Kedy po oplodnení ukáže tehotenský test výsledok?

samsara
3. jún 2009

Ahojte,prosím, viete mi povedať,ako dlho po oplodnení,už dokáže tehotenský test ukázať výsledok?
Musím čakať až na vymeškanie menzesu? Ide o to ,že sa snažíme o babätko,podla Jonášových výpočtov,termín sme mali 25.5. a ja mám pocit,že som tehotná,myslíte,že by mi už test mohol potvrdiť,alebo vyvrátiť tehotenstvo?

moncacko123
1. mar 2013

@vaapeter66 no ja som sa radšej objednala na utorok k dr.. lebo ms už 9 den nikde a test nič no .. tak uvidimee

dajana04
1. mar 2013

@nikipepo hej aj mne je vzdy zima a nohy ladove.... tiez spavam v ponozkach :D

28nikinka2
1. mar 2013

Ahojte kočky 🙂 Mám strašnú dilemu 😒

nikipepo
1. mar 2013

@dajana04 no fantasticky to si mala aj pri prvom?
@28nikinka2 aku?

28nikinka2
1. mar 2013

@nikipepo robila som si tehotenský test. Vyšla mi druhá čiarka celkom zreteľne ale ani nie po minúte zmizla,,, neviem či čakáme bábo ale nie 😒

dajana04
1. mar 2013

@nikipepo neviem nepamatam sa :D

nikipepo
1. mar 2013

@28nikinka2 sprav si druhe lebo to je niejake čudné teda :(

28nikinka2
1. mar 2013

@nikipepo no aj mne sa to zdá čudné a vôbec tomu nechápem 😢

nikipepo
1. mar 2013

@28nikinka2 určite si kup inu značku a vyskušaj ... niekde tu bolo ppisane že tie pepino su najlepšie alebo ti digitalne clearblue

dadli
1. mar 2013

@28nikinka2 najlepsi test je GS mamatest citlivost 10. ten ti ukaze velmi skoro a nemusi byt ani ranny moc. chod si ho kupit do lekarne a budes vediet na com si.

skaredekacatko
1. mar 2013

Ahojte chcem sa opytat stalo sa niektorej ze na 14 den po ovulacii jej test neukazal ani ducha a bola tehotna?

nikipepo
4. mar 2013

@dajana04 takže ja nič dneska som dostala...tak sa nič nedeje kedže by to bola nahoda, pokračujeme dalej a uvidíme či sa rozhodneme pokušať o babo alebo ešte počkáme. Inak sme sa veľmi namotali 🙂
@skaredekacatko mne nuekázal a nakoniec som dostala mrchu dnes po týždni aj niečo meškania a to mi nikdy nemeškala. Ale kamoške neukázal a bola 🙂

vaapeter66
4. mar 2013

Ahojte diavcata,hoci nie som ziadna mladica neskusena ,mame tri deticky,pri ktorych pocati nebol ziadny problem,teraz sa pokusame znovu a som uplne vykolajena..🙂roky som uzivala HAk,teraz som vysadila,hned sme sa zacali snazit,posledny menzes 12.2.trojdnovy....pokusali sme 22.,23,24.2....poradite mi,kedy mi test moze ukazat vyseldok?uz som skusila,isteo este skoro-negativny...dakujem

jakam
6. mar 2013

@moncacko123 mne meska 2 den a tiez ani ducha nikde

awalancha3
6. mar 2013

na 9-10 den mamatest a gravitest uz ducha ukazu... slabunkeho, ale ukazu.....

erikaa123
29. mar 2013

ahojte babi.mam otazku.dneska som robila test a bolo negativne.ale uz skoro tyzden sa citim zle.mam pocit na vracanie,bolia mi prsia a pod bruskom take pichanie citim.poradte mi.menzes mam dostat 4,4,2013.dakujem

erikaa123
29. mar 2013

@skaredekacatko ahoj ano prve diata mi neukazalo.5 testov som robila a uz som bola siestom tyzdni

maria1989
24. máj 2013

ja nechápem, prečo už dávno nie sú na trhu testy, ktoré používajú pri včasných štádiách i lekári - z krvi. hneď by každá žena vedela na čom je. a nie tie hlúpe testy s močom, ktoré fungujú až po určitom čase. ja by som za takýto test rada zaplatila

pripinacka
12. júl 2013

ahojte baby.s manželom sa pokúšame o bábo jonášovou metodou.mali sme vyrátané 4 dni kedy môžeme sexovať aby to vyšlo a tak sme aj urobili.bolo to od 28.6-31.6. potom som hned 2.7 mala dostať mrchu čo mi vždy prišla ako hodinky,ale mi meškala 5 dní.od vtedy mi je nejak divne.stále ma ešte aj dnes bolí v podbrušku,nechutí mi jesť a sem tam sa mi zatočí hlava,hlavne ked vstávam.to by bol už tretí týždeň,ale test mi nič neukázal.myslíte že som v tom?

adricka4400
21. okt 2013

Ahoj s partnerom sa pokušame o babetko a chcem sa Vás spytať. Je 15 den od oplodnenia a vcera som si robila test ale vyšiel mi negatívny. No dnes som už aj dostala menzes ale mám v sebe taky zvláštny pocit ako keby mi niekto hovoril ze som v tom. Uz som počula ze menzes moze byt aj pocas tehu a preto Vás chcem poprosit o radu ci vlastne mozem byt teda tehotna aj napriek neg.teho .testu a menzesu. Alebo ci by mi mal test aj napriek menzesu vist pozitívne. Dakujem

evulienka300
14. nov 2013

ahojte chcela by som sa poradit chceme druhe dieta mala som dosta menzes 11.11.2013 ale este mi neprisla tes som si robila 11.11.2013 to bol jeden druhy som robila 12.11.2013 a treti som robila 13.11.2013 ale nic mi neukazalo ☹ kedy si este mozem sparvit a ci mozem byt tehotna priznaky nemam niaake ine ako stale ĺen ma brucho poboliev ako keby som mala dostat menses dakujem za radu 😉

evulienka300
14. nov 2013

@katy633 ahoj chcela by som sa ta opita ci mi nevies poradit mala som dostat 11.11.2013 robila som si test nic mi neukazal potom som si sparvila druhy 12.11.2013 nic mi neukazal potom som si robila treti 13.11.2013 ☹ a ten ties nic chcem sa opiat kedy si mam sparvit dalsi alebo je to zbitocne zatial mi meska 3 dni zatial niake zmeni len ma pobolieva pd buchom ako keby som mala dostat menses ☹ dakujem za radu 😉

katy633
14. nov 2013

@evulienka300 neviem ti poradit, ja som si robila test dva dni pred MS a boli tam obe // , a niektore baby si robia až na piatý den meškania a nenajdu tam nič až za par dni. musiš to vydržat, bud ti pride MS alebo nie, a test si zopakuj tak obden, držim palce aby to bolo tak ako chceš 😉

evulienka300
14. nov 2013

@katy633 dakujem za radu 😉

katy633
8. jan 2014

@evulienka300 tak ako dopadol vtedy ten t.test?

evulienka300
9. jan 2014

nic nebola som ale teraz mam taky problem naposledy som mala MS 21.11.trvali mi 7 dni potom mi prisli 23.12. ale to sa neda vobec povedat ze to bola MS Atrvalo 4 dni a vemi slabucko no taku som ani nemala niaky tt ma boli strasne prsia ked som cakala prve tak podla toho som vedela ze som lebo ma nikdy neboleli prsia a teraz asi tak tt ma bolia neviem ci MS nepride ked ma tak boli tes som si robila ale palicka bola iba jedna nevim ci som si nie velmiu skoro ked mi ani nemeska neviem ci sa mam radovat alebo len zas cakat ☹ nevies ci je to dobra cesta dakujem 😉

evulienka300
9. jan 2014

@katy633 evulienka300 nic nebola som ale teraz mam taky problem naposledy som mala MS 21.11.trvali mi 7 dni potom mi prisli 23.12. ale to sa neda vobec povedat ze to bola MS Atrvalo 4 dni a vemi slabucko no taku som ani nemala niaky tt ma boli strasne prsia ked som cakala prve tak podla toho som vedela ze som lebo ma nikdy neboleli prsia a teraz asi tak tt ma bolia neviem ci MS nepride ked ma tak boli tes som si robila ale palicka bola iba jedna nevim ci som si nie velmiu skoro ked mi ani nemeska neviem ci sa mam radovat alebo len zas cakat emoticon nevies ci je to dobra cesta dakujem emoticon

katy633
24. jan 2014

@evulienka300 ahoj tak to som zas ja, ako si na tom? dlhšie som sa neozvala tak by ma zas zaujimalo ako si natom, čo tie priznaky minule? boli prave či falošné? mne sa to tiež stava ked čakam či pride ms alebo nie a hned si domyšlam každu prkotinku- priznak a spajam to z tehotenstvom, že už to bude a ono nič 😠 . vela zaleži na psychyke, ale ked my ženy sme take nedočkave. chce to čas a klud všetko bude tak ako ma byt 😉

evulienka300
25. jan 2014

@katy633 ahoj tak som bola pondelok u doktora pozera ma povedal ze je tam ako vacok ale ze jeto malynke tak mi zobral krv stvrtok som sla nakontrolu krv HCG som mala 982 pozera ma al povedal ze to moze byt aj mimomaternicove tehotenstvo ked neni vydno tak som sla ku druhemu doktrovi a on mi povedal ze na 98 percent je tam plod kde ma byt a ze som p5 tt tak som potom isla svojmu doktorovi piatok na krv a ze si mam prist stredu pre knizku tak to vyzera vysetko ok 🙂

katy633
25. jan 2014

@evulienka300 jéj tak blahoželam a držim silno palce, nech je fazulka tam kde má a nech rastie do krásy a ty davaj na vás oboch velký pozor 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre