Jednodňový menzes

izabela355
23. feb 2017

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či máte niekto skúsenosti s 1-dňovou menštruáciou lepšie povedané špinením a či ste zistili čo bolo jej príčinou. Mám trochu obavy či som tehotná no s partnerom si nato dávame naozaj pozor používame ochranu a nikdy sa nespraví vo mne. Čítala som že to môže byť aj zo stresu, psychického napätia alebo nachladnutia. Keď som si robila testy pred špinením tak vyšli negatívne.

1medvedik1
23. feb 2017

ja som mala 1-dňovú menštruáciu keď som si nasadila antikoncepciu. Vlastne to bolo tiež špinenie. Mne sa ešte pred tabletkami stávalo, také 3 roky dozadu, že som vo februári nemala menštruáciu vôbec alebo len krátku, asi za to že je to krátky mesiac alebo neviem.. No to som nemala priateľa, keby sa mi to stane teraz, taktiež by som uvažovala či nie som tehotná. Urob si test teraz a uvidíš. Veľa šťastia 🙂

sibalka21
23. feb 2017

Tehotna urcite nemozes byt, nemas z coho.... Ak si nachladnuta, moze ti meskat MS, moze byt slabsia a kratsia alebo ti nemusi prist vobec... A este mas k tomu aj zbytocne stresy z tehotenstva, takze vsetko dokopy kludne mohlo sposobit to, ze si mala 1dnovu MS....

izabela355
autor
23. feb 2017

@1medvedik1 ja som taktiež začala teraz brať antikoncepciu

1medvedik1
23. feb 2017

@izabela355 no tak to môže byť aj z toho. Lebo ja som začala s prvou tabletkou v prvý deň menzesu a to bolo len špinenie a potom už menzes nepokračoval. Myslela som si že som tehotná. Neboj, najbližší mesiac to už bude v poriadku