• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy ste zistili, či ste tehotné, aké príznaky ste mali?

10. decembra 2016 
@nikolamltl zevraj sa to stava ale pokial mas normalnu MS nieje dovod mysliet si ze si tehu.... Pokial by si bola, mala by si slabsiu a kratsiu MS... Aspon vacsinou to tak je....Ale pokial si myslis ze si tehu tak po skonceni si sprav test
6. sep 2016 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kolko vam najdlchsie meskal menzes?kedy ste testovali,alebo ste cakali do dalsiesieho mesiaca na dalsi menzes?
9. sep 2016 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska1986 mne nemeskal :slight_smile: dostala som na den presne...ale trval len kratko...pol dna asi...takze som hned vedela ,ze sa nieco deje :slight_smile: o dva dni na to som uz mala ducha na teste :slight_smile:
9. sep 2016 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska1986 pokial mas negativny test, tak pockaj aspon tyzden a sprav znovu... Mne meskal tyzden a na teste silne kolajnice... Pokial bude stale negativny tak bud pockas do dalsieho mesiaca alebo navstiv lekara
9. sep 2016 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby chcem sa Vás spýtať je tam ta druha čiarka alebo sa mi už marí :slight_smile:
17. sep 2016 o 20:18  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolamltl podla mna nie je
17. sep 2016 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikolamltl Ja ju tam tiež nevidím.....
17. sep 2016 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je
17. sep 2016 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz som si robila ešte jeden testik
17. sep 2016 o 22:22  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolamltl teraz sa tam cosi avi. Pockaj 2 dni a znova otestuj a budes mat jasno :relaxed:
17. sep 2016 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prvy priznak bol neskutocny klud z nicoho nic, asi tyzden pred ms. To som uz tusila. Potom pachy a zaludok na vode. V den ms som si robila test uz na istotu.
17. sep 2016 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trošku som si to upravila vo fotoshope :slight_smile:
A ja mám týždeň pred menštruáciou :slight_smile:
17. sep 2016 o 22:41  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolamltl tak tyzden PRED je teda este skoro na testy. Asi si nedockava, ale ak je tam tak musis dat cas aby hladina hormonov trochu stupla. Moj uprimny nazor - zbytocne len minas testy. Zacni testovat az ked bude meskat menstruacia. Usetris si zbytocne sklamanie.
17. sep 2016 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tu sú moje testiky aký máte babenky na to názor ;) ?
18. sep 2016 o 15:23  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolamltl moj nazor- ciarky by mala silniet.. a mne sa zda stale rovnaka
18. sep 2016 o 15:25  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (40. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky čo to znamená keď mám na gatkach hnedé spinenie ku menštruácii mám týždeň test som si robila.Prikladám foto.Dnes som bola U gyndy A tá mi povedala že mám zvecsene vajickovody A vtych vajickovodoch mám vajicka A teraz ten hnedý vytok/spinenie neviete mi prosím poradiť čo to je?
Ďakujem krásne za rady :slight_smile:
19. sep 2016 o 21:10  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte doplnujem V tých vajickovodoch mám veľa vajicok
19. sep 2016 o 21:11  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po akej dobe si odfotila tie testy? pri tehu by sa malo hcg obden zdvojnasobit to by mala byt ta ciarka silniet a ty ich mas stale rovnake...a tyzden pred ms je zbytocne tolko testovat...pockaj kym ci ti pride ms al. nie...
19. sep 2016 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príznaky ... citlivosť a následná bolesť pŕs týždeň po ovu... a cca 3 dni pred MS sa pridali aj nárazové menštruačné bolesti... a keď to bolo potvrdené testami, tak aj časté cikanie
19. sep 2016 o 21:33  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (33. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny mali ste ako priznak tehu na 21-23dc spinenie ale len na papiery a uz 24dc len vytok ?? a mam ho teda dost ..? kedy by som si mala spravit tehu test ? spinenie sa spustilo na 6dpo , dakujem
22. sep 2016 o 10:49  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happymia ked ti bude meskat
22. sep 2016 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolamltl no co ako to dopadlo? Prisla nakoniec MS alebo zosilnela ciarka?
23. sep 2016 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky menštruácia mI má prísť teraz V nedeľu tak uvidíme :slight_smile: Áno po troške silne ťa ciarocka :slight_smile:
23. sep 2016 o 23:54  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolamltl ja si teda osobné myslím,ze si tehu....presne ja som to takto mala.... držím palce
24. sep 2016 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja neviem či som alebo nie ... :slight_smile: ale nejdem sa predbežné tešiť lebo potom zas príde sklamanie. .ale Ďakujem krásne za držanie palčekov :slight_smile:
24. sep 2016 o 00:07  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky ráno som so merala bazalnu teplotu A vyskočila až na 37,5 A včera som mala už dostať mršku neviete čo to môže byť. .ďakujem za vaše názory A rady.
Prajem pekný deň emoticon
26. sep 2016 o 11:10  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolamltl ved si sprav test ak ti meska, naposledy si mala slabunku ciarku na teste tak skus ci je silnejsia predsa
26. sep 2016 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca793 mne "iba" meškal menzes a keďže sme sa o bábätko pokúšali hneď sme robili test a keď vyšiel pozitívny tak som tomu neverila a kúpila ešte ďalšie tri :D teraz som v 4. mesiaci a zatiaľ všetko ok, hlavne žiadne nevoľnosti :slight_smile:
26. sep 2016 o 11:16  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (42. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdá sa mi to ešte skoro si robiť test keď mi jeden deň mešká :slight_smile:
Ale ta bazalna teplota má štve :slight_smile:
26. sep 2016 o 11:21  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolamltl no nieje to skoro kedze pre tyzdnom si mala slabu ciarku, teraz bude uz isto silna :slight_smile: skus a uvidis :slight_smile:
26. sep 2016 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok