Kedy ste zistili, či ste tehotné, aké príznaky ste mali?

maca793
20. apr 2007

ahojte, neviem, či už bola tu taká téma tak ju zakladám a dúfam, že sa tu nájde veľa mamičiek, ktoré si zaspomínajú na "prekvapenie" od partnera. 😉

milagrosss20
10. jan 2011

@anyucikacska gratulujem 🙂 aj ja by som cela uz nieco taketo povedat mojmu 🙂

havana21
14. jan 2011

Ahojte - veľmi rada by som sem patrila, ale neviem či sa nám podarilo 😒 . Babenky ja mám také bolesti v podbrušku ako keby som mala každú chvíľku dostať... už to trvá 5dní .... nemám ich stále, len občas cez deň. Stále chodím kontrolovať či som už nedostala, prsia mám ako pamela 😀 vždycky ma bolievajú pred mrchou, ale vždy som sa vyspala, teraz ani spať na nich, či dotknúť. Robila som test včera, nakoľko som včera mala aj dostať. A nič, ani mrcha, ani pozitiv. ☹ Ja len dúfam, že sa snáď možno podarilo...

marorlinko
15. jan 2011

@havana21 pises ze si mala dostat ich a nedostala a hned si si urobila test,musis pockat aspon 15dni od meskania kramov,vtedy je test najpresnejsi.ked pises ,ze mas prsia jak pamela,moze to byt priznak. mne meskali kramy,ale pockala som asi 15dni,kym som si kupila test,pretoze ziadnu nevolnost som hned nemala, az potom prisli nevolnosti,nikdy som sice nevracala,prsia sa mi zvacsili,jedla vsetko co mi prislo pod ruku,plet som mala cistejsiu,aj na dotyk inu a pribrala som,bola som velmi citliva a maval anervy aj za nic. to boli moje priznaky, dr,mi vypisal knizku a uz som sa tesila kazdym dnom n avacsie brusko a n adrobca. ak mas est edake priznaky skoc k dr. on ti povie ci alebo nie na isto.

lucqa18
16. jan 2011

ahojky mne to meska uz osmy den...a tiez ma sem tam pobolieva v podbrusku ale nieje to nic extra...vcera sa mi zas priserne tocila hlava a bolo mi na odpadnutie tak neviem ci nahodou niesom vtom....

havana21
17. jan 2011

@marorlinko Ahoj 🙂 Ďakujem za odpoveď. My sme to spolu so švagrinou naraz nedostali 😀 obidve rovnaké "symptómy" 😀 Ona si robila test a vyšiel jej pozitívny, ja som si spravila a negatívny. Reku počkáme ešte, spravíme ďalší, že čo bude. No a ja jej ráno volám, že už som dostala ( so strašnými bolesťami) a ona na to, že aj ja. ☹ Tak sme boli nešťastné obidve. Poviem ti, že tak ma bruško nebolelo ani nepamätám. Skutočne sme si aj s drahým mysleli, že sa zadarilo. Ach čo už. Držím palce nech ste zdraví a pôrod nech máte bez komplikácií 😉

marorlinko
21. jan 2011

@havana21 ja som uz rodila pred 4rokmi,nas maly ma uz tolko. ja len som opisala svoju skusenost,ze kedy j etest najspolahlivejsi.
ale neboj,ani j asom dlho nemohla otehotniet a podarilo sa to vtedy,ed sm enato nemysleli a necakali to.urcite sa postasti aj vam,zelam vam to.

wewerka000
22. jan 2011

no mne meska uz 10den mam uz bolesti 2tyzdne a to podbruskom,prsia,nechutenstvo,a zhorsila sa mi plet.....mam predmenstruacny syndrom tak neviem ci je to tehotens.alebo pms...ako skoro ste zacali mat bolesti a ako dlho trvali,prve tyzdne alebo??na tyzden kupim test ked mi nepride...sa mi nechce cakaaat

havana21
24. jan 2011

@marorlinko No ja dúfam, že sa zadarí raz hádam isto.... asi bude najlepšie na to nemyslieť, aj ke´d na 100% sa to nedá.... Tak nech ste zdraví 😉

marorlinko
24. jan 2011

viem,ze sa neda, nemysliet na to,ale uvidis pride ten spravny cas sam. drzim palceky.

marianka79
25. jan 2011

hmm baby to je zvláštne mna bolia prsia už dva mesiace aj sa mi zvačšili ale tehotná som neni 😖 aj som pribrala ešte k tomu mám príznaky ale nič nie je 😒 no škoda ☹

danulicek
25. jan 2011

@marianka79 som na tom rovnako 😒

magdalenka22_
23. jún 2011

Palia ma bradavky uz dva tyzdne pred menzesom.. mozem byt tehotna? palili vas niekedy pred menzesom?ci len pocas tehotenstva?mna vzdy boleli nikdy ma nepalili..

kasandra0
23. júl 2011

ano, aj pred menzesom. som tehotna asi 4 tyzdne, este ani nie je cas kedy by som mala mat MS, test bol pozitivny 10dni pos styku.

nativanativa
23. júl 2011

@jenny2009 a mala si aj stmavnute dvorce a tak ??? pisu o tom totiz mudre knihy....preto sa pytam , som zvedavaaaaa

jenny2009
28. júl 2011

@nativanativa ahoj neviem najst svoj prispevok tak uz si napamatam co som pisala
asi o priznakoch tehu, asi ano mala som aj dvorce tmave ale asi az v neskorsom mesiaci
kludne saopytaj viac

zdravim

nativanativa
19. sep 2011

😢 cakam tento tyzden na menzes , uz neverim , lebo zbytocne ocakavat kazdy mesiac , to je na mna moc , snazim sa na to nemysliet , ale tentokrat ma velmi bolia bradavky , prsia tiez ako vzdy pred , ale bradavky ma nebolievali , ja si asi moc namyslam ..... 😢

ddanuskaa
20. okt 2011

@tyaja Ahoj Tyaja, chcem reagovať na jeden tvoj príspevok (je starší z roku 2010 sept.) Mám podobné príznaky ako ty(okrem ružového výtoku)-bolesti v podbrušku ako pri M, bolesti krížov, zvyšená telesná teplota a teraz aj bolestivé-pálivé bradavky, prsia ale nie sú väčšie. Test som robila včera a bol negat., k lekar. chcem ísť neskôr. Som tehotná??????

pata85
6. dec 2011

ahoj baby. prosim poradte mi minuli mesiac som mala menstruaciu ale nebola taka silna ako kazdi mesiac aby taka ruzova 1 takties 2 takisto 3 a vo 4 den len trochu krvacania a pali mazaha boli ma chrbat som unavena amam nafuknute brucho ale ma dostat as 17 decembra takze to je este skoro na periodu mozem byt tehotna ?

mladatko
25. feb 2012

ahojte dievcata,mam nepravidelnu menstruaciu,ktora trva 6.7 dni,cyklus je zhruba 40 dnovy,ale stava sa,ze menzes pride skor,i neskor,mam jedno dieta,takze plodna som,momentalna cakam na menstruaciu a dnes je 47 dni od tej poslednej menstruaciea nic,testy mi vysli negativne,robila som si ich asi tak pred tyzdnom,nechraneny sex sme mali na 18 den cyklu,myslim,ze to hadam bolo plodne obdobie hlien bol bezfarebny a tahavy a pobolievali ma vajecniky,ovulacny test som nerobila si,moje priznaky su take palenie,obcasne poscipanie v prsnikoch,nebolia ma hrozne,ani nie su naliete nejako,obcas pocit na menzes,jeden den ano pocit na menzes ,ze uz to pride a nic druhy v pohode a dalsi opat pocit na menzes,sucho v ustach,smad,zaha,pocit chladu zimy obcas,tie testy ma zneistili,stretli ste sa niekto s takymto niecim,ak hej moze ist o tehotnost????

mladatko
25. feb 2012

nik mi neporadi,nema podobnu skusenost ako ja,babatko by sme s manzelom chceli!!!!!

lucinocka
25. feb 2012

odpoved na povodnu otazku: nemala som vobec ziadne priznaky, v 6 tt ma zacali boliet prsia a od 7 tt mi byva zle..dovtedy som sa citila uplne netehotne..

babo_dadush
11. mar 2012

Tak pridavam aj ja svoj pribeh. Som cerstvo v tom. Teda aspon ja o tom oficialne viem len 2 dni. Prve podozrenie vsak prislo ked som na vystave z nicoho nic takmer odpadla. Mavala som taketo stavy, ked som sa nenajedla, ale tento raz nebol ani zly vzduch, aj kava ranna bola, aj napapana. Kamosky hned, ze ci nie som v tom. Bola som si ista, ze nie, lebo sme sa vobec nesnazili. O par dni prisla M tak som neriesila. Bolo takze obdobie, na muzicka som bola protivna ako britva. A potom prisla svadobna cesta, kde sme sa "nechtiac" prvykrat pokusili. Od prveho dna svadobnej cesty mi strasne vsekto chutilo. Som velmi zly jedak, ale tam som vzdy zjedla cely tanier v restike, strasne mi chutilo pivo, ovocie a vyslovene som potrebovala ranajky. Bola som hrda, ze sa mi stravovacie navyky konecne napravaju. Ked sme sa vratili po 2 tyz.zo svadobky tak som dostala bolesti v podbrusku. Prve, co ma napadlo, bolo ze som v tom, v soku,ze z 1 razu sa podarilo. Kolegyna ma vsak uistila, ze sak ledva 2 tyz.dozadu som mala M,ze to bude isto ovu. Tak som kludna spravila pre istotu test, ktory vyzeral dost zvlastne, ale nebol rozhodne jednoznacne pozitivny. presiel tyzden, dva a stale M nikde, tak som si kupila flasu cerveneho vina, ze idem tomu dopomoct, kedze mam bolesti ako pri PMS. Pre istotu som ale kupila este jeden test-aby babo nahodou nedostalo facku odo mna. A behom 10 sekund-a to neprehanam, boli 2 ciarky. A aj na dalsom opat. Teraz mam dilemu, ci som nebola tehu aj pred tou predoslou M, kedze som odpadla...zajtra idem volat doktorovi, objednat sa. Uvidime aku velku fazulku mame. Ale Ak to nie su 3 tyzdne, tak moje brusko na vyse mesiaca vyzera este stale nepohnuto. Co ma tesi, lebo v praci by nemuseli pred 3. vediet. 🙂

lagunasa
21. máj 2012

piste este. Dobre sa to cita!

rohlicka
21. jún 2012

.. akurat som si presla vase prispevky .. skutocne mile pribehy .. tak ako pise @lagunasa "dobre sa to cita" 🙂 sup-sup tehulky .. mamicky .. poteste nas dalsimi pribehmi 🙂
a tebe lagunasa prajem coskoro tehulkovanie 😉

lelly
26. okt 2012

Dobry vecer, ja by som sa chcela spytat ci by mi niekto vedel poradit .

Beriem antk. Artizia teraz je to 3 mesiac, ale pred zaciatkom menstruacie som zabudla doma tabletky a isli sme na vylet tym padom som neozbrala posledne 3-4 tabletky .

potom so dostala menstruaciu 4 dnovu , od 15.10 do 18.10 ale po nestruacii som mala viac krat nechraneny sex.
Tabletky som zacala znova brat 23.10

Posledne dni som strasne unavena bolia ma krize a mam strasne nafuknute brusko

Viete mi s tym prodit preco sa to deje ?
Nechcem si nahovorat ze je tu moznost ze som tehotna

Dakujem

lelly
26. okt 2012

Dobry vecer, ja by som sa chcela spytat ci by mi niekto vedel poradit .

Beriem antk. Artizia teraz je to 3 mesiac, ale pred zaciatkom menstruacie som zabudla doma tabletky a isli sme na vylet tym padom som neozbrala posledne 3-4 tabletky .

potom so dostala menstruaciu 4 dnovu , od 15.10 do 18.10 ale po nestruacii som mala viac krat nechraneny sex.
Tabletky som zacala znova brat 23.10

Posledne dni som strasne unavena bolia ma krize a mam strasne nafuknute brusko

Viete mi s tym prodit preco sa to deje ?
Nechcem si nahovorat ze je tu moznost ze som tehotna

Dakujem

anjelicek26
26. okt 2012

@lelly - isteze je tu moznost byt tehotna. Staci zabudnut jednu tabletku. Sprav si o tyzden test a uvidis. Mozno pojdete v juli do porodnice...

lelly
26. okt 2012

anjelicek26

dakujem za odpoved

a ak som si robila test v stredu a vysiel negativny ...,

Bolo to moc skoro ?

depi
29. okt 2012

@mladatko ja mam cyklus taky ako ty ale to ci si tehotna t neporadim lebo my sa este len snazime ale myslim ze sa moc sledujes a vsimas si vela veci na sebe....

bababko
28. mar 2013

Mam tiez otazocku jemozne ze by som bola tehotna tri mesiace a mala som normalne menstruaciu ?? Cele tri mesiace?? A zeby ma boleli prsia potom prestali ... Ked zacnu boliet tak uz bolia bez prestavky??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre