Kedy ste zistili, či ste tehotné, aké príznaky ste mali?

maca793
20. apr 2007

ahojte, neviem, či už bola tu taká téma tak ju zakladám a dúfam, že sa tu nájde veľa mamičiek, ktoré si zaspomínajú na "prekvapenie" od partnera. 😉

9lulu25
7. okt 2016

@nivea777 No cez víkend teraz ešte skúsim použiť ten.. Akú máš skúsenosť s tými pásikovými testami?? Na mňa velmi nepôsobia dôveryhodne... 😒

nivea777
7. okt 2016

@9lulu25 pepino ma nesklamal.. lacny,spolahlivy.. 1,5 stoji

9lulu25
7. okt 2016

@nivea777 dakujem za tip.. ;) škoda, že môj gynekolog ma volný termín az o 3 tyzdne a telefony tam nedvíhajú.. myslíš ze môžem isť ako akútny pripad ráno s takýmto problemom?

nivea777
7. okt 2016

@9lulu25 osobne si myslim ze to bude tou HA. mne tiez meskavalo ked som vysadila.. ale kludne chod buduci tyzden.. snad ta nevyhodi..

9lulu25
7. okt 2016

@nivea777 no podla mna by mi nerobil ani krvné testy ani sono, ked som mala negatívne tehotenské testy, rovno by mi pichol vyvolávačku a poslal ma preč.. ale uvidíme no.. uz beriem aj mrchu, aj tehotenstvo, len nech v tom mám jasno.. tá neistota je najhoršia.. dakujem Vám za názor kočky.. ;) potom napíšem ako to dopadlo.. ;)

miniaturka19
7. okt 2016

@9lulu25 ak sa môžem zapojiť do diskusie, ja som si vždy robila iba tie pasikove testy a nesklamali 🙂

9lulu25
7. okt 2016

@miniaturka19 no veď ja si tiez iba tie pásikové robím zatiaľ, ale 10-ové.. Vyskúšam este Clearblue digitálny cez vikend, ale nepredpokladám, že mi ukáže niečo iné... 😒

9lulu25
7. okt 2016

Zienky, vidite tam nieco ci sa mi uz sniva??

nivea777
7. okt 2016

@9lulu25 je tam druha ciarka....

9lulu25
7. okt 2016

@nivea777 akože toto po 12 dňoch meškania?? No cítim sa urazená.. 🙂 vyskúšam ešte o 2 dni či to ako vážne..

nivea777
7. okt 2016

@9lulu25 skus o dva ci tmavne. a potom by som isla cez tyzden k lekarovi,ci je vsetko ok lebo je to zvlastne,ze az tak neskoro test ukazal

9lulu25
7. okt 2016

áno, je to divne.. ak je to naozaj pravdivý výsledok, tak musím mať veľmi málo HCG.. po 12 dňoch by som čakala niečo viacej ako len ducha.. 😒

nivea777
7. okt 2016

@9lulu25 sprav si ten digi,ukaze ti kolko si od oplodnenia

9lulu25
7. okt 2016

@nivea777 Spravím si v nedeľu hneď ráno po zobudení a dám vedieť.. Ach to čakanie je masaker.. 😠

nikolamltl
20. okt 2016

Čaute kočky už Sim tu zas A je mi to už smiešne A zároveň trápne 🙂
Mrška mi mala prísť pondelok A dnes je už štvrtok A ešte nedosla testik som si samozrejme robila A zas vyšiel duch či čo to je 🙂 Musím ešte podotnuk že mám návaly tepla A ani mi tak nechutí papať 🙂 bazalnu teplotku mám 37,4 🙂
A krcok mám akýsi dole 🙂 Takže neviem
Ale mám také dní keď som totálne unavená že pri.každej činnosti za spím boleti žalúdka sem tam kríze A ešte mám nenormálne hlava boli.. :(

9lulu25
20. okt 2016

@nikolamltl Ahoj 🙂 No vyzerá to nádejne... čo ti poviem.. ;) Počkaj zo 2-3 dni a testík zopakuj.. uvidiš či čiaročka bude silnieť.. 😉

nivea777
20. okt 2016

@nikolamltl podla mna to nie je duch ale normalna,aj ked slaba ciarka

nikolamltl
20. okt 2016
karmela
20. okt 2016

@nikolamltl máš tam slabú čiarku tak myslím že je to tam a si tehuľka..predtým si mala asi oveľa slabšieho ducha či?

nikolamltl
20. okt 2016

Predtým Áno môžem poslať foto 🙂

nikolamltl
20. okt 2016

karmela@ predtým som mala takéto testiky to bolo pred mesiacom. Samizda ale dostala som potom návštevu ale ku konci som mala len ružový vytok ale teraz mi meska mala som dostať pondelok A dnes je už štvrtok 🙂 a krcok mam nízko 🙂

bersi757
20. okt 2016

Ahojte, chcela by som radu dnes je 35dc a menzes nikde, nad ránom mávam silne bolesti ako pred menštruáciou, pobolievaju ma nohy a som nervózna. Môže to byť tehotenstvo či sa mi dni len niekde zasekli?? Tie ranajsie bolesti ma trochu vystrašili, pretože nikdy sa mi to nestalo.

nivea777
20. okt 2016

@bersi757 sprav test

karmela
20. okt 2016

@nikolamltl správ testik aj zajtra ráno alebo pozajtra a ked bude silnejšia čiarka tak je to iste...Minuly mesiac si mala taký test a dostala si ms?

nikolamltl
20. okt 2016

Minulý som mala a to je posledná fotka ktorú som tu dala 🙂 Áno mala A prišla mi mrška

nikolamltl
20. okt 2016

Mám 21 dňový cyklus

nikolamltl
21. okt 2016

Dobré ranko tak nakoniec som dostala mršku práve teraz :( :( ale nechápem prečo krcok mám stále dole :(

nivea777
21. okt 2016

@nikolamltl ja som skor nechapem preco mavas 2 ciarky a potom dostanes MS..nemas viac progesteronu? jedna baba tu raz bola a pisala ze kvoli tomu mala pozitivne testy

karmela
21. okt 2016

@nikolamltl moja keby som bola tebou zájdem k Dr..Druhý mesiac mat slabú čiarku na tehu teste a dostať ms.Nech ti vezmú krv a urobia ster aj nejaké vyšetrenia držím palce

nikolamltl
21. okt 2016

Mám menštruáciu ale takú čo ja viem neni silná možno sa spustí možno nie
Bola som pred mesiacom u Dr.A povedala mi len toľko že mám zvecsene vajickovody A že V nich mám veľa vajíčok ale čo to znamená neviem 🙂 kríze má prestali už boliet A to mám mrchu prsia má nebolia iba troška ale môj žalúdok je ako keby na vode :( napina má už pomaly zo všetkého mám už detičky dnes som prebalovala dvojičky A taK mi prišlo zle až no vtedy Mi to problém nerobil. .takže neviem čo sa somnou deje :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre