Kedy ste zistili, či ste tehotné, aké príznaky ste mali?

maca793
20. apr 2007

ahojte, neviem, či už bola tu taká téma tak ju zakladám a dúfam, že sa tu nájde veľa mamičiek, ktoré si zaspomínajú na "prekvapenie" od partnera. 😉

nikolamltl
26. sep 2016

Ved ja si radšej ešte počkám 2-3 dní A potom dám testik..Aby neprišlo opátovne sklamanie 🙂

enusamt
26. sep 2016

@nikolamltl ked tyzden pred ms nebolo skoro,tak teraz uz duplom nie je skoro :D a odvtedy co si prvy raz skusala preslo vela dni,tak ciarka sa musi pekna ukazat, pokial to tam je,...co prajem 🙂

lavinis
26. sep 2016

@nikolamltl nie je skoro, ak ti meska, uz mozes

sibalka21
26. sep 2016

@nikolamltl Presne, ked pred tyzdnom nebolo skoro tak teraz urcite neni... A pokial ti meska a mala si uz tyzden pred MS ciarku, tak neviem ake sklamanie myslis :D SI tehu, uz len aby ciarka silnela 🙂 Vela stastia

nikolamltl
26. sep 2016

Ďakujem vám veľmi krásne zato že mi to.prajete len aby to naozaj tak bolo 🙂
Ešte mi zatiaľ mrška neprišla 🙂
Aj keď mám taký zvláštny pocit že mi príde dnes 🙂

nikolamltl
27. sep 2016

Dobre ranko babulky rána som si merala bazalnu teplotu A mala som 37,2 A mrška ešte neprišla 🙂

enusamt
27. sep 2016

@nikolamltl bre ranko.... a testik??

nikolamltl
27. sep 2016

Ešte som so nerobila ...musím ísť do lekárne A tak sa mI nechce :(

enusamt
27. sep 2016

@nikolamltl tak si spomen na tu dychtivost pri predoslom testovani a mozno ta to nabudi :D alebo netestovat a cakat do dalsej mrsky... Ine to tak vydrzali...

nikolamltl
27. sep 2016

Idem si skúsiť dnes spraviť ...lebo sa cítim niako inak hehe 🙂 späť sa mi chce ako sipkovej Ruženke. .kríze má už prestali boliet,prsia má bolia žalúdok ani nehovorím ale stále by som len spala A spala A pri 3 drobcov sa to nedá 🙂

nikolamltl
27. sep 2016

Tak kočky práve som dostala mršku ale má akési iné sfarbenie A nič ma neboli ...je mo to akési divne

sibalka21
27. sep 2016

@nikolamltl fuu tak vela stastia nech to nieje nic vazne... moze byt ze sa len docistujes ale taktiez moze byt ze sa este len rozbieha ms a babo odide :(

nikolamltl
27. sep 2016

Ako docistujem?

enusamt
27. sep 2016

Alebo je aj moznost slabej mrsky pri tehu, je to bezne... Drzim palce

sibalka21
27. sep 2016

@nikolamltl je to nieco ako slaba MS.... Tak polopatisticky povedane, telo pripravuje babatku prostredie na vyvijanie 🙂

papricka33
27. sep 2016

@nikolamltl neviem, čo sa myslí pod "docistovanim" 🙂 ...ale fyziologicky môže prist v prvých týždňoch po otehotneni slabé krvácanie, naozaj slabé, ktoré sa vytvorilo pri uhniezdovani embrya 🙂 Neskôr, v 2-3 mesiaci, môže byť fyziologické aj spinenie, ale mala to byť len tmavohnedaste. Ak je krv jasná, je to masívne, pripadne tmavocervena, ide skôr o mimovolny potrat :-/

sibalka21
27. sep 2016

@papricka33 no pokial ja viem ku krvacani pri uhniezdovani moze prist ale nie ked uz ma davno pozitivne testy... to uz je babo davno uhniezdene
A presne to spinenie v 2-3 mesiaci (ako si ty napisala) je myslene ako docistovanie

nikolamltl
27. sep 2016

No tak robila som so len tak ten testik a stále tam je tá palička druhá ale neni taká výrazná ako mala byť je ešte stredné slabá ale je tam

enusamt
27. sep 2016

@nikolamltl je vyraznejsia oproti predchadzajucej?

nikolamltl
27. sep 2016

O trošku Áno 🙂

enusamt
27. sep 2016

@nikolamltl tak to je dobry znak... A spinenie ako? Rovnake ci ustalo?

nikolamltl
27. sep 2016

Mám spinenie také neviem ako to nazvať je to akoby slabulinka menštruácia najprv prestane potom znova potom prestane A stále tak.Čítala som aj na nete že niektoré mamičky môžu mať menštruáciu aj keď sú tehotné

sibalka21
27. sep 2016

@nikolamltl daj foto 🙂 no moze mat zena MS ale je to skor ojedinele..... Pokial sa to nerozbieha a je slabunka tak to nic nieje, ked skonci tak chod k lekarovi

9lulu25
6. okt 2016

Ahojte žienky, neviem či si to niektorá prečíta, ale zaujímalo by ma, či niektorej po 11 dňovom meškaní mrchy vychádzali negatívne teh. testy a bola nakoniec tehotná?? Milovali sme sa s priatelom počas plodných dní, ale po 11 dňovom meškaní by uz citlivý test mal ukázať tehotenstvo ak by tam bolo.. Má niektorá podobnú skúsenosť?? 😒

nivea777
7. okt 2016

@9lulu25 nemam podobnu skusenost..ale mas pravdu,po 11 dnoch meskania by ti ukazal uz asi kazdy test...si si ista,ze si ovulacia prebehla vtedy kedy mala? Overovala si si ovu testami alebo meranim BT ? je dost mozne ze sa ti ovu posunula,tym padom predlzil cely cyklus..dalsia moznost hormonalna nerovnaha,nachladnutie,cysta. branie nejakakych liekov.. ale tehotna pravdepodobne nie si.. skus este digitalny ked ti nie je luto 8 eur a ked aj ten bude negativny tak k lekarovi na vyvolavacku

sibalka21
7. okt 2016

@9lulu25 skoro dva tyzdne ti meska, chod k lekarke nech spravi sono, keby si tehu si uz v nejakom 7-8tt cize by bolo vidno uz babo, ked tak nech ti pichne vyvolavacku.... moze to byt hocico

9lulu25
7. okt 2016

@nivea777 Samozrejme, chystám sa.. povedala som si ze ešte počkám tento víkend, a keď nepríde tak sa objednám.. Len ma zarazilo, že niektoré kočky písali, že mali negatívny test ešte aj 20 dní po vymeškaní.. digitálny mám kúpení, ale nemá takú citlivosť ako women secret tak som ho zatial nepoužila.. už sa testujem kazdy druhý deň ako pribrzdená.. 😒

nivea777
7. okt 2016

@9lulu25 ma sice citlivost 25 ale po 11 dnoch meskania ti musi ukazat,ak si tehotna.. baby si ho robia uz 5 dni po meskani.. niekedy aj pred meskanim

sibalka21
7. okt 2016

@9lulu25 po 11tich dnoch meskania by ti aj 25kovy test mal ukazat... stava sa ale je to skor vynimka ze po meskani neukaze ci si tehu abo nie

9lulu25
7. okt 2016

@sibalka21 Áno, cez víkend to budú presne 2 týždne.. potešila by som sa, ale príznaky tehotenstva nepozorujem na sebe žiadne.. pravda je taká, ze som HA vysadila pred 4 mesiacmi a môže byť dôvod kľudne aj hormonálna nerovnováha.. 😒 Je možne, že sa mi aj ovu posunula, ale doteraz mi vzdy mrcha prišla na ten 28.-29. deň... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre