Kedy ste zistili, či ste tehotné, aké príznaky ste mali?

maca793
20. apr 2007

ahojte, neviem, či už bola tu taká téma tak ju zakladám a dúfam, že sa tu nájde veľa mamičiek, ktoré si zaspomínajú na "prekvapenie" od partnera. 😉

bersi757
21. okt 2016

@nivea777 negatívny... Nechapem uz môjmu telu

nivea777
21. okt 2016

@bersi757 mozno si mala posunutu ovu.. sprav o dva-tri dni z ranneho mocu

adus120
22. okt 2016

U mna to zacalo v podstate asi tyzden po ovulacii... Mala som strasne navaly horucavy az ma pot oblieval aj ked som nic nerobila, mala som pocit ze sa musim vyzliect este aj z koze lebo horuco... Potom som nedostala kramy, mala som vytok-priehladny az biely... Ten hnedy som nemala vobec... A test mi vysiel pozitivny ked mi meskali kramy 8.den. Inak len bolest v podbrusku a prsia na dotyk ako ked mam mat kramy, a prechladnutie-co som citala ze vraj je tiez priznak tehotenstva... Chystam sa volat svojmu gyn. v pondelok 🙂 nech mi to potvrdi co ukazal testik

volejbalistka
22. okt 2016

Môžem otehotnieť,tak že priateľ sa vyvrcholil na mňa a potom neutretými prstami z ejakuláty ma začal prstovať asi po 20tich sekundách?

jenny_m
22. okt 2016

@volejbalistka teoreticky mozes, staci len jedna spermia na oplodnenie, a v jednej kvapke je ich tisice. Otazne je ze v akej faze cyklu si vtedy bola. Ak sa to sa tato udalost stala pred menej ako 72hodin tak by sa este dalo riesit daco. Ak davnejsie, tak uz len pockas a uvidis.....

volejbalistka
22. okt 2016

@volejbalistka stalo sa to počas plodných dní a ovulácie..

volejbalistka
22. okt 2016

stalo sa to počas plodných dní a ovulácie..
@jenny_m

nivea777
23. okt 2016

@volejbalistka mozes ak sa nieco dostalo dnu.. ale pochybujem ze sa dostalo,ved sa sa spravil na teba a potom si to nabral na prsty? nam sa nikdy nestalo ze by sa mu nieco dostala na ruku

tilka82
23. okt 2016

@volejbalistka takto urcite otehotniet nemozes

blue_eyes
23. okt 2016

Ja otehotnela cez kramy....a priznaky? Dtuhy den po styku uz bolo len spinenie. Potom mi bolo zle...kamka do mna naliala par panakov ze pokazeny zaludok...a ono to bolo mimco nakoniec.

volejbalistka
23. okt 2016

@nivea777 všetko to bolo na prstoch a kedže som nevedela,že mám plodné dni,tak mi to bolo jedno ze sú prstt od ejakulátu,neutrete a neumyté.

nivea777
23. okt 2016

@volejbalistka vzdy ked sa spermie dostanu dnu je moznost ze zena bude tehotna.. kolko mas rokov?

volejbalistka
23. okt 2016

@nivea777 mám 23 rokov...no tak uvidím ako to dopadne.. 🙂

nivea777
23. okt 2016

@volejbalistka a tak uz mas dostatocny vek..keby si aj bola tehotna nebola by to katastrofa.. len ma trochu zaraza akoto ze v takom veku neovladas zaklady biologie..

volejbalistka
23. okt 2016

@nivea777 Práveže si myslím,že tento spôsob počatia je najnepravdepodobnejší...A usudzujem to aj po tom čo som sa dočítala.Áno,vek je OK.

sibalka21
23. okt 2016

@volejbalistka pokial sa predtym do teba nic nedostalo, nemozes otehotniet... Spermie na vzduchu hned umieraju, cize pokial mu pred vytiahnutim neuslo, je viac ako nepravdepodobne ze by si ostala tehotna... A pokial viem, spermie potrebuju nejaky ,,vystrek,, aby sa dostali dostatocne daleko, dokial uz pojdu same :D

volejbalistka
23. okt 2016

@sibalka21 ďakujem...to som chcela počuť :D

nikolamltl
3. nov 2016

Ahojte mam 1 týždeň ku mrche A vyšlo mi toto.
Vás názor 🙂
Dakujem

karmela
3. nov 2016

@nikolamltl ahoj asi ta sklamem ale toto je kanalik táto značka testov ich má neskutočne viditeľne..Aj ja som takéto mala pred 2tyzdnami ale ja uz viem že tehotná niesom..Ani mamatesty niesu dobre tiež falošne duchuju..Kúp inú značku a Skus iný papierikovy test..Držím palce

sibalka21
4. nov 2016

@nikolamltl Mrzi ma to ale toto je naozaj len kanalik, vidno ze test je dost napity a pretlacilo kanalik.... Skus iny test a uvidis ci tam nieco bude, drzim palce 🙂

kotatko1232
5. nov 2016

@nikolamltl toto je kanalik...taketo som mala aj ja ale nie az tak prepite...

markus239
24. nov 2016

Zeny nechcem byt najivka ale s muzom sa pokusame o druhe dieta .. z mojich plodnych dni som v pomikove ... menstruaciu naposlrdy som mala 7-8.11 neviem presne ktory den som zacala ... a podla vypoctov internetonych kalkulaciek plodnych dni mi v kazdej vychadzalo inac ... o malicke sme sa pokusali od 18 do 22.11 co myslite pokusali sme sa vhod ? .. daksiu menstruaciu mam mat 6.12 podla vypoctov inter. kalkulaciek dakujem za kazdu radu zeny :-*

evittam
24. nov 2016

@markus239 Ahoj, no neviem ako máš pravidelný cyklus - ja mávam 28-dňový a mne gynekológ povedal, že plodné dni sú zväčša 10.-16. deň od začiatku MS. Nám to tak vyšlo - a ak to rátam podľa teba tak aj ty si mala mať plodné dni cca od toho 17.-18.-23.-24.11. 😉

karmela
24. nov 2016

@markus239 ahoj vôbec sa neriad podľa ovu kalkulačky je to blud kúp si buď ovulacne testy,alebo začni merať bazalku.Mozno ste sa aj trafili dobre je mat lásku každý druhý deň ked nevieš kedy máš plodne dni..Dá sa sledovať aj ovulacny hlien-cítiš sa vlhko aj na nohavickach máš naťahovaci hlien..Alebo bolesti podbruska..Držím palce

markus239
24. nov 2016

karmela .. skusala som ovulacny test kupila.som si ich 5 .. skusala som od piatku .. piatok sobota bola slaba .. v nedelu sq ukazala tmavsia ale stmavocala sa postupne .. a pondelok uz zase bola slaba ... dnes mam bolesti v podbrucku bolest krizov ale bojim sa ze si to len nahovaram podvedome.

markus239
24. nov 2016

@evittam ... vzdy bol pravidelny 28 .. teraz naposledny co bol prisli o 4 dni neskor a stoho cykli ja nikdy neviem vijst kedy je to 28 alebo ci viac ..

markus239
24. nov 2016

@karmela @evittam ... a do tej nasledujucej menstruacie .. je mozne ze sa to uz prejavi ze nedostanem uz menstruaciu ak sa nam to podarilo ?

evittam
24. nov 2016

@markus239 Pozri, ja som si nikdy nekupovala ovulačné testy, nemerala som si bazálnu teplotu - nič. Nemala som záujem stresovať sa a "blbnúť" s nejakým meraním, testami a podobne - ani som nekupovala xy tehotenských testov a neočúravala som ich dookola. Keď mi meškala MS, kúpila som test-digitálny-vyšiel pozitívny, išla som k lekárovi - hotovo. Proste som sa len riadila informáciou od gynekológa - ako som ti už napísala. A vyšlo nám to. Tak držím prsty aj tebe.....

evittam
24. nov 2016

@markus239 Ak si tehotná tak ďalšia MS by nemala prísť alebo možno nejaká slabá - skôr špinenie - ja som to tak mala. Veď uvidíš - počkaj a ak sa nedostaví kúp si tehotenský test.

markus239
27. nov 2016

Ake ste mali priznaky pred tym ... co ste zistili ze ste tehotna ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre