Kedy po oplodnení ukáže tehotenský test výsledok?

samsara
3. jún 2009

Ahojte,prosím, viete mi povedať,ako dlho po oplodnení,už dokáže tehotenský test ukázať výsledok?
Musím čakať až na vymeškanie menzesu? Ide o to ,že sa snažíme o babätko,podla Jonášových výpočtov,termín sme mali 25.5. a ja mám pocit,že som tehotná,myslíte,že by mi už test mohol potvrdiť,alebo vyvrátiť tehotenstvo?

evulienka300
26. jan 2014

@katy633 dakujem ty velmi pekne ja ties dufam ze bude vsetko dobre 😉

duratlicka
4. mar 2014

Ja som mala pozitivny test podla sona 14.dpo,podla mna to bol 9.dpo.Bola tam druha ciarka,az ked som ho isla vyhodit.O 2 dni uz tam bola hned🙂

ivushka14
18. mar 2014

Ahojte.. Chcela by som sa opytat baby tie ktore ste uz skusenejsie s testovanim na jednu vec,
Kupila som si dnes prvy test co som videla idem sa prvykrat testovat a v baleni okrem klasickeho testu bolo napisane ze + darcek.. a ja neviem naco to sluzi alebo ako to pouzit ... myslim ten bonus co bol pritom.. je to nieco ako striekacka a vnutri je cervena tekutina...
Dakujem za odpoved

minv
14. apr 2015

Ahojte baby chcem sa opytat mrcha mi meska uz 5 den robyla som si test a nie som si celkom ista ale v svetle mi ukazuju jedna slnejsia ciarka a ta druha tak trosku slebsie ale len v svetle ju vidiet nie som si teraz ista viete mi s tym poradit 😖

nikoletabil
1. nov 2016

Ahojte, prosím Vás chcem sa spýtať ovuláciu som mala 12.10 mala som to potvrdené aj ovulačnými testami....v ten deň a ešte 14.11 sme mali pohlavný styk. Menšturáciu som mala dostať 26.10. a stále tu neni. Tehotenské testy sú negatívne. Chceme mať babatko, beriem inofolic. Viem že to nemusí vyjsť, snažíme sa 3 mesiac, len chcem vedieť čí aj niektorým Vám tu ukazal tehotenský test neskôr. Ďakujem. 🙂

matazirafa
1. nov 2016

@nikoletabil vy ste mali sex z buducnosti? 😁 ale k veci idem, u mna sa to potvrdilo az po vyse 20 dnoch, aj ked som predtym daco tusila, testy boli stale negativne, az v jednu nedelu rano som si povedala ze si spravim posledny (manzel mi uz nadaval ze skrachujeme tak som si tajne kupila dva posledne) no a tam po chvilke vysla aj druha ciarka 😊 takze este vyckaj mozno sa objavi aj u vas

sundance
1. nov 2016

Ahojte, vedel by mi niekto vysvetliť čo sa deje?
13.10 som bola u lekára, povedal, že mám práve plodné dni, máme sa snažiť 13 a 14. Takže ovuláciu som mala približne cca v takomto dátume. poistili sme to sexom ešte 16.10. odvtedy bol manzel prec, takže sex neskôr nebol...najviac plodneho hlienu som mala 14. ale objavil sa aj 16.10. ešte
a menzes som mala dostať v sobotu 29.10. test som robila včera keď meškal 3 den, robila som z ranného moču, bol to ten digitalny clearblue...ukázal mínusko.
Dnes som si robila test Pepino s citlivosťou 10 ale nie z ranneho moču a tiež negatívny...
Myslíte, že ovulácia prebehla neskôr, aj keď to doktor takto videl? lebo neverím, že by test neukázal už tehotenstvo...alebo čo sa deje?
dakujem za každú odpoveď.....

sundance
1. nov 2016

@matazirafa ahoj, zaujala ma tvoja odpoveď že až po dvatsiatich dnoch ti test ukazal pozitívne, a moja otázka je, potom si mala posunutú ovuláciu? alebo si bola tehotná už tých dvatsať dní čo ti meškal?

sibalka21
1. nov 2016

@sundance Clearblue si si robila zbytocne tak skoro... Ak by si mala na klasickom slabu ciarku tak clearblue az potom, kedze to ej citlivost 25... No ak mas testy negativne, skus o dva tri dni... Ale mozno ti len proste meska... Vela stastia

matazirafa
1. nov 2016

@sundance tak ci som mala posunutu netusim lebo to nesledujem, ale posledny menzes som mala 20.9. a pozitivny test az 25.10. a cyklus nie klasicky 28 dnovy, mala som castejsie, datum pocatia bol okolo 2.10.

sundance
1. nov 2016

@sibalka21 to potom keď mešká, tak ovulácia bola neskôr aj keď to lekár tak videl, že je toho 13,14 - keď sme sexovali?

sundance
1. nov 2016

@matazirafa a si si istá tým dátumom počatia, že bol 2.10 ? prepáč za také otázky, ale aj mne mešká už 4 dni a čiarku na teste nemám...

jlp
1. nov 2016

Ja som dnes 12dpo a mam na najobycajnejsom teste slabu druhu ciarku

sibalka21
1. nov 2016

@sundance no pocula som uz aj take ze lekar povedal a ovulacia sa aj tak omeskala 🙂 Skus o par dni a ked stale nebude tak skoc k lekarovi 🙂

sundance
1. nov 2016

@sibalka21 dakujem, no už len čakať nech príde 🙂

nikoletabil
1. nov 2016

@matazirafa to som sa trošku sekla, no tak dufam že aj mne ukaže ešte 🙂

matazirafa
1. nov 2016

@sundance ano u mna to sedi, ale moj cely organizmus je pokruteny.. ono mas kazde telo ine, mozno aj test mohol zlyhat.. Hlavne klud, velmi sa netreba porovnavat s ostatnymi a stresovat sa, lebo to si len uskodis.

lulila20
3. nov 2016

co myslite?

eliska1986
8. nov 2016

@lulila20 ahoj na spodnom teste jemny ale velmi jemny dusik.kolko dni ti meska ms?

lulila20
8. nov 2016

@eliska1986 1den mi meska

eliska1986
8. nov 2016

@lulila20 tak drzim palce,mne meska 3dni

lulila20
8. nov 2016

@eliska1986 a testy??robila si si uz?

sovicka1987
13. dec 2016

Ahojte dievcata tak ako ste dopadli? Ja som asi pred tromi dnami mala slaby krvavy vytok taky ruzovkasty a vcera som si robila test tak na obed a bol tam duch, vecer som nevydrzala a opat si spravila a nebolo tam nic....som z toho velmi nervozna snazime sa uz 1,5 roka a stale nic menzes by som mala dostat v sobotu.....myslite ze ma vyznam si robit test este dnes zajtra a tak alebo musim cakat na menzes? aby som nezabudla mala som bolesti v podbrusku, ale dnes uz nic necitim ☹

lulila20
13. dec 2016
lea299
13. dec 2016

Ešte počkaj 🙂 nesleduj sa veľmi tak na týždeň to pusti z hlavy a potom si urob a už by tam mali byť krásne koľajnice. Viem že sa to lepšie povie ako urobí ale ver mi, niekedy je to lepšie ako sledovať každé pichnutie 😀 Držím ale aj tak palčeky a hádam pod stromčekom nájdeš ten najkrajší darček

sovicka1987
13. dec 2016

@lea299 dakujem pekne .....no cez vikend mam ist do aquaparku tak keby som zistila ze som tehotna tak bysom nesla...preistotu....a nikdy som sa tak nesledovala ale tento mesiac sa mi to nepozdavalo tak som si spravila testik..ja za 1,5 som spravila mozno 3 testy a to fakt len vtedy ked menzes meskal....no tento mesiac to bolo ine

lea299
13. dec 2016

@sovicka1987 jasné rozumiem. Ale je to ešte dosť skoro na to aby ti ukázalo niekomu ukáže aj neskôr. A ver že by sa ti nič nestalo kľudne choď. Kopu báb nevedelo aj 3 mesiace že sú tehotné a aj pili aj fajčili a až potom prestali keď sa dozvedeli o tehotenstve a majú krásne detičky. Takže netreba sa báť 🙂

sovicka1987
13. dec 2016

@lulila20 ja tam nic nevidim, alebo je dam nieaky dusik? a meskaju ti kramy?

lulila20
13. dec 2016

@sovicka1987 dnes zajtra ma dojst

sovicka1987
13. dec 2016

@lulila20 no ja som asi slepa 😀, lebo nic nevidim, ale tak drzim prsty 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre