Kedy po oplodnení ukáže tehotenský test výsledok?

samsara
3. jún 2009

Ahojte,prosím, viete mi povedať,ako dlho po oplodnení,už dokáže tehotenský test ukázať výsledok?
Musím čakať až na vymeškanie menzesu? Ide o to ,že sa snažíme o babätko,podla Jonášových výpočtov,termín sme mali 25.5. a ja mám pocit,že som tehotná,myslíte,že by mi už test mohol potvrdiť,alebo vyvrátiť tehotenstvo?

dajana04
26. feb 2013

@nikipepo nechcem sa tesit dopredu, ale bodaj by si mala pravdu 🙂

nikipepo
26. feb 2013

@dajana04 neboj nie si sama. mne vyšli prve negatívne ale ms stale nič...a teda sa teším nech ani nepríde. pri mojom 23-dňovom cykle mi meška 5 dní čo sa nestáva. prajem ti to nech si tehu 🙂

dajana04
26. feb 2013

pri prvom tehu mi nevyšiel pozit. test a len tak už ani neviem s čím som šla ku Dr. a bola som už v 7 tt ale ja mavam nepravidelný cyklus 35-39 den a niekedy aj viac. Aj ja tebe 😉

dajana04
26. feb 2013

@nikipepo pri prvom tehu mi nevyšiel pozit. test a len tak už ani neviem s čím som šla ku Dr. a bola som už v 7 tt ale ja mavam nepravidelný cyklus 35-39 den a niekedy aj viac. Aj ja tebe

nikipepo
26. feb 2013

heh niekedy by som taký cyklus chcela aj ja že 39 dnový...mne ešte len skončí a zachvilu dalšia ms...no doktor povedal že pokial je pravidelna tak niet čo riešiť. no ved som pozerala že už maš krasneho synčeka 🙂 ja by som mala prve a teda pomaly 27 rokov už by som chcela 🙂 ved tým sa utešujem že kopu babam nevyšiel pozitívny.

mia_31
26. feb 2013

@nikipepo neboj dokial nedošla mrcha, je ešte nádej. mne ta sviňucha vždy príde keď niesom tehu 😠
@dajana04 aj podla mňa je to tam. tým jonášových termínom si myslela, že ste skúšali na ten termín a teraz máš pozitívny test ? prečo ste sa dali na jonášov termín, sa vám druhé nedarilo ?

moncacko123
26. feb 2013

@nikipepo
@dajana04 joj babuchy ja už 5 den meskania ms.. nikde. test negat :( ... to je take na nervyyyyy

dajana04
26. feb 2013

@nikipepo dakujem je to malz sibal 🙂 neboj pride to ked to budes najmenej cakat 🙂

dajana04
26. feb 2013

@mia_31 ano chceme druhe a nedari sa... dala som si to urobit v decembri ale januar nam nevysiel tak uvidime teraz. hej vysiel asi pozitivny ale velmi slabunkooo

nikipepo
27. feb 2013

@dajana04
@moncacko123 ja som si robila dnes ale poobede a negatívny :( a mrcha nikde...

moncacko123
27. feb 2013

@nikipepo ja som si robila včera rano a tiež tak .. a tiež ms nikde... skusim ešte počkať spraviť asi v sobotu alebo kedy a ak nie tak potom na buduci tyžden pojdem k dr 🙂 držím pallcee 🙂

nikipepo
27. feb 2013

@moncacko123 aj ja to nechavam na sobotu a ked nie pondelok sa objednávam k DR to čakanie je strašné už včera som bola taka v pohode že ked nič tak nič...ale dnes by som zase chcela aby to vyšlo.

nikipepo
27. feb 2013

@moncacko123 a držím palce 🙂

moncacko123
27. feb 2013

@nikipepo heh no ja tiež .. ale najhoršie je to že sa ti všetko zda ako priznaky.. mne je zima teraz ma zas hlava boli aj ked to priznak nieje ale to s toho že som unavena chodim stale cikať.. zjem čo vidim .. mixujem jedla.. citim ovela intenzivnejšie vone a kadecoo .. ale to si určite iba vsugeruvavam, 🙂

nikipepo
27. feb 2013

@moncacko123 šak toto 🙂 ja iba chodím cikať dosť a cítim vone inak ... zmenila sa mi chuť uplne inak citim jedla. ja pripadam jak debil ked stale chodim pozerať či mrcha nerišla

vaapeter66
27. feb 2013

@moncacko123 ja mam toto iste....🙂

jakam
27. feb 2013

ja sa tiez neviem dockat vikendu,znovu budem testikovat 🙂

moncacko123
28. feb 2013

@nikipepo presne neska som to už nezvladla a spravila si test :( a nič:( a mrcha nikde :( .. ja už samu seba nechapem .. asi mam taky pocit že ked to prestanem riesiť a stale na to myslieť tak jedno s toho pride bud pride mrcha alebo pridu // .. leb takto ked nato stale myslime tak to už je hroznee...

moncacko123
28. feb 2013

@vaapeter66 tiež čakaš bud na meskajucu ms alebo na // na teste?? :D

moncacko123
28. feb 2013

@jakam no teda kolko sa nas tu zišlo .. a kolko ti meškaa???

jakam
28. feb 2013

@moncacko123
ma prist az cez vikend, ale ja som bola nedockava a uz som testovala

moncacko123
28. feb 2013

@jakam a vysledok ?? 🙂

jakam
1. mar 2013

@moncacko123 stale len jedna

nikipepo
1. mar 2013

@dajana04 no ako si dopadla? ja zatial mrcha nikde a zajtra idem robiť test a nech je už výsledok akýkolvek v pondelok sa objednávam k Dr.

pingu1
1. mar 2013

mne ukazal pozitivny test // 8 DPO

dajana04
1. mar 2013

@nikipepo ahoj ja mam mrchu mat az 7.3. tak si uz pockam ci pride..... ale je mi rano nevolno, zima mi je stale a taka som unavena, ale ma aj podbrusko dost boli ako keby mi mala prist mrcha. Musim uz len cakat...

nikipepo
1. mar 2013

@pingu1 no gratulujem tak uvidím aj ja.
@dajana04 no mne je tiež zima...večer ma chyti strašna zima na chodidla normalne spavam v ponožkach na lyžovanie a ešte mam nohy obalene v deke 🙂 k tomu biely výtok, tak dufam aj za teba že bude 🙂

hanib
1. mar 2013
vaapeter66
1. mar 2013

@moncacko123 tak veru....prevelmi

28nikinka2
1. mar 2013

Ahojte 🙂 Chcela by som sa Vás opýtať, keďže ja som z toho zmetená, či môžem byť tehotná keď som si robila tehu testík na ktorom sa mi objavila slabá druhá čiarka ale po necelej minúte zmizla.... Ďakujem veľmi pekne za názory 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre