Kedy ste zistili, či ste tehotné, aké príznaky ste mali?

maca793
20. apr 2007

ahojte, neviem, či už bola tu taká téma tak ju zakladám a dúfam, že sa tu nájde veľa mamičiek, ktoré si zaspomínajú na "prekvapenie" od partnera. 😉

satanka1
3. apr 2014

@janaochi teraz som 8DC ,po kyrete mávam tak 27 dňový cyklus..taký priemer...
no jo snáď sa stretneme 🙂 a už to všetkým dobre dopadne.
som si hodila do tehu kalkulačky,že keby som otehotnela v tomto cykle,tak podľa menzesu by som mala termín na Silvestra 😀

janaochi
3. apr 2014

@satanka1 no to by bol fakt zabitý termín,tak sa musíte snažiť. 😅

satanka1
3. apr 2014

@janaochi teraz som bola 2 dni pred Silvestrom na kyrete,aspoň by som na tento posledný hnusný Silvester tak nemyslela

janaochi
3. apr 2014

@satanka1 ja som kyret odmietla apočkala som si na spontánny.Počkala som si 5 dní,ale nakoniec som na kyret nemusela.

satanka1
3. apr 2014

@janaochi to máš fajn..aj ked sa stáva,že baby počkajú na spontánny a potom ich aj tak musia čistiť....
ja som bola v takom stave,že som ani nevládala rozmýšľať..mám pocit,že si ma len posúvali a ja som bola ako v zlom sne

lubka1983
3. apr 2014

@janaochi ahoj..tak aj ja hlasikm 1dc 🙂 od dnes.....o 5 dni skorej....ako vzdy..ano uz skusame ale som pesimista takze tp tak skoro necakam...

lubka1983
3. apr 2014

@satanka1 ahojte.tak ked uz sme pri takejto teme takze nese decembrove nebude,ale keby to vyslo v tomto cykle tak bude januarove .....u nas je ten smutny datum ked sme to zistili 20 januar A kyret 22.......

janaochi
7. apr 2014

@satanka1 ahoj,tak ako?Už máš ovulku?Ja som 5DC, v piatok začínam s ovu testami,tak som zvedavá.

satanka1
7. apr 2014

@janaochi ja som dnes 12 DC a ovulka bola podľa testov včera..tak som zvedavá či to vyšlo 🙂 ja som ju čakala až vo štvrtok..len včera nabehol hlien a bolesť vaječníkov ,tak som ešte večer ovu test robila..a bol brutálne pozitívny...
držím palce nech ti to vyjde tento cyklus 🙂

satanka1
7. apr 2014

@lubka1983
@janaochi baby ..chcete pridať do súkromky Snažilky po MA ?

lubka1983
8. apr 2014

ja ano dakujem...

silvia216
8. apr 2014

Ahojte baby, mali ste niektorá taký čudný príznak tehotenstva, že ste mali upchaty nos atd. vraj sa to vola tehotenská nádcha... A kedy vás začali boleť prsia ešte pred MS? 🙂

danusa21
8. apr 2014

@iwusia
Ahoj, tak ako sa ti dari? Este cakas? Myslim na teba 🙂

bajana
8. apr 2014

@silvia216 ja som mala nadchu obycajnu...tento problem by som nepovazovala za tehotensky priznak, najma nie v tomto obdobi...inak mna zacali prsia boliet az po vynechani MS, inak sa mi nalievali vzdy pred MS, ale neboleli...odporucam nesledovat sa a cakat az na termin MS

janaochi
9. apr 2014

@satanka1 ahoj,môžeš aj mňa pridať.dík

satanka1
9. apr 2014

@lubka1983
@janaochi baby ste pridané..súkromná diskusia Snažilky po MA sa to volá

lubka1983
9. apr 2014

@satanka1 dakujem idem pozriet

lubka1983
9. apr 2014

@satanka1 ale keby som bola tak sa mi to ukaze v mojich kde patrim ale nic tam nemam....

satanka1
9. apr 2014

@lubka1983 chviľku počkaj,lebo ťa zle napísala..dala medzeru..už sa na tom pracuje..kukni za 5 minút 🙂

satanka1
9. apr 2014

@lubka1983 už si tam..na druhý pokus 😉

iva123a
10. apr 2014

chcela by som vediet co moze znamenat ked mam vysoko polozeny krcok,teda tazko sa mi da nahmatat a mam na nom strasne husty hlien...som 18DC...mohlo by to byt tehu???v january som mala missed:(((

asimama
12. apr 2014

@silvia216 ja som mala nadchu...zvysenu teplotu..nadievala som sa theraflu 😀 az potom som zistila,ze to je tehotenstvom 😀

sandrika1986
14. apr 2014

Ahojte, dúfam že aj ja budem čoskoro 3- násobná tehuľka. Myslíte, že by som už mohla zájsť za svojím doktorom, keďže ku dnešnému dňu som nedostala MS, ktorú som mala naposledy 4.3. 2014, teraz je tomu 42 dní. S priateľom sme mali od 22.3. nechránený pohl.styk ešte nekoľkokrát. Tehotenský test som si zatiaľ nerobila, ale rozmýšlam že by som išla tento týždeň ku doktorovi. Myslíte, že ak by som bola tehotná, lekár už to môže zistiť ?

dolce_principessa
14. apr 2014

Mna bolelo brucho aj krize ,mala som zapchu, trosicku zvysenu teplotu a rano som sa budila strasne hladna..inak nic 😝

zuzicek88
14. apr 2014

@sandrika1986 no ty mas ale nervy ,ja by som uz davno,predavno kupila tehu test a testovala o stosest

christin3
15. apr 2014

Ahojte dievčatá. S partnerom sme mali nechránený styk niekoľkokrát. Zajtra mám dostať MS, ale včera som začala špiniť hnedkavý výtok veľmi slabý, skoro nič. Bola som v tom, že sa mi rozbieha mrška. Dnes je tomu druhý deň a na nohavičkách tmavohnedý výtok, ale veľmi málo s trochou krvi. Mám 28 rokov a nikdy sa mi to ešte nestalo. Pocitovo sa cítim niečo ako pred MS. Prsia mám napnuté a pobolieva ma trochu v podbrušku.
Myslíte, že môže ísť o možné tehotenstvo?Ďakujem za rady

iwusia
20. apr 2014

@danusa21 ahoj tak vies co mi povedal naposledy dr., ze teda nevidel ze by vobec bola ovulaccia a HCG testy mi vysli 1,90 cize nic. Ale mne doteraz neprisli kramy a rano som zvracala, tak som si isla urobit test a cuduj sa svete kolajnice ako lusk. Dve silne ciarky chapes? :D Co si o tom myslis?

iwusia
20. apr 2014

@danusa21 kukaj !

danusa21
21. apr 2014

@iwusia Waaaaauuuu!!!! Parada!!!! Tak to gratulujem 🙂🙂🙂

milota164
22. apr 2014

@christin3 Ahoj ak si myslis ze si tehotna chod radsej k doktorovi mozno potrebujes lieky aby si nekrvacala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre