Jemný krvavý výtok a možné tehotenstvo

marikazavadka
29. okt 2013

no tak mali sme nechraneny styk pobolieva ma brucho ale inak ako pred menzesom akoby som bola prechladnuta dnes som niesla syna dlhšiu trasu a ked som prišla domov mala som taky jemne krvavy vytok nechcem zase haluziť že som tehotna ale bola by so rada mohol by to byt začiatok 3 tyždna menes by som mala mať 3-5.11 no mam divny pocit mali ste niektory niečo podobne ????

sissy27
29. okt 2013

@marikazavadka ak si mala nechránený sex, tak áno, môžeš byť tehotná... a nemusíš... toto sa učí na ZŠ, chýbala si vtedy? 😝

marikazavadka
autor
29. okt 2013

@sissy27 mna skorej zaujimaju tie divne bolesti a ten vytok či to može byť s toho že som niesla 13 kg syna neboj nechybala som 😀 ved už jedno babo mam

barboritta
29. okt 2013

@marikazavadka ja som mala toto v prvom tehotenstve

jarmilka1985
29. okt 2013

Ja som pri druhom vedela ze som tehu asi v 3 tyzdni cca 7 az 10 dni pred vynechanim...A druhy krat ked som mala uz dve asi 4 mes.po porode som mala divne pocity v podbrusku a kedze som kojila ovu som nevidela a menzes nebol...a tehu som nebola aj ked som opat mala pocit ze som...Kup si test a urob si ho 6.11.ked nebude menzes a potom napis ci hej ci ne🙂.

marikazavadka
autor
29. okt 2013

@barboritta ja som s toho mimo test nechcem zbytočne kupovať ani haluziť len ak som tehotna tak ma desi ten krvavy vytok že som niesla maleho

barboritta
29. okt 2013

@marikazavadka ja by som sa otestovala 😉

darkabarka23
29. okt 2013

@ marikazavadka ja už naozaj nerozumiem týmto otázkam na tomto fóre 😒 😒 😒 ,každý deň otázka ohľadom možného tehotenstva,veď žiadna z nás tu nevie dať na túto otázku definitívnu a spoľahlivú odpoveď,veď bez diagnostiky u lekára,alebo tehotenským testom,alebo krvným vyšetrením,je to stále 50:50,možno áno,možno nie.Každé tehotenstvo je iné,a môže a nemusí mať príznaky.Aj tak ostáva len počkať na MS,alebo si urobiť,test.Takisto aj tvoj krvavý výtok môže byť príznakom tehotenstva a na druhej strane môže byť príznakom zápalu.Každá z nás tu môže hádať,je to ako tipovacia diskusia.Aj tak to tu žiadna z nás nevyrieši,kým si o pár dní nespraviš test,budeš mať stále pochybnosti,nech ti tu už baby napíšu hocičo.Nechcela som nikoho uraziť,ale už je tém, na túto otázku akosi priveľa 😖 .

marikazavadka
autor
29. okt 2013

@darkabarka23 suhlasim ale nedalo mi to pokoj a nema sa s kym o tom porozpravat poradiť alebo čo ,, 😒

alex31
29. okt 2013

to sa naozaj pri kazdom "moznom" a "potencialnom" tehotenstve musia zakladat stale nove a nove otazky a diskusie ????? A pri tom sa vsetky zaoberaju tou istou otazkou ..... treba pockat, kupit si test alebo zajst k lekarke a nie zakladat neustale nove diskusie o tom istom 🙂 ... moj nazor ...

missy1989
29. okt 2013

@darkabarka23
@alex31
Baby ja naozaj neviem čo vam na tom vadí.ak sa vam téma nepáči neotvarajte ju alebo nekomentujte.
Modrý koník je tu na take temy a každá z nás sa chce podeliť o problém alebo radosť !!!!

@marikazavadka zato nemoze ze je tu takých tém uz viac ! Ja sa napríklad tesim z každej temy okrem pubertiacok čo píšu ze priateľ mal sperma na prstoch ;//
Marika ak si zelas babo prajem vela šťastia a ten test by som skúsila urcite ;)

marikazavadka
autor
29. okt 2013

@missy1989 dakujem aspon jedna normalna a
@alex31
@darkabarka23 neviem prečo to komentujete a riešite ked sa vam to nepači nezapajajte sa a hotovo !!! a ešte darkabarka23 ty maš deve skoro dospele deti neviem čo ta tu irituje ked ta to nezaujima neviem čo robiš na koniku a alex31 zrejme nema dieťa tak si chce kopnuť lebo je frustrovana

alex31
29. okt 2013

@marikazavadka ... a nahodou dieta mam 🙂 a frustrovana teda urcite nie som len kvoli tomu ze sa tu dennodenne opakuju tie iste temy 😀

missy1989
29. okt 2013

@marikazavadka Hahahaha ale si im dala ;)))) Haha
Inak mohla si mat uhniezdovanie s tým krvacanim tak s testom pockaj do menzesu ;) to je uz len 5 dní ;) ja cakam do 11 ;//

marikazavadka
autor
29. okt 2013

@alex31 tak to nečitaj a zjedz mi nohy

darkabarka23
29. okt 2013

@marikazavadka ja som slušne vyjadrila svoj názor,a hlavne som ťa neurážala a nenavážala som sa do teba,a v mojom príspevku som vyjadrila,čo si myslím o tvojom probléme,a myslím,že na to to si túto tému založila,ak si náhodou nevšimla,ku koncu som sa vyjadrila,že nechcem nikoho uraziť,takže tvoja reakcia je naozaj neadekvátna....a to som nevedela,že ja matka dvoch väčších detí tu podľa teba na koníku nemám čo robiť...a to som ťa pokladala za inteligentnú....

marikazavadka
autor
29. okt 2013

@darkabarka23 ale chapeš že to človeka znechuti a nasere viem že je tu tych otazok vela ale každa je ina a každa ma problem v niečom inom ja som chcela poradiť a povzbudiť a nie čitať prednašky o tom ako tu všetci pišu to iste a blla bla bla normalne asi skončim s konikom ,,,som znechutena s ludi čo su tu čest vinimkam

paskolinka
29. okt 2013

baby vsak sa nehadajte, ja si myslim, ze tieto fora su na to, aby si zeny poradili, pokecali. niekomu staci precitat si starsie diskusie a niekto radsej zalozi novu temu, aj ked uz sto krat taka alebo podobna bola. to je predsa uplne v poriadku 🙂

darkabarka23
29. okt 2013

@marikazavadka ja som si tiež už toľkokrát povedala,že nebudem prispievať 😉 ...ja som to ani trochu namyslela v zlom,...iste si nedočkavá,keďže si si asi tehotenstvo želáš...jasné,že tvoj výtok,môže byť a nemusí byť príznakom tehotenstva,ale bohužiaľ treba len naozaj vyčkať,ako dopadne ten test,ak sa nedostavím MS...v každom prípade,želám,nech to dopadne podľa tvojich predstáv.... 😉

marikazavadka
autor
29. okt 2013

@darkabarka23 tak sorry ak som sa ta dotkla ale ta druha mi už dvihla tlak a šlo to ,,,jasne že som nedočkava

alex31
30. okt 2013

@marikazavadka ... prepac ale myslim si ze mam aj lepsie veci na jedenie ako tvoje nohy 🙂 🙂 🙂 ..... a prepac ak som sa ta ako ta "druha" dotkla aj ked vobec netusim ako a preco ???? len som vyjadrila svoj nazor k tvojej otazke ... ako to tu bolo napisane je to forum a vsetci sa tu mozeme vyjadrit .... a ze sa ti moja reakcia na tvoju otazku nepacila ??? !!! .... aj ked si "nedockava" ako si napisala stale si myslim ze sa dalo odpovedat aj slusnym sposobom ale ako sa raz tu na fore niekto vyjadril .... aj na zaklade jedneho vyroku vies s kolko percentnou inteligenciou prichadzas do kontaktu .... 🙂

milota164
31. okt 2013

sprav si test alebo chod hned k lekarovi ak si tehu mozno treba nasadit lieky na udrzanie.... drzim palce

bambinkaa
2. nov 2013

@marikazavadka ahoj robila si si uz test? a myslis ze napriek krvi by sa to mohlo podarit? a mas nejake priznaky? ja som mala tiez trocha krvi - ako orech 3-4x a zavrate vkuse. Skor som si myslela ze to tym odislo ☹

nativanativa
2. nov 2013

@marikazavadka krvavy vytok moze signalizovat prichod menzes ....

marikazavadka
autor
2. nov 2013

@nativanativa
@bambinkaa no mala som dava dni slabe až stredne krvacanie tak som v pomykove test nejdem kupovať vobec neviem či to bol menzes alebo to zahniezdovanie leb podla vypočtov by to mal byť koniec 3 tyždna uvidim čo bude dalej či nejake priznaky budu či nie nechcem hned šalieť a tešiť sa zbytočne

barboritta
3. nov 2013

@marikazavadka ja som pri uhniezdovaní vajíčka mala toľko krvi akurát na ušpinenie nohavičiek,pár kvapiek,nebolo to veľké krvácanie 😒

bambinkaa
3. nov 2013

@marikazavadka mne uz to prislo 😒 uz sa to vali

marikazavadka
autor
3. nov 2013

@barboritta
@bambinkaa no tak to bola predčasna mrcha nevadi ide sa dalej 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre