• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy ste zistili, či ste tehotné, aké príznaky ste mali?

10. decembra 2016 
@markus239 Žiadne. Akurát som bola trošku viac unavená.....
28. nov 2016 o 09:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako spravne zistim aky mam cyklus ..dakujem
5. dec 2016 o 22:58  •  čaká bábätko, termín má v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Rada čítam vaše príspevky a teraz sa chcem spýtať ja alebo skôr poradiť Snažíme sa o bábo dnes mám dostať MS ale nejde mi do hlavy že vždy ma pobolieval prsia ale keď som mala dostať tak asi 2 pred MS má prestali pobolievať no teraz neprestali aj kríže má bolia čo predtý som nikdy nemala.Čo myslíte mohlo sa podariť?
7. dec 2016 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@risbia mohlo aj nemuselo..vonku je zle pocasie takze bolesti mozu byt aj z toho.. najistejsie bude ked si spravis test
7. dec 2016 o 08:31  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (31. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@risbia Mohlo aj nemuselo... To ze ta stale bolia prsia neznamena ze si tehu... Mozno len telo zmenilo priznaky.... Najistejsie je spravit test
7. dec 2016 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte ja som to zistila ihned po vynechani menstruacie.Urobila som si testik,vysiel pozitivny.Bola som aj stale som unavena,neuveritelne ma bolia prsia aj vzdy pred ms.boleli ale teraz ovela viac a bolesti v podbrusku ako pred ms.dnes sombola na ultrazvuku a lekar mi tehotenstvo potvrdil,som v 5tt a mam z toho radost,take zvlastne pocity.
10. dec 2016 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem kočky za odpoveď no už to nemusím riešiť lebo mrcha prišla o dva dni neskôr ale taká bolestivá že som myslela že zomriem.
10. dec 2016 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok