Kedy ste zistili, či ste tehotné, aké príznaky ste mali?

maca793
20. apr 2007

ahojte, neviem, či už bola tu taká téma tak ju zakladám a dúfam, že sa tu nájde veľa mamičiek, ktoré si zaspomínajú na "prekvapenie" od partnera. 😉

petra2226
24. apr 2014

Ahojte, len sa chcem opýtať či ste niektorá zažili že ste boli tehotná a napriek tomu ste nemali nejaké výrazné príznaky? Lebo ja zatiaľ žiadne nepociťujem, okrem 3 dni meškajúcej MS.. 😕

edimamija
24. apr 2014

@petra2226 ja som s dcerkou nemala vobec ziadne priznaky...

zuzanka2905
25. apr 2014

chcem sa opýtať poslednú menštru.som mala 30.3.2014 cyklus mám väčšinou 26dnový už asi pol roka aj viac je to tak 26a menej a teraz sme si pred týždnom nedali pozor a zatial menštr.nedošla neviem či by som mohla byť v tom aj ked sa mi nechce veriť ved som nemala plodné dni už asi 4dni ma bpolí brucho ako na krámy a nič

ibinka231094
25. apr 2014

pekný deň prosí vás o radu alebo názor.
Mešká mi menzes už 20 dní. robila som si tehotenský test pred 2 týždňami bol negatívný no minulý týždeň som si robila test Ovulačný lebo som sa dopočula že ten je lepší a že ked žena nemá menzes nemože mať ovuláciu .. a ten mi višiel že tam bola druhá čiarka slabšia...
Začínam mávať bolesti v podbrušku občas mam biely vytok nezapácha nič. A občas sa mi zdá že chodím častejšie na WC alebo že ma bolia prsia neviem či je to len pocit nahovárania alebo je to naozaj tak . Aj sa cítim v poslednej dobe taká nafuknutá alebo tak. Bábetko by som velmi chcela a preto neviem čo robiť lebo nechcem byť sklamaná že všetko je len poplach. Menzes mi niekedy meškával ale nikdy nie tolko až. čitala som vela príspevkov o všetkom a každý povie niečo iné tak som sa chcela spytať na moj konkrétny problém...
Za každú radu alebo vlastnú skusenosť dakujem 🙂

zuzanka2905
25. apr 2014

@ibinka231094 no takmer 3týždne ti mešká to je už dosť to by ti test už mal ukázať keby si si urobila teraz už by ti ukázal

cica039
29. apr 2014

Ahojte! Mala som prvý (nechránený) prerušovaný styk v posledný deň menštruácie (5. deň cyklu). Styk bol veľmi bolestivý a dosť drsný. Od 4.dňa po sexe mám bolesti brucha a celodennú nevoľnosť. Na test je ešte priskoro a veľmi sa bojím že som otehotnela i keď si myslím,že na príznaky tehotenstva je priskoro. Žalúdok ma bolí možno len zo stresu,ktorý prežívam už 4.deň. Čo myslíte? Môžem byť tehotná?

sprituska
29. apr 2014

@cica039 podla mna nemozes

cica039
29. apr 2014

@spirituska podla toho dnesneho palenia po močení to asi bude nejaká infekcia, že?

satanka1
29. apr 2014

@ibinka231094 tak ako? robila si ďalší testík?

lucsyia
6. máj 2014

babule, mali ste niektora priznaky typu: pichanie raz na jednej strane brucha, ra na druhej, nafuktnute brucho, pocit ako pred ms"tlaky" a boli ste tehotné ?

zabka79
6. máj 2014

@lucsyia áno presne tak 😀

ksuzi
12. máj 2014

Moje citlive prsia pretrvavaju uz treti tyzden ,,, najprv som si myslela ze to je ocakavanou Ms ta mi prisla aj odisla ale prsniky stale citlive mam, je to normalne ? Dakujem

zagyi_izabela
29. máj 2014

@tami263 Dobry den,mozem sa spytat kedy je dobre spravit ten digitalny test?len po meskani menz?

tami263
29. máj 2014

@zagyi_izabela noo najlepsie je asi par dni po meskani...ja som si ho robila v 6. den meskania a bol pozitivny 🙂 den predtym som si robila obycajny test a ukazal mi len ducha, takze tieto digi testy su podla mna dostatocne citlive.

zagyi_izabela
29. máj 2014

@tami263 dakujem pekne

tami263
29. máj 2014

@zagyi_izabela naozaj nemate za co 🙂 prajem vela stastia 🙂

siska765
29. máj 2014

@lucsyia ano ja som mala aj mam take pocity a aj sa potvrdilo tehu 🙂

siska765
29. máj 2014

@zagyi_izabela ja pred meskanim

imea
3. jún 2014

Ahojte babenky,,mam taky problem,,,s priatelom sa snazime o babätko,,marec,april sme isli nato,,v aprili som dostala menzes slabu..a teraz v maji som dostala dost silnu,,po tomto menze asi tyzdem pred menzesom som mala nafuknute brusko,,naplo na zvracanie,nechuti mi nic jest,,teraz 2.juna som dostala zas menzes,,ale nic ma nebolelo, islo malo krvy ale mala som aj tie hrudky,,a dnes uz nemam menzes,,len spinim,,a brucho mam stale take nafuknute,,a podalsie co som si vsila som niejka flakata,vypadavaju mi vlasy,a prsia mam cele take ako male zilky modre,cervene,, a obcas ma pobolievaju,,K lekarovi sa chystam az v juli ked pridem domov,,lebo teraz som v zahranici ,,,viete mi poradit co to moze byt??ci mozem byt tehotna??? Dakujem pekne ak mi napisete svoj nazor,,

kikona123
4. júl 2014

Moze prist nenormalna unava, bolesti krizov a hlavy niekolko dni po oplodneni?

miskovicka131987
8. júl 2014

Ahojte kočky, my sa s priatelom snazime uz druhy mesiac. V prvom mesiaci pri snazeni ma zavali neskutocne boliet prsia uz dva tyzdne pred ocakavanou menstruaciou a mala som zvysenu telotu 37,1-37,3 ... ale menstruacia sa dostavila:( tento uz druhy mesiac pokusania je to rovnake...prsia ma bolia uz nieco cez tyzden a teplotu mavam tiez.. uz len cakam ci dojde menstruacia alebo 🙂..... moze nejak organizmus vplyvat na pripravu tehotenstva, resp. na pokusanie sa? stretli ste sa s niecim takym? dakujem

scales
5. aug 2014

ahoj baby, čítam tu veľa o pichaní v podbrušku a v ľavom vaječníku pred MS. Mám presne taký istý problém. S priateľom nepoužívame ochranu a boli sme spolu aj počas ovulácie a len zrejme polovičato sme si dávali pozor. V deň keď mám najsilnejšiu ovu tak to cítim, len som teraz prekvapená že po dvoch dňoch od skončenia obdobia ovulácie mi bolesti neprestávajú. Ráno ma pichá v ľavom vaječníku a cez deň v podbrušku. Keď zdvihnem niečo ťažšie cítim takú tupú bolesť a aj v krížoch presne ako pred MS. Ja mám 32 dňový cyklus a dnes som v 22 dni cyklu. Prsia ma nebolia, len keď zaspávam mám pocit ako keby som bola na kolotoči až ma tak strhne niekedy. Iné príznaky nemám zatiaľ. Môže to byť tehotenstvo? Mal niekto podobné príznaky? 😕

scales
5. aug 2014

@lucsyia ako to to nakoniec dopadlo? Bol to príznak, alebo sa snažíte ďalej?

lucsyia
5. aug 2014

@scales dopadlo to bez mimi,...my sa teda nesnažíme, ale ja by som sa nebránila, partner ten sa bráni...

probabela
6. aug 2014

ahojte. ja som minuly mesiac vysadila HAK, tento mesiac mi zatial meska 2dni 🙂 ale nemam ziadne priznaky, ibaze na velku chodim nie raz za 3 dni, ale kazdy jeden den, na co nie som zvyknuta... kedy myslite, ze si mozem urobit test?

scales
6. aug 2014

@lucsyia no tak my to máme podobne, tiež sa nebránim, síce aj priateľ o tom uvažuje a rozprávame sa o tom, ale pozor si dáva stále. Vraj ho zabrzdí taká zodpovednosť... Ešte cíti, že sme krátko spolu na to, aby sa aj reálne udial taký vážny krok. Ale niekedy aspoň dúfam, že sa stane menšia nehoda 🙂 viem že keby to tak bolo bol by rád 🙂

scales
6. aug 2014

@probabela ahoj, podľa mňa test si môžeš urobiť aj dnes, keďže sa ti nedostavila v deň ako si bola zvyknutá cez HAK. Ale poviem ti, ja som ju vysadila pred štyrmi mesiacmi a z 28 dňového cyklu sa mi stal 32 dňový. Po vysadení sa telo prispôsobí svojim podmienkam a už ho neregulujú tabletky, takže si myslím, že je úplne normálne že ti mešká. Mne povedala doktorka, že ak je cyklus od 28 do 35 dní je to v norme, ak by to bolo viac treba to riešiť hormonálnou liečbou, tým nemyslím HAK ale proveru napríklad, ktorá nemá funkciu antikoncepcie ale len regulácie cyklu.
Ja mám teraz po vysadení 32 dňový a predtým som mala 28.

probabela
8. aug 2014

test som si urobila 6.8. vecer, ale vysiel negativny 😒 asi skusim este pockat do pondelka, to uz budem 35 DC, snad sa uz dozviem cosi pozitivne 🙂

jankastubka
8. aug 2014

Ja som mala rozhadzany cyklus, takze podla toho sa to nedalo zistit. Ale zistila som to tak, ze som sa v noci zobudila na neskutocne bolesti v podbrusku, ako pri kramoch. A kamoska mi na to vravi, ze to budes tehotna

daviddamiandominika
15. aug 2014

Ahojte potrebovala by som radu skúsenejších 🙂 s priateľom sme mali nechraneni sex pred menštruáciov počas aj po nich .... od v tedy mám ranné nevolnosti vracala som len raz a nevolnost mám skoro každy 3den .. nechutia mi cigarety pomali prestavam fajčiť ..no čo sa týka jedla nemám žiadne návyky žeby som viac jedla alebo sa mi niečo hnusilo ... je to šanca že môžem byť tehotná ? test som si ešte nerobila chcem počkať dokým mi pridu kramy ak budu meškať plánujem si ho zrobiť až ptm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre