Kedy ste zistili tehotenstvo?

benabianca
23. jún 2007

Ahojte baby,len by som sa chcela spytat,kedy ste prisli na to,ze ste tehotne?V ktorom tyzdni?Ako je mozne,ze si to niektonevsimne do 6. alebo aj 7.mesiaca?

diduska05
1. júl 2007

karkulka:vtedy sme nemali kondom tak sa neurobil ani ked sme to robili bez...takže tak!!!ale nemam vobec žiadne priznaky až na tie plne prsia a to mavam aj ked ma prist menzes!

jaja28
1. júl 2007

diduska, kúp si ten test a sprav si ho.Ja som si robila test už po 2 dňoch čo mi meškal menzes a testík mi hneď ukázal, že som v tom. Ja som, ale aj chcela aby mi ukázal takú milú správičku. 😀 Ale pokiaľ píšeš, že priateľ sa v tebe neurobil je len malá šanca, že si tehotná. A tie prsia bolia trošku ináč keď čakáš menzes a ináč keď si tehotná. Hlavne kľud. Zajtra kúp test a sprav si ho.
Neboj sa všetko sa dá riešiť.

diduska05
1. júl 2007

jaja28
noo super aspon jedna potešujuca sprava!!!tak ale aj tak sa bojiim lebo v čera som aj červene vino pila a nič vobec neprišli a to ma menzes unahlit nie?
strašne sa bojim!!!som ešte mlada chapeš.....a su dva druhy testu nie?jeden už ukaže už 5 dni po tom. a druhy až ked meškaju krami!aspon tak som počula!

diduska05
1. júl 2007

a ako je to s tymi prsiami???aky je rozsiel pri kreamoch a pri tehotenstve.?ja som čitala na nete že pri kramoch sa naplnia bolia su zväčšene tie žilky a toto mavam ked mam dostat menzes a to mam vlastne aj teraz!a ked je žena tehotna sa ževraj zmeni farba okolo ževraj ztmavnu!a niektore ženy hovoria že maju bolesti v podbrušku ako priznak.aka je to bolesť?lebo vieš ja mam len jeden vaječnik druhy mi zobrali bo som tam mala cystu!mavam bolesti dost velke ale iba ked mam menzes dostat!!porad mi dakujem"

jaja28
1. júl 2007

diduška tie testy ti poradia v lekárni, poprípade si kúp hneď 2 pre istotu. Ale ak si tak veľmi vystresovaná choď zajtra k svojmu gynekológovi a daj si pichnúť injekciu na vyvolanie menštruácie, do 7 dní ju musíš dostať, ak nie, si v tom.
Ale on ťa hneď aj vyšetrí a on už priebežne vie z vnútra pri prehliadke zistiť či si tehotná, alebo nie. Takže odpoveď by si mohla dostať od lekára už zajtra. A pre istotu ti aj tak pichne tú injekciu. Uvidíš. 😉
A tie prsia sú pri tehotenstve ešte viac bolestivejšie ako keď čakáš menzes.
A u mňa boli hneď aj väčšie.

diduska05
1. júl 2007

tak asi važne niesom tehotna lebo nemam ine bolesti ani nič mam prsia presne take ako vždy ked maju prist moje dni!!🙂ale aj tak musim kupit test zajtra a robili sme to necelych 5. min sme to len skušali ake to je vieš inač stale použivame kondom a nikdy nas nesklamal!a ta injekcia je asi za peniaze že??lebo vieš mam len 16 rokov a pracu nemam....a ako mi to poradia v lekarni ved čo sa spytaju okolo toho???a doktor nebude chciet volat rodičom a informovat ich keby som tehotna???lebo som malda.....inač sme to robili asi pred dvaoma tyzdnami a teraz ten test ukaže, či som alebo niesom???už by mal nie!odp.

jaja28
1. júl 2007

Tie testy sú rôzne, ale tebe už mrcha mešká takže odpoveď by si mala dostať hneď zajtra. Lebo sú aj také čo ukazujú deň po oplodnení, ale to je podľa mňa blbosť, tým neverím. Zdá sa mi to priskoro. Takže si daj poradiť od lekárničky. Tá injekcia stojí menej ako väčšina tých lepších testov. A myslím, že lekár by nevolal tvojím rodičov veď už 16 si mala. Takže je to lekárske tajomstvo medzi ním a tebou.

diduska05
1. júl 2007

nooo tak to maš pravdu a mysliš si že budem?ked nemam žiadne priznaky ani nič podobne a nemam jeden vaječnik? a stale si mi nevysvetlila to s tymi bolestanmi v podbrušku počas tehotenstva!!!

benabianca
autor
1. júl 2007

niekto bolesti ma a niekto nema.Ja som mala take iste akokeby pred menzesom a menzes nikde.

diduska05
1. júl 2007

benabianca
noo fajn dakujem takze uz len ten test vyskušat!!dakujem pa

diduska05
1. júl 2007

a ešte jedna otazka čo je to to TT čo pišete???napr. 30tt trimester???

benabianca
autor
1. júl 2007

30.tyzden tehotenstva

benabianca
autor
1. júl 2007

drzim palce,pa pa

catrin1
2. júl 2007

Ahojte baby...tak ja som bola u doktora vo stvrtok a ten ma hned poslal do nemocnice ze ma podozrenie na mimomaternicove lebo tam nic nevidel este...tak som bola tam az do dnes....nastastie sa to nepotvrdilo a uz som doma...a dnes idem este k svojmu doktorovi a ten mi asi povie uz blizsie aj v ktorom som tt....

petruci6
2. júl 2007

ahoj catrin,to ta hned takto vystresoval ten hnusak doktor? ved je skoro,aby bolo nieco vidiet,mali ti len zobrat krv na HCG,nerozumiem ako niektory rozmyslaju 😠

tinni
2. júl 2007

catrin gratulujem 😉 ste planovali babenko?

catrin1
2. júl 2007

petruci6 no to hej...strasne som sa zlakla...ale uz je dobre 🙂
tinni..no tak planovali neplanovali...sme si povedali ze ked sa podari tak sa podari..tak sa teraz tesime.... 😉

tinni
2. júl 2007

super a to na prvykrat? 😀

benabianca
autor
2. júl 2007

gratulujem catrin,uzivaj si tehotenstvo

catrin1
2. júl 2007

benabianca...dakujem... 😉 😉

deina
2. júl 2007

Catrin, super, gratulujem, mozes sa pridat k nam do marcoviek. 😅

diduska05
2. júl 2007

benabianca
robila som test a niesom🙂

ivanka592
2. júl 2007

diduska boze moj jak si panikarila vcera 😅 a neboj keby si bola tehulka tak by si nebola jedina 16tka tu

jaja28
2. júl 2007

diduska vidíš, zbytočný stres. 😉 určite dnes budeš dobre spinkať, hlavne kľudne. 😉 😉 😉

jarus1
8. júl 2007

PM som mala 23.6 a nechránený styk 4.7. Vie mi niekto povedať, aká veľká je pravdepodobnosť, že som otehotnela?

dudricka
8. júl 2007

To zaleží od toho aký máš cyklus, či máš 28dňovy alebo dlhší.Ovulácia je pravepodobne na 14 deň cyklu tak si vyrátaj kolký deň si bola po menzese 🙂

jarus1
9. júl 2007

ano mam približne 28 dňovy cyklus. To ale znamená, že to bolo asi skoro nie? mala by som mať už nejaké pocity?

jarus1
9. júl 2007

chcela by som, aby sa to podarilo, ale stále necítim nijakú zmenu. Len ma bolia kríže, ale to neviem, či nie je z prechladnutia. Kedy by som mala niečo začať pociťovať?

janninnka
9. júl 2007

jarus, ja som mávala tiež približne 28-dňový cyklus, kým som otehotnela, ovu som ani nezaregistrovala, predtým poväčšine áno. ale mala som zvláštny pocit už asi 2 týždne pred očakávanou menštr. stále nafúknuté bruško - nemalo byť z čoho, únava, bolestivé prsia - hlavne bradavky a asi 10 dní pred veľké bolesti podbruška a krížov. myslela som si tiež, že je to z prechladnutia. pobolelo asi tri dni a prestalo. no a presne na 28 deň som si urobila test a // 🙂

jarus1
9. júl 2007

lenže mňa okrem krížov nič nebolí, ani prsia. Asi je to tým, že ešte nemám dostať menzes a že je to skoro, je to len pár dní. Bolo to 4 a 5.7. ani neviem, či to boli tie správne dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre