Kedy po oplodnení ukáže tehotenský test výsledok?

samsara
3. jún 2009

Ahojte,prosím, viete mi povedať,ako dlho po oplodnení,už dokáže tehotenský test ukázať výsledok?
Musím čakať až na vymeškanie menzesu? Ide o to ,že sa snažíme o babätko,podla Jonášových výpočtov,termín sme mali 25.5. a ja mám pocit,že som tehotná,myslíte,že by mi už test mohol potvrdiť,alebo vyvrátiť tehotenstvo?

flyangel
3. jún 2009

Samsara...je tu mnoho takyhto tem..takze asi ti ju zavru..ale odpoviem ti..test hlavne citlivy cize 10tka by ti mohla ukazat pozitivny vysledok uz 11-12den po ovulacii...cize ak si mala ovu asi 25.5. asi 3dni pred ocakavanou menstruaciou by ti z mal ukazat pravdu...ktory si den cyklu?kedy si mala poslednu menst.?

mimomu
3. jún 2009

ahoj samsara......tak toto je veeeeeeeelmi individualna vec.niekomu ukaze uz po 5 dnoch po oplodneni a niekomu az 2 tyzdne po mz.zalezi to od hladiny hcg v moci. 🙂

zuzanockamt
3. jún 2009

ja by som pockala a testovala aspon tyzden po termine MS

flyangel
3. jún 2009

mimo 5 dni po oplodneni nikdy neukaze test to je hlupost ved po oplodneni sa este musi uhniezdit a dostat sa do maternice ako zaprve...uhniezdenie trva po oplodneni asi 4-10dní..ale jedno je iste zavisi od vysky vyprodukovaneho hcg hormonu do mocu a krvi

mimomu
3. jún 2009

fly rapidy ukazuju po 5-6 dnoch ale nie kazdemu.ja by som tiez pockala do mz.to je najiistejsie. 😉

nelynka
3. jún 2009

mimo to je vsetko len reklamny tah aby sa test dobre predavali..
tak ako pise fly, ziaden test ti neukaze 5dni po oplodneni druhu /
co som sa pytala lekarov, kazdy jeden mi povedal ze cestovanie vajka z vajecnikov a uhniezdenie trva 7-10dni, skorej ako sa uhniezdi a zacne produkovat HCG ti to ziaden test neukaze 😉

mimomu
3. jún 2009

neviem,ja osobne testy nerobim ale co som mala ja poznanie,tak baby hovorili ze tento rapid je najspolahlivejsi a na nom je pisane ze po 5 dnoch.nehadam sa lebo aj mne sa to zda skoro.len potom neviem naco su vlastne tie testy?ja mam mz vzdy ako hodiny,tak mi testy netreba.

flyangel
3. jún 2009

tak tak nely...je to indi vindi...niekomu sa opl.vajko uhniezdi par dni po opl.niekomu to trva viac ako tyzden...takze ten test je nepravdivy v tom ze 5dni po opl.ukaze 2 ciarku 😝 klamári 😝 😝

mimomu
3. jún 2009

mne ked mz nepride tak sme vyhrali prvy polcas 😀 a potom druhy ked prezijeme prvy trimester 😀

nelynka
3. jún 2009

asi tak mimo 😉

fly veru, akurat co mam skusenost ze holke ukazal test slabulinku druhu ciarku na 6den po transfere, ale to mala predlzenu kultivaciu a vtedy sa vraj vajko zahryzava trosku rychlejsie 😉

lucinka1104
3. jún 2009

ten jacitlivejší test vam ukáže najskôr na 10 DPO ale aj to väčšinou až na 14 ty

samsara
autor
3. jún 2009

Ďakujem baby, 🙂 tak budem musieť byť ešte trpezlivá... 🙂

flyangel
3. jún 2009

asi tak samsara vydrž aspon na 25dc a najskor testni 3dni pred ms...alebo najlepsie v den ocakavanej ms alebo po jej vynechani 😉

petra2505
3. jún 2009

samsara a podla coho usudzujes, ze si tehotna?

samsara
autor
3. jún 2009

Petra2505- mám velmi citlivé prsia,v bradavkách mám také štipkanie,mala som to aj pri prvom tehotenstve,tak mám takého tušáka,ale uvidíme,nejdem sa dopredu tešiť.

mscat
3. jún 2009

ahojte holky.mě test ukázal až zhruba třetí týden po oplodnění druhou čárečku a to až večer a hodně slabou ale fialkovou ne žádný stín 🙂 😉 a další dny se už pěkně vybarvovala 😵

evulienka300
2. okt 2010

ahojte babenky chcem sa vas opitat ze som bola na IUI a dnes so,m si spravila tehotensky test a mi ukazalo taku slabu rozovu a jednu silno mozem byt tehotna alebo je to plany poplach dakujm 😉

majka21
17. nov 2010

Ahojte kočky. Ja som bola 6.11 na IUI, dnes ráno som si robila test a len jedna čiarka. Som z toho smutná. ☹

markiza
17. nov 2010

@majka21 , ved to je len 11 dni, este ti test nemusi nic ukazat, kedze k uhniezdeniu zvycajne dochadza az 5-11 den po oplodneni. nechaj testy bokom a par dni pockaj. drzim palce!!!

majka21
17. nov 2010

markiza, ďakujem ti dobrá víla. Potešila si ma. V piatok idem na krvičku, tak už sa dozviem výsledok.

nemko
17. nov 2010

@majka21 nebud smutna, uvidis, ze krv bude pozitivna.ja som dnes nasla // a neverim tomu testu, tiez som smutna a zbytocne som z toho nervozna

katy633
17. nov 2010

ahojte.s manzelom sa o mimi pokusame od soboty 13.11 🙂 . som nervozna z toho ako to dopadne,dufam ze to cakanie zato bude stat.pocula som ked je zena tehotna tak bradavky zmenia farbu ztmavnu a mne sa zda ze ich mam trosku tmavsie,snad si to len nenamyslam.

miriam2606
21. feb 2011

no mne testy vzdy ukazali pat dni po oplodneni 😉

matka99
23. mar 2011

majka21 ,kedze si bola na IUI,chcela by som sa ta spytat ako to prebiehalo cele ,ake vysetrenia si musela podstupit a co sa za to doplacalo,rozmyslam aj ja nad takouto moznostou kedze sa nam uz dlhsie nedari.Vopred dakujum za info

issey
8. máj 2011

moze byt 10 dni po ocakavanej MS este malo HCG v krvi, ze test vyjde falosne negativny? 😒

odrik
8. máj 2011

@issey
Uz by si z testu mala dostat spravnu informaciu. Mne menstruacia meskala 4 dni a uz bol test pozitivny. Drzim palce, nech to dopadne, ako si zelas!

katy633
17. aug 2011

mne ukázalo dva dni pred menštruáciou, sice bola to slabulinká druhá čiarka ale bola tam, konečne 😅

soffi
29. aug 2011

ahojte, prosim o radu, pohlavny styk som mala 6.8, meska mi 9 dni, testy vychadzaju akosi velmi divne, nikto tam ciarku nevidi, len ja 😅 , mylsite za ak by som bola tehotna ukazalo by sa to uz urcite na teste? meskanie menzesu je u mna akosi bezne, teraz som schudla 10kil za 6tyzdnov, moze to byt asi aj tym...ine priznaky nemam

adele15
31. aug 2011

baby, mam otazocku - dnes som si robila test - negativny, som 23. DC. od vcera mi je ale akosi strasne blbo - furt mam taky pocit na vracanie, miestami aj taku horkastu pachut v hrdle a vcera som zacala trochu "spinit", ale vcera rano aj dnes rano trochu a cez den nic...
myslite, ze keby mi bolo zle od toho, ze som tehu (comu by som sa nesmierne tesila), ukazal by mi to uz aj test?

nelinqua
31. aug 2011

na 5DPO som mala taky zvlastny vytok totalne priehladny husty ako zele...nikdy v zivote som nic take nemala...uz len preto sa mi zdalo ze asi to teda vyslo🙂 mne najcitlivejsi test na 8DPO neukazal totalne nic🙂 10DPO sa mi zatocila hlava a bolo mi na odpadnutie...co sa mi teda nestava absolutne nikdy...ocikala som test a tam uz duch..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre