Kedy ste zistili, či ste tehotné, aké príznaky ste mali?

maca793
20. apr 2007

ahojte, neviem, či už bola tu taká téma tak ju zakladám a dúfam, že sa tu nájde veľa mamičiek, ktoré si zaspomínajú na "prekvapenie" od partnera. 😉

sibalka21
6. sep 2016

@nikolamltl zevraj sa to stava ale pokial mas normalnu MS nieje dovod mysliet si ze si tehu.... Pokial by si bola, mala by si slabsiu a kratsiu MS... Aspon vacsinou to tak je....Ale pokial si myslis ze si tehu tak po skonceni si sprav test

eliska1986
9. sep 2016

Ahojte kolko vam najdlchsie meskal menzes?kedy ste testovali,alebo ste cakali do dalsiesieho mesiaca na dalsi menzes?

katka253111
9. sep 2016

@eliska1986 mne nemeskal 🙂 dostala som na den presne...ale trval len kratko...pol dna asi...takze som hned vedela ,ze sa nieco deje 🙂 o dva dni na to som uz mala ducha na teste 🙂

sibalka21
9. sep 2016

@eliska1986 pokial mas negativny test, tak pockaj aspon tyzden a sprav znovu... Mne meskal tyzden a na teste silne kolajnice... Pokial bude stale negativny tak bud pockas do dalsieho mesiaca alebo navstiv lekara

nikolamltl
17. sep 2016

Ahojte baby chcem sa Vás spýtať je tam ta druha čiarka alebo sa mi už marí 🙂

tamara66
17. sep 2016

@nikolamltl podla mna nie je

evittam
17. sep 2016

@nikolamltl Ja ju tam tiež nevidím.....

sense
17. sep 2016

nie je

nikolamltl
17. sep 2016

Teraz som si robila ešte jeden testik

jenny_m
17. sep 2016

@nikolamltl teraz sa tam cosi avi. Pockaj 2 dni a znova otestuj a budes mat jasno ☺

kachita
17. sep 2016

Prvy priznak bol neskutocny klud z nicoho nic, asi tyzden pred ms. To som uz tusila. Potom pachy a zaludok na vode. V den ms som si robila test uz na istotu.

nikolamltl
17. sep 2016

Trošku som si to upravila vo fotoshope 🙂
A ja mám týždeň pred menštruáciou 🙂

jenny_m
17. sep 2016

@nikolamltl tak tyzden PRED je teda este skoro na testy. Asi si nedockava, ale ak je tam tak musis dat cas aby hladina hormonov trochu stupla. Moj uprimny nazor - zbytocne len minas testy. Zacni testovat az ked bude meskat menstruacia. Usetris si zbytocne sklamanie.

nikolamltl
18. sep 2016

Tu sú moje testiky aký máte babenky na to názor ;) ?

nivea777
18. sep 2016

@nikolamltl moj nazor- ciarky by mala silniet.. a mne sa zda stale rovnaka

nikolamltl
19. sep 2016

Ahojte bambulky čo to znamená keď mám na gatkach hnedé spinenie ku menštruácii mám týždeň test som si robila.Prikladám foto.Dnes som bola U gyndy A tá mi povedala že mám zvecsene vajickovody A vtych vajickovodoch mám vajicka A teraz ten hnedý vytok/spinenie neviete mi prosím poradiť čo to je?
Ďakujem krásne za rady 🙂

nikolamltl
19. sep 2016

Ešte doplnujem V tých vajickovodoch mám veľa vajicok

sense
19. sep 2016

po akej dobe si odfotila tie testy? pri tehu by sa malo hcg obden zdvojnasobit to by mala byt ta ciarka silniet a ty ich mas stale rovnake...a tyzden pred ms je zbytocne tolko testovat...pockaj kym ci ti pride ms al. nie...

enusamt
19. sep 2016

príznaky ... citlivosť a následná bolesť pŕs týždeň po ovu... a cca 3 dni pred MS sa pridali aj nárazové menštruačné bolesti... a keď to bolo potvrdené testami, tak aj časté cikanie

happymia
22. sep 2016

babeny mali ste ako priznak tehu na 21-23dc spinenie ale len na papiery a uz 24dc len vytok ?? a mam ho teda dost ..? kedy by som si mala spravit tehu test ? spinenie sa spustilo na 6dpo , dakujem

sibalka21
22. sep 2016

@happymia ked ti bude meskat

jenny_m
23. sep 2016

@nikolamltl no co ako to dopadlo? Prisla nakoniec MS alebo zosilnela ciarka?

nikolamltl
23. sep 2016

Ahojte kočky menštruácia mI má prísť teraz V nedeľu tak uvidíme 🙂 Áno po troške silne ťa ciarocka 🙂

zabka55
23. sep 2016

@nikolamltl ja si teda osobné myslím,ze si tehu....presne ja som to takto mala.... držím palce

nikolamltl
23. sep 2016

No ja neviem či som alebo nie ... 🙂 ale nejdem sa predbežné tešiť lebo potom zas príde sklamanie. .ale Ďakujem krásne za držanie palčekov 🙂

nikolamltl
26. sep 2016

Ahojte kočky ráno som so merala bazalnu teplotu A vyskočila až na 37,5 A včera som mala už dostať mršku neviete čo to môže byť. .ďakujem za vaše názory A rady.
Prajem pekný deň emoticon

sibalka21
26. sep 2016

@nikolamltl ved si sprav test ak ti meska, naposledy si mala slabunku ciarku na teste tak skus ci je silnejsia predsa

miniaturka19
26. sep 2016

@maca793 mne "iba" meškal menzes a keďže sme sa o bábätko pokúšali hneď sme robili test a keď vyšiel pozitívny tak som tomu neverila a kúpila ešte ďalšie tri :D teraz som v 4. mesiaci a zatiaľ všetko ok, hlavne žiadne nevoľnosti 🙂

nikolamltl
26. sep 2016

Zdá sa mi to ešte skoro si robiť test keď mi jeden deň mešká 🙂
Ale ta bazalna teplota má štve 🙂

sibalka21
26. sep 2016

@nikolamltl no nieje to skoro kedze pre tyzdnom si mala slabu ciarku, teraz bude uz isto silna 🙂 skus a uvidis 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre