledok rovnaký (čiarka trocha výraznejšia) , tak ešte jeden večer 😀 výsledok rovnaký - druhá čiarka slabšia ... (Všetky boli rôznych značiek)... Menzes mi mešká len tri dni...
Tak bola doma tešenica 😉 ... V nedeľu ráno som si spravila ešte jeden, čiarka bola slabulinkááá... Tak som dnes ráno navštívila lekárku, spravila mi test, že negatívny (druhá čiarka slabulilinkááá)... Položilo ma to, bola som už tak navnadená, a zrazu strašne sklamaná ☹ ... Vzala mi krv a potom povedala, že ona nevie, že to môže byť aj mimomaternicové tehu, keď nič necítila ☹ ☹ ☹ ... Odišla som zo zmiešanými pocitmi 😒 ... Po príchode do roboty, som si pozrela ten test a druhá čiarka bola dosť výrazná, i keď nie ako tá kontrolná.... Pobolieva ma brucho ako pred menzesom, tak som zmätená, chcem bábenko a strašne sa bojím aj mikropotratu, pretože už som raz spontálny potrat mala a poviem Vám nikdy viac ☹ ... Vtedy to so mnou strašne veci porobilo...
Aký máte na t názor, prosím Vás???
Ďakujem vopred za všetky Vaše odpovede a prajem Vám pekný deň...

vavrenka
22. nov 2012

@gabrielapatrik ahojcek, mas nieco nove? ake je hcg?

vejvass
23. nov 2012

@depi ahoj co to tu nevidim 😉 velka gratulacia parada 🙂 🙂

depi
23. nov 2012

@vejvass aaaaa dakujem 🙂 no vidis to ....skoro sa nam to vsetkym naraz podarilo

depi
23. nov 2012

@vejvass myslela som zo snaziliek ...vacsina co sme si tam pisali su o par tyzdnov viac ako ja 🙂

vejvass
23. nov 2012

@depi tak to je super velka gratulka drzkaj sa teda vsetko dobre ti prajem a hlavne vela vela zdravicka 🙂 🙂 🙂
nas caka genetika a potom sa uvidi tak este asi to bude na dlhe lakte ale nevzdavame to 😉

depi
24. nov 2012

@vejvass drzim palce aj ja tebe 🙂 nech je vseko ako ma byt

gabrielapatrik
24. nov 2012

@vavrenka Ahoj, ďakujem za opýtanie. Nové nie je nič, pretože moja lekárka na mňa zvysoka kašle, tak som ju zmenila. V piatok budem vedieť viac, mám aj sono, aj odbery... Bolesti už nemám také silné, keď viac oddychujem, a na ďalšom teste, boli už čiarky krásne fialové 🙂... Dúfam, že to všetko dobre dopadne... Už sa cítim aj psychicky lepšie, po rozhovore zo sestričkou od novej lekárky, dosť ma ukľudnila... Uvidíme, modlím sa každý večer, nech je bábenko tam, kde má byť a nech je zdravučké... Dúfam, že to aj tak bude...

vavrenka
24. nov 2012

@gabrielapatrik jej, tak to su dobre spravy! 😵 😵 , nechapem, ako tvoja byvala doki vyhodnotila test, kde bolo vidiet druhu ciarku (i ked slabulinku) za negativny... a to je gynekologicka 😝 😝 .. takze velka gratulka a daj vediet, ako si dopadla u novej doki.. kolko by si mala byt tehu v piatok?

gabrielapatrik
24. nov 2012

@vavrenka Ďakujem veľmi pekne... No moja lekárka ma dosť sklamala, vedela som, že nie je najelpšia ale toto bolo aj na mňa veľa... Volám jej s problémom a ona mi povie aby som prišla v decembri a počas mojej odpovede, že mám bolesti v brušku, ma položila...
Určite dám vedieť, ďakujem za podporu... Mala by som byť v 6tom týždni, ale ja predpokladám 4tý max....

bravismi
24. nov 2012

prosiiiim babenky poradte,
s mojou drahou polovickou sme si prestali davat pozor, po 2 tyzdnoch po poslednej menstruacii /8.11. bol prvy den/ som dostala zapal no a ked som si chcela dat cipky a krem, co mi vzdy pomoze, tak som sa docitala v letaku, ze sa to neodporuca v rannom stadiu tehotenstva, tak som si urobila test, ukazalo mi druhu ciarku velmi slabucku, ale na to mi poradili, ze by som s nim mala este pockat, lebo by to bolo este prilis skoro na test. ale zapal sa mi zhorsuje, vcera som si dala aspon trocha vaginalneho kremu na vonkajsie ohambie, aby mi to aspon trocha ukludnilo svrbenie a palenie, dnes je to uz lepsie, ale aj tak neviem co mam robit, a ked ma partner objednaval k lekarovi, tak tu v anglicku sa k vam chovaju asi tak, ze vas objednaju o tyzden neskor a ani krv vam nezoberu, som zufala. 5 dni mi je hrozne zle, som slaba a mam bolesti v prsiach a v bruchu.. a bojim sa ze to nie je moznym tehotenstvom ale zapalom.. mate niekto skusenosti so zapalom pocas tehotenstva a liecili ste to cipkami? poradte mi prosiiiiiiiiiiim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre