Kedy ste zistili, či ste tehotné, aké príznaky ste mali?

maca793
20. apr 2007

ahojte, neviem, či už bola tu taká téma tak ju zakladám a dúfam, že sa tu nájde veľa mamičiek, ktoré si zaspomínajú na "prekvapenie" od partnera. 😉

miriamka
1. sep 2007

A test si si nerobila?

poleva
1. sep 2007

nie,zatiaľ, vieš my teraz len o svadbe klábosime s tým, že také 2-3 mesiace pred svadbou by sme aj začali bábenko riešiť, teraz akože dieťa neplánujeme,lebo nechcem sa vydávať tehotná,a ked tak hovorím tak 2 až 3 mesiace by sme išli na to pred svadbou, najhoršie na tom je že som nachladená a asi pôjdem na pohotovosť pre antibiotiká

miriamka
1. sep 2007

Poleva...a kedy mas dostat menzes?

poleva
1. sep 2007

okolo 10 septemra, lenže ja mám také prsia vždy pred menzesom, lenže teraz ich mám celý mesiac také

miriamka
1. sep 2007

No tak pockaj,a ked Ti bude mrcha meskat skus si spravit testik 😉

poleva
1. sep 2007

o.k. tak čau idem na nákup a dúfam, že ešte popíšeme a ty ako ? ani som sa ťa neopýtala

bzuco
1. sep 2007

ja som pri oboch tehotenstvách mala "tušáky", že sa čosi deje ešte skôr ako mala prísť mrcha
1. tehu - únava od samého začiatku, nevoľnosti ešte pred mrchou, takže to bolo isté, ak ked s testom som počkala až 14 dní od meškania
2. tehu - len veľký vnútorný pocit a presvedčenie, že som tehotná a veľké neočakávanie mrchy, ktorá nakoniec neprišla 😵 , nevoľnosti žiadne a únava sa dostavila až niekedy v 9tt, dovtedy absolútne nič, únava po 15tt prešla a odvtedy sa cítim úplne skvele 😉

kacenqa
1. sep 2007

poleva ja neviem ale to je taky problem spravit si ten testik? ked sa obavas, tak si ho urob a budes vediet na com si. ved to stoji okolo 150 korun a maju to v kazdej lekarni...a nebudes sa hadam umarat este 10 dni do predpokladanej mrchy. test by ti to mal ukazat uz teraz...

inak este k priznakom - aj mne vsetko smrdi a co je najhorsie pri najmensom smrade ma strasne natahuje na vracanie ale len tak naprazdno. chudak manzel, obcas ho tak vylakam ked ma napne... 😀

a chute mam divoke - od rana do vecera by som jedla rohliky s pastekou a cibulou 😀 😀

poleva
1. sep 2007

tu nejde o test ale o to že zas zistím že nie som tehu a prsia mám také aké mám a jem do nemoty

kacenqa
1. sep 2007

no ale aspon budes mat istotu, ci uz pozitivnu alebo negativnu a potom mozes patrat po pricinach...

poleva
1. sep 2007

ja mám takého gynekologa, že nič z toho pátrania a neviem či by test po takej krátkej dobe niečo ukázal

kacenqa
1. sep 2007

test ti ukaze uz 5 dni po oplodneni ci si alebo nie si. a ked mas takeho gynekologa, tak ho zmen! aj ja som teraz zmenila lebo som nebola spokojna. a teraz je to lepsie. fakt ak nedoverujes dr. tak si najdi radsej ineho

mirka414
1. sep 2007

ja som zistila ze som tehotna po hadke s mojimpriatelom 😀 test som si uz uroila a cakala som na vysledok a medzitym som si vymienala nazory s priatelom...on ukoncil hadku slovami,,je to na dnes vsetko??a ja ze nie som tehotna 😀 😀 ale potom sme sa viac uz nehadali 🙂

poleva
3. sep 2007

mirka tak to je fakt zaujímavé... : - )

mikromica
4. sep 2007

Ahojte 😉
test sa moze robit uz po 4 dnoch.
Ja som si ho urobila akurat vcera, lebo som sa citila divne,
a co mi test neukazal? Dve ciarky. Zostala som prekvapena,
aj ked som to ocakavala, lebo sa s priatelom o tom pokusame.
Urobim si este jeden test, pre istotu hned rano, lebo zevraj rano
su najpresnejsie vysledky testu.
Ale chcem sa spytat, je mozne aby som nebola tehotna a test je pozitivny???
Pretoze viem, ze pozitivny test moze byt len v pripade, ze embryo vylucuje hormon HCG.
Nechcem sa tesit predcasne.
Pekny dnik. 🙂

poleva
4. sep 2007

vraj hej...ked test je poškodený čiže vadný tak ukáže debilinu
máš nejaké príznaky?

mouse
4. sep 2007

Poleva, ako si dopadla, robila si si test? Beries tie antibiotika? Ak mozes byt tehotna, skus to nachladnutie poriesit cesnakom a silnym cibulovym vyvarom... Teda ak to nie je moc vazne... Od ktoreho dna, tyzdna od oplodnenia zacinaju priznaky?

maruschka
4. sep 2007

micromica,tak si kúp ešte dva pre istotu.Mne stačil jeden,síce som mala po ňom asi hodinu šok,ale vedela som,že je to pravda.Pre istotu si urob ešte dva,my sme si tiež potom urobili ešte jeden test.-dve čiarky sa hrajú vonku s loptou a druhé dve čiarky plačú v postieľke a vykrikujú na mňa 😀 😀

poleva
4. sep 2007

ahoj mouse nie ešte som nerobila...počkám dík za rady

grmitko
4. sep 2007

ja som to vedela hned ako som mala dostat menzes a nedostala som, hned na druhy den som si robila test a ciarka tam bola taka neviditelna ale bola. A par dni na to mi zacalo byt stale zle, to trvalo potom pat mesiacov a vysledkom su nasi dvaja krasni anjelici, ktori uz budu mat sestnast mesiacov.

gerta
4. sep 2007

Ahojte. Aj ja mam vsetky "tehotenske" priznaky, teda som unavena, je mi na zvracanie, boli ma brucho... aj ked si mylim ze je to len tym ze na to stale myslim, moja psychika ja taka tvoriva! Dnes mam 30. den cyklu a M nikde, ale vacsinou chodi medzi 29. a 30. dnom, neviem kedy sa mam testovat, najradsej by som sa uz hned! A nemam vobec paru o tom kedy bola ovulacia a ci vobec nejaka bola...

grmitko
4. sep 2007

gerta ak chces, skus aj hned, ja som tiez testovala hned ako mi vynechala 1 den. A bola tam palicka, ale len taka skoro neviditelna 😉

gerta
4. sep 2007

Teda som sa pomylila, vacsinou mi M chodi 29 az 33. den, takze je asi este skoro, ale bol uz aj mesiac kedy mi dosla na 54. den. Je to uplne nepravidelne. Test som si uz kupila, tak to asi skusim zajtra rano, len ked bude negativny bude mi luto...

nevesta
4. sep 2007

Gerta, drzim palce 😉 Ja som robila test 4 dni po meskajucej mrche a palicky boli ihned a silne 🙂 a priznaky? No tie som zacala pocitovat az v cca 5. mesiaci, nechcela som verit, ze som tehu 😵

lyzenka
4. sep 2007

No ja som mávala pravidelný cyklus ... 27dní ....a hneď na ten 27 deň som si robila tehutest a boli dve čiarky....... 😀

adamko05
4. sep 2007

mirka
.... veľmi milá príhodička ... fakt som sa pousmiala... krásne 😉

adamko05
4. sep 2007

gerta...
... držím palce, nech je to tehu stav...zajtra budeš múdrejšia, a ak búdú dve čiarky aj ráno, tak už tera gratuľujem 🙂

adamko05
4. sep 2007

ja som zistila tak klasiky 🙂, mala som takmer na den pravidelný 28 dnový cyklus, ked na 35 nič "nedošlo", spravila som testní.... boli dve ružové čierky, jedna bledšia, urobila som ešte potom o dva dni a boli dve KRASNE ružové a je z toho jedno modrooké chlapčiatko 😉

gerta
4. sep 2007

Adamko05 ahoj a dik za predcasnu gratulaciu ale je to naozaj velmi predcasne! Este som sem nakukla ci niekto debatuje o tehotenskych testoch, kolko dni komu meska a podobne lebo toto su teraz moje najoblubenejsie temy 😉 ale nejak je tu prazdno 😢 ach keby som tak mala pravidelny menzes a bola si ista kedy urobit test!

adamko05
4. sep 2007

.. neboj, trpezlivosť (viem, ľahko sa to píše, ťažšie to je, keď to človek pržíva), isto to dobre dopadne... nezúfaj...
fakt držím palce... u nás v bytovke budú na jar dve malé bábätka, úprimne sa z oboch teším, ako by sa narodili u nás doma... tak aj tebe uprimne držím palce... dobrú noc.. balím to tu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre