Kedy môžem mať pohlavný styk po cisárskom reze?

jessica_123
17. feb 2017

Dobrý deň chcela by som sa opýtať som mesiac aj jeden ten po cisarskom reze kedy môžem mať pohlavný styk? Chcela by som s tým už začať ale mam radšej počkať do šestonedelia? Co si o tom myslite? Ďakujem

majloo
17. feb 2017

To si dobra, ja som mesiac po cisarskom este ani otocit v posteli sa nevedela 😀 sestonedelie je na zahojenie sa akoby, ale moja kamoska to "dala" po 2 tyzdnoch od porodu, ale normalnom.

meusicka
17. feb 2017

@jessica_123 tak to zavisi od teba, ako sa citis. ja som po cisarskom krvacala malo a ked to prestalo tak sme s manzelom sli na vec. sestonedelie este nebolo ukoncene. bolo to asi tak ako u teba, 4 tyzdne po porode. odporuca sa ale dat si pozor, naozaj dbat o to, aby sa nezaniesla nejaka infekcia, kedze to vsetko je cerstve, maternica tiez este nie je fit.

keby si bola rodila normalne a s nastrihom, ani na sex nepomyslis, mna bolel este dobrych 6 mesiacov, po sekcii to bolo aspon z tohto titulu super

adeli79
20. feb 2017

4-5 tyzdnov po porode, ak sa citis fajn, nekrvacas, tak uz mozes.

adus901
20. feb 2017

Ja si myslim ze treba pockat,potom sestonedeli too bude ok.. 🙂 ved to vydrzis nie? 😂 na to mas to sestonedelie,aby sa telo vicistilo...ja osobne som sa citila uz ok po mesiaci ale bala som sa,ved je to predsa len operacia vnutro mas cerstvo site... a je Pravda,ze kazdy ma iny prach bolesti,a kazdy preziva vsetko inak..uvidis sama,vsak skus a opatrne 😂😅👍