Kedy po oplodnení ukáže tehotenský test výsledok?

samsara
3. jún 2009

Ahojte,prosím, viete mi povedať,ako dlho po oplodnení,už dokáže tehotenský test ukázať výsledok?
Musím čakať až na vymeškanie menzesu? Ide o to ,že sa snažíme o babätko,podla Jonášových výpočtov,termín sme mali 25.5. a ja mám pocit,že som tehotná,myslíte,že by mi už test mohol potvrdiť,alebo vyvrátiť tehotenstvo?

tinara23
31. aug 2011

takže baby ja to mám teraz čerstvé, čiaročka na 10DPO (mamatest10) 23DC. Príznaky: od 4DPO bolesť prs, cca 6-8DPO nádcha, bolesť hrdla a dnes som 11DPO a už tri dni cítim ťažobu na žalúdku a nechutí mi jesť.

manamani1
31. aug 2011

tinara23-nechapem moc tym faktom na 10 den po oplodneni ti vysla druha ciarka? co je to 23DC?Takze si tehotna?

adunka73
31. aug 2011

@soffi to vypada na problem se stitnou zlazou a ne tehotenstvi,asi bych zasla k dr.,to je moc divne,ze jsi zhodila 10kg behem tak kratke doby.

julka31111
1. sep 2011

ahojte chcem sa opytat.. alebo potrebujem poradit.. mam teraz ovulaciu a s priatelom sa snazime o mimiko.. no eviem od vcera mam bolesti v podbrusku a rano ked som sa zobudila mala som nutkanie na zvracanie a sa mi strastne tocila hlava.. neviem co to moze znamenat ale potrebovala by som od niekoho radu.. neviem ci moze sa stat ze na prvy den ovulacie som otehotnela alebo to je uplne s niecoho ineho.. ako to zistim??,..moze sa stat ze som otehotnela a ze su to prve znaky tehotenstva?? ak ano prosim poradte mi co mam robit alebo ci som vtom alebo nie.. dakujem

soffi
1. sep 2011

@adunka73 nie neboj, to bolo zamerne schudnutie 😉

adunka73
1. sep 2011

@soffi aha,tak to naopak gratuluji! 😎 😉

pingu1
1. sep 2011

mne test ukazal 9 DPO

eri28
9. dec 2011

@tinara23 toto ti len gratulijem a citim sa tak ako ty dnes bolest hrdla a nechuti mi jest uz asi tri dni, pred 5 dnami bol test negat asi skoro som testla, dnes idem k dokimu 😉

tinara23
9. dec 2011

@eri28 tak držím palce, nech sa podarí 🙂 nie vždy test skoro ukáže

eri28
9. dec 2011

@tinara23 diky, treba mi aj trosku snivat, realita je tvrda u mna..... 😉

tinara23
9. dec 2011

@eri28 ale tak niekedy sa sny plnia treba len veriť 🙂 u mňa sa bohužiaľ tento sen skončil na konci 11tt, takže teraz môžem aj ja iba snívať, zatiaľ ☹

eri28
9. dec 2011

@tinara23 okej to som nevedela, nieco medzi nebom a zemou na zemi mi nikdy nepochopime, ale ty hore tomu rozumeju naj sam lepsie
tak snivame dve 😉

aknedz
9. dec 2011

tinara23 fiha, hladam tu na Konikovi take podobne priznaky ako mam ja, ze ci mozem byt tehu a u teba citam 😉 takze v piatok, sobotu som mala ovu a od nedele mam zvysenu teplotu (37 - 37,5) a od vcera aj pocit slabuckej nadchy...test som robila vcera rano, ale neviem, ci ta ciarka druha bola naozaj este len taka veeeeeeelmi slabuôlinka alebo som tam nieco videla len preto, ze som chcela 😀 ale na test este bolo asi skoro...

aknedz
9. dec 2011

@tinara23 fiha, hladam tu na Konikovi take podobne priznaky ako mam ja, ze ci mozem byt tehu a u teba citam takze v piatok, sobotu som mala ovu a od nedele mam zvysenu teplotu (37 - 37,5) a od vcera aj pocit slabuckej nadchy...test som robila vcera rano, ale neviem, ci ta ciarka druha bola naozaj este len taka veeeeeeelmi slabuôlinka alebo som tam nieco videla len preto, ze som chcela ale na test este bolo asi skoro...

lucinka1104
9. dec 2011

@aknedz testni až vtak dva dni pred mrchou držím palce

aknedz
9. dec 2011

@lucinka1104 ale mne uz meska3 dni...lenze neviem ako som pisala vyssie v oktobri som vysadila HAK potom mi prisla hned prva normalna MS presne na 28. den a teraz som len tak nahodne na preventivnej prehliadke u lekara zistila, ze som v case ovu - lenze na 23. den od poslednej MS, sokoval ma lebo som si myslela, ze ovu je okolo 14 dna cyklu. Tak sme skusili....Takze aj ked mi MS meska 3 dni aj tak by to bolo dnes este len 6- 7 dni od ovu 😅

piacere
9. dec 2011

@aknedz ak si mala ovu až tak neskoro, ako ti povedal lekár a si ešte len cca šiesty deň od ovu, tak ti menzes nemešká.... Od ovulácie je VŽDY určitý počet dní (spravidla od 10 do cca 15 dní), kedy prichádza menštruácia.... takže najskôr o tri-štyri dni budeš mať termín mrchy... Testovala si veľmi skoro, nemohol byť tak skoro pozitívny test, pretože v čase, ked si ty robila test, väčšinou vajíčko ešte len putuje do maternice 🙂 Testni za cca štyri dni 🙂

aknedz
9. dec 2011

@piacere Ahaaaa, no tak toto som potrebovala vedieť 🙂 lebo som si nebola istá, či aj keď je neskoršia ovu, či sa potom posúva termín MS...ok, ďakujem za radu, takže tá teplota zvýšená od soboty večera bude asi len príznak nejakého vírusu...

piacere
9. dec 2011

@aknedz môže ale nemusí... ked som otehotnela, tak od cca 5-tého dňa po ovu som schytala chrípku ako nikdy... teploty do 40... Takto... aj choroba zvykne byť tehotenským príznakom, pretože v tom čase telo sústreďuje všetku svoju silu do oplodneného vajíčka a do jeho uhniezdenia, takže je akokeby oslabená imunita... poznám x-žien tu z koňa, ktoré boli v tomto čase choré a boli napokon tehotné... Ale samozrejme, môže to byť aj obyčajný vírus...
Nemusíš byť z negatívneho testu nešťastná, skutočne si ho robila veľmi skoro (ak teda bola ovu tak, ako ti tvrdí lekár). Vyčkaj ešte cca 4 dni a tak testuj 🙂 Držím palce 😉

aknedz
9. dec 2011

@piacere NO každopádne mám doma ešte jeden test, ktorý som kúpila, tak ho použijem ak dovtedy nepríde MS...a bola by som rada, keby máš s tou chorobou pravdu 😉 radšej nepchám do seba žiadne lieky ani od teploty, lebo až tak strašne zle sa necítim, len som strašne slabá, mám stále 37,5 (čo nie je až tak veľa) a chytila ma nádcha, tak som manžela poprosila, nech mi z práce kúpi homeopatiká....tie sa môžu ak by sa nám to teda náhodou bolo podarilo, či?

micak
5. jan 2012

Ahojte, nenasla som presne temu, aku potrebujem. Ide o to, ze ovulku som mala pravdepodobne na 7DC, je to mozne? Vtedy bola podla mna jednak kvoli zvysujucej sa bazalke a jednak som mala hlien aj mierne bolesti.

A dalej - je mozne, aby mi test ukazal pozitivny vysledok este pred ocakavanou menstruaciou, na 19DC ?

DAKUJEM !

terez24
14. jan 2012

@micak podla mna, ak si skutocne mala ovulku na 7DC tak na 19DC Ti mohol vyjst pozitivny test..

papucz
14. jan 2012

@micak mne test ukazal 13 DPO dva dni pred ms, slabu ciarku 14 DPO uz bola silnejsia

nibiru
21. mar 2012

@piacere ahoj nasla som tuto temu ako by si vravela omne posledny menzes som mala 19.2 ovulaciu podla hlienu 5.3 v ten den sme mali aj nechraneni styk asi 3dni na to sme vsetci 3doma schytali daky hnusny virus a preslo nas to len pred par dnami dnes som 32den cyklu vcera som si robila cez den test citlivost 25 bol negatívny menzes mi nezvikne meskat uz rok ho mam ako hodinky do 30dna.no a kedze pred dvomi dnami sa mi urobil neskutočny ale fakt hnusny herpes jeden na hornej a dva na dolnej pere mam takeho tušaka či nejsom zase tehotna lebo s takouto perou a s takým velkym herpesom som skoncila ked som čakala dcerku bazalnu teplotu som mala rano 36,8 viem že je blbost ju merat cez den ale zmerala som a bola 37,3....rano si budem robit test s citlivostou 10 som zvedava čo ukaže zatial to pripisujem prekonanej chorobe i ked ked som bola chora pred 2mesiacmi a brala antibiotika nemeškal mi teraz som lieky nebrala pri dcerke som mala den pred mrchou vyslovene ducha az na 4den meskania bola druha jasne viditelna.

sirima333
4. sep 2012

ahojte ja som mala vytok z krvov v piatok a sobotu a 10.ho mam dostat men.test som si robila ale nic tak uvidim

tanulienka85
5. sep 2012

baby a môže vyjsť negatívny krvný test, aj keby som bola tehul? mešká mi už 23.deň menzes, ale nemám príznaky, že by som ho mala dostať ale ani neviem ako by som sa mala cítiť ako tehul. na domácich testoch negatívne aj krvné testy sú negatívne....

kattija
5. sep 2012

27 DC a mavam 34 dnove cykly

piacere
5. sep 2012

@tanulienka85 ak ti mešká menzes 23 dní, tak krv by ti už prípadné tehotenstvo jednoznačne ukázala. Prečo ti ešte lekár nepichol vyvolávačku?

kattija
6. sep 2012

@piacere suhlasim!

tanulienka85
25. okt 2012

no tri mesiace mi menzes neprišiel, tak mi lekár neviem prečo až teraz pichol vyvolávačku. neviem ale prečo čakal tak dlho...chodila som k nemu na vyšetrenia a ultrazvuk a krv každé 2 týždne. asi niečo sledoval....neviem.tak už je to v pohode, ale vravel, že budem musieť ísť potom keď mi skončí na nejaké vyšetrenie ešte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre