Kedy ste zistili, či ste tehotné, aké príznaky ste mali?

maca793
20. apr 2007

ahojte, neviem, či už bola tu taká téma tak ju zakladám a dúfam, že sa tu nájde veľa mamičiek, ktoré si zaspomínajú na "prekvapenie" od partnera. 😉

danusa21
28. mar 2014

@iwusia @satanka1
Ako ste dopadli?
satanka, uz si testovala? iwusia, MS uz dosla? Ja este nic. Ked nedostanem do pondelka, zase testnem v utorok rano. Na koniku som skoro kazdy den a uz som asi precitala vsetko 😀 Tusim, uz mi z toho sibe... 😕 Uz som mala parkrat pocit, ze uz a nic. Dnes som uz taka nervozna, ze som ako nadopovana kofeinom a pri tom mam za sebou len 2 zelene caje. Ale pri tom sa citim az velmi netehotne a nie ako pred MS....... Akurat prsia ma bolia viac. Ale presne takto silno ma boleli aj minuly cyklus, takze este je sanca, ze mrchu dostanem pocas vikendu 🙂

iwusia
28. mar 2014

@danusa21 @satanka1
Mne zatial nedorazilo nic, ani dve // na teste ani MS :D. Tiez som tu presutrovala hadam vsetko co by sa ma mohlo tykat ale najviac ma zaujalo toto https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/mali-ste-negativny-test-a-aj-tak-ste-boli-tehotna/ 😀 😀 . No co vy viete, mozno sa to tyka aj nas 😉 . Necitim sa na MS , prsia ma nebolia stale,len mi narastli a ked ma pobolieva brucho tak skor lava strana,divne.. Ale podla toho mojho cyklu som mala dostat dnes...a inak kazdy den sa vyvaram v horucom kupeli,aby som uz privolala 🙂. Ten krcok, ja ho mam v stoji tvrdy jak fras a ked cupim je makksi,ale zda sa mi byt otvoreny,len tazko mi porovnavat, skusam to len zaciatocnicky. Ale brucho ma nafuknute akoby som bola v piatom :D.
Podla mna sa tazko spoliehat na priznaky, vydrzme este nejako do buduceho tyzdna a uvidi sa. Ja planujem gyndu v pond.,al.utorok,ak nic nepride. Uz nejdem testovat, som z toho potom smutna..
Satanka1 myslim na teba dnes, som zvedava co ti ukazal test! Nenapinaj, pis uz ! 😝 Danusa21 tak pevne verim, ze o tyzden budeme pisat do toho fora,co som ti poslala link aj my 🙂))).

iwusia
28. mar 2014

@danusa21 este som zabudla napisat, ze mam nejaky vytok divny len...

danusa21
28. mar 2014

@iwusia no tie vytoky tiez na nervy... Ja mam prave problem, ze nemam ziadny. Ale nic nam ine neostava, len cakat. Tiez sa mi ta tema o negativnych testoch pozdava 😀 . Tie priznaky, co pises, som mala ja par cykov dozadu ako PMS. Uvidis na gynde. Tak sa teda drzme. 😉

siska765
28. mar 2014

Ahojte neviete poradit?Som 16DC a mam mliecny vytok.je to vytok po ovu ci pred?vsade sa pise nieco ine tak ma zaujima realita,teda ci ste niektora nieco take mala a co to znamena.vdaka

iwusia
28. mar 2014

@danusa21 Nie,nie PMS, tehotne sme 😀 😀 . Uvidis 😉 😉 😉 !

iwusia
28. mar 2014

siska765 tazko povedat, ale ovu je priesvitny.

danusa21
28. mar 2014

@siska765 Tak, tak tazko povedat, ale moze byt aj ovu.

satanka1
29. mar 2014

@danusa21
@iwusia ja som dostala mrchu ešte vo štvrtok,takže tento cyklus to nevyšlo...teraz mám tretiu mrchu po kyrete, tak možno ešte nebola maternica pripravená..snáď to vyjde cez najbližšie plodné dni. 🙂

danusa21
29. mar 2014

@satanka1 To je mi luto. Drzim palce 😀

danusa21
29. mar 2014

@iwusia @satanka
A sme doma, 42. den cyklu a mne dosli kramy. Ako inak, nez po teste 😀
Jeeej, ale hlavne, ze je po strese. Taka som rada, ze nemusim rusit dovolenku na Tenerife v oktobri 😀 😀 😀
@iwusia daj teda potom vediet, ceknem v pondelok, ze ci mas nieco nove po tej prehliadke. Teraz mi odpada dovod chodit na konika 😎

iwusia
29. mar 2014

@danusa21 @satanka1 no do kelu, mrzi ma to aj za jednu aj za druhu...danusa az 42.den? to je na porazenie, uz uz ked si myslis ze by to mohlo vyjst..ach!
Urcite sa ozvem v pondelok,alebo utorok, drzte pate nech to nieje nejaka cysta alebo podobne svinstvo. 😝

lubka1983
29. mar 2014

@satanka1
@danusa21

@iwusia ahojte.tak sa k vam pridam.som po ma v januari.uZ sme skusili ale mam pocit ze to nevyslo ms mam dostat v6.4ale mam kratky cyklus tak asi skor.skoda

iwusia
29. mar 2014

@lubka1983 ahoj Lubka, ako to myslis kratky cyklus? Kolko dnovy? Preco skoda, este je skoro na test, tak vyckaj,nestresuj hned 🙂,jo? Drzim Paste! 😎

lubka1983
30. mar 2014

No ze aj 23 dnovy.skoda ze sa neujalo som myslela,anoje skoro viem.nepatrim medzi tie fanaticky(prepac za vyraz)kt hladaju duchovciarky ktore tam niesu........

dadley
30. mar 2014

Ahojte ženyy🙂
Rada by som sa s vami poradila, tak som teda tu a dufam, že niekto zareaguje 🙂
Už 7. deň mi mešká menštruácia, prsia ma bolia neskutočne, pobolieva ma podbruško. Ako všetky tieto "príznaky" mávam aj pred MS ale tentokrát je to iné. Už asi 4 roky mám MS prvavidelnú ako hodinky. Trvá to už dobré dva týždne a stále nič, po MS ani náznak. Občas cítim že mam ťažší žalúdok, ale to len tak chvílkami, a občas sa mi točí hlava. A stále niečo jem! To ma znepokojuje najviac! :D Tehotenský test som si robila na 4. deň meškania, a bol negatívny. Ukázal by už vtedy, keby som tehotná? Alebo možu všetk tieto príznaky značiť aj niečo iné ako tehotenstvo?
Budem vdačná za každú vašu reakciu! 🙂

majovka27
30. mar 2014

@dadley mne v lekarni povedali, ze test je najlepsie robit tyzden po meskani MS alebo az 10 dni po. A u mna to platilo 🙂 prve 3 testy negativne (nevedela som vydrzat tych par dni naviac) a az po tyzdni boli krasne dve ciarky. Inak priznaky som mala len meskajucu MS a bolave prsia. Tak si o par dni zopakuj test a uvidis. Drzim palce 😉

dadley
30. mar 2014

@majovka27 zajtra ráno sa chystám ku gynekologičke, tak ona by to nezistila už v osmy deň meškania? 🙂 z krvi alebo tak? 🙂

nikolka2
30. mar 2014

@dadley Ahoj 🙂
A neberes lieky ?
A nechudnes ?
Neprechladla si ?
To moze tiez suvisiet z omeskanou menstruaciou , ale napriklad mne test ukazal v prvom tehu az na 14 den meskania a druhe tehu na 11 den meskania ,,skus este pockat 😉

majovka27
30. mar 2014

@dadley to ti neviem povedat, ja som bola u dr az v 9.tt a to uz bolo vsetko pekne vidiet na USG. Ale z krvi by to mohla zistit 🙂

dadley
30. mar 2014

@nikolka2
1- Nie
2- Nie
3- Neviem :D
Ale tak ku gynekologičke pojdem zajtra tak či tak, aj tak som tam dlho nebola a mohla by mi aspoň krv zobrať 🙂 Len som tu chcela nabrť nejake rady alebo skusenosti a tak 🙂

nikolka2
30. mar 2014

@dadley No z krvi ti na 100% zisti ..podla hcg hormonu 😉

dadley
30. mar 2014

@nikolka2 Ďakujem ti krásne teda, uvidíme, ako to dopadne.. 🙂

dadley
30. mar 2014

No práve dnes som mala ružový výtok, ale neviem, či teraz prichádza MS alebo čo to je, necitim sa práve moc že by mi mala príst MS :D.. može aj to byt súčasť tehotenstva? :/

janaochi
30. mar 2014

@lubka1983 ahoj.Lubka.Tak mi sme tento mesiac ani nejak neskušali,ale na ďalší,keď budú dobré výsledky zo sterov na ureaplazmy,skúsime.Ja som pochodila genetiku,endokrinologiu,hormonalny profil,hematku,aj infekčné.Akurát tu ureaplazmu nasli,tak dúfam,ze uz to bude ok.A tebe držím palce,nech to 6.4.nedostanes.Ja cakam menzes od 1.4do 3.4.

lubka1983
30. mar 2014

Tyh
@janaochi ahoj.ureu mi brali ked som mala zapal teraz bola ne ale pred rokom sme sa liecipi na nu.urcite dostanem ale co uz...

iwusia
1. apr 2014

@danusa21 @satanka1 takze zeny, vraj som nemala ani ovu, teda na sone nic nevidel a MS este stale nemam,nasadil mi DUphaston aby mi ju vyvolal, takze asi tak... asi zacnem pomaly chovat sliepky namiesto deti,lebo uz som z toho aach na nervy :(.

satanka1
1. apr 2014

@dadley ahoj..tak ako? čo povedala doktorka?

janaochi
3. apr 2014

@lubka1983 ahoj,tak ja hlásim 1DC.Prišiel na deň presne.Takže som už tri cykly od potratu a o týždeň začínam s ovu testami,keďže ja mám len 26 dňové cykly. Minule sa mi pár mesiacov nedarilo otehotnieť a s ovu testami to vyšlo hneď na prvý krát. Tak dúfam,že aj teraz to tak bude,mala by som pekný darček na narodky.
Ešte čakám na výsledky sterov na ureaplazmy,snáď bude všetko ok.Inak nám v podstate nič nezistili...
Pomaly sa mi začína skúšobné obdobie,takže nudiť sa nebudem.A ty ako? Budete tiež skúšať?Možme si navzájom držať palce.Ja keď si pomyslím,že o 4 mesiace som už mohla mať maličké,tak mi je až fyzicky zle.No čo už,snáď sa aj my dočkáme.

janaochi
3. apr 2014

@satanka1 A ty ako? Minule som čítala kdesi v inej téme,že si neočakávala mrchu,ale nakoniec došla.Verila som,že sa podarí.Ale nevadí,aspoň počkáš na mňa s Ľubkou 😀 Keď sme už tak spoločne z tých augustoviek vypadli,tak snáď sa stretneme v januárovkách.Ty si ktorý DC a aké dlhé mávaš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre