Kedy ste zistili tehotenstvo?

benabianca
23. jún 2007

Ahojte baby,len by som sa chcela spytat,kedy ste prisli na to,ze ste tehotne?V ktorom tyzdni?Ako je mozne,ze si to niektonevsimne do 6. alebo aj 7.mesiaca?

titkovamiriam
23. jún 2007

😀 mne posledne zistili az 30t.,normalne som mala menzes este aj na cas,uz som si myslela ze som chora,alebo nebodaj v prechode.To bolo prekvapko na ultrazvuku 😀 😀

pipi1211
23. jún 2007

ty brdo... v 30tt? tak to musel byt sok...
no ja som sa to dozvedela uplnou nahodou lebo mne mrcha meskavala a chodila si ako chcela tak som tomu neprikladala vaznost no a ked som sla nahodou ku dr predpisat antikoncepciu tak mi robila velku prehliadku a oznamila mi ze som tehu 🙂 fakt mrte sok ale to som bola v 7-8tt myslim 😅

benabianca
autor
23. jún 2007

miriam-ako sa to da nevsimnut?To vam nebolo ani zle?Ziadne priznaky?

pipi1211
23. jún 2007

beni mne 1. aj 2. trimester vobec nebolo zle 😀 😀 😀 😀 ako keby som ani tehu nebola a ani brusko som skoro vobec nemala 😅

benabianca
autor
23. jún 2007

Zavidim ti pipi,mne pri prvom bolo zle do 6.mesiaca a pri druhom do 5.mesiaca.

titkovamiriam
23. jún 2007

ved to ani zle ani nic ine ,ked mi v marci vynechal menzes tak som si myslela ze su to nervy so synovych primaciek a stresu v praci.pri starsich mi bolo zle snad na druhy den 😀

benabianca
autor
23. jún 2007

Tak to tretie bolo celkom dost prekvapko,ze?

margaretka11
23. jún 2007

Ahojky, tak my sme prišli nato, že som tehotná pomerne dosť skoro. Bola som v podstate pár dní po tých našich skvelých ženských dňoch a z ničoho nič sa mi vydulo podbruško, ako keby som ich ešte len mala dostať. A potom mi každý deň bývalo tak trochen nevoľno 😀 . Takže sme prakticky týždeň po "akcii" tušili to, čo nám zanedlho potvrdil aj tehotenský test 😀

benabianca
autor
23. jún 2007

Dvojicky?To musi byt parada.Mate dvojicky v rodine?Gratulujem k babatkam a obdivujem ako si pri dvojickach najdescas este aj na chatovanie.

margaretka11
23. jún 2007

To je paráda. Dvojičky v rodine nemáme, aspoň nie v tej, o ktorej vieme. Lenže drobčekovia sú dvojvaječní a dozvedela som sa, že tí sú vraj dediční. Takže niekde v minulosti sa asi v našej rodine vyskytli, ale nevieme kde. No a sem-tam sa aj pri dvojičkách dá nájsť čas na takýto úlet 😀 . Taký fajn relax 🙂

sstefi
23. jún 2007

Ja som mala mrchu vždy pravidelnú a presnú, jak pražský orloj, takže keď mi meškala, tak som hneď vedela, že sa niečo deje. Nezdalo sa mi to len kvoli tomu, že som mala pocity, ako by som ju mala každú chvíľu dostať. Ale už som ju nedostala(šak ja si toho zachvíľu užijem až až 😠 😀 ) a zdalo sa mi to neuveriteľné, pretože "to" vyšlo na prvý pokus 😵

luciakorky
23. jún 2007

Mne meskala asi 3tt,ale to bolo u mna normalne, a predtym sme boli s drahym na dovolenke a som si ju aj oddialila tabletkami. Tak som isla po 3tt, co mi meskala k doktorovi, ale nie preto,ze sa nieco mohlo diat, ale preto,ze som si chcela dat predpisat antikoncepciu 😉 A tak som uz bola v 7 tt, co ma dost prekvapilo, vobec sme to necakali a ani neplanovali, no ale stalo sa. A teraz sa strasneeeee tesiiimmmmeeee

titkovamiriam
23. jún 2007

jasne 😀

vesi
23. jún 2007

ja som to zistila, hneď prvý deň meškania, ávala som mrchu presne na deň v 28 dňových cykloch ( žiaľ hudba minulosti 😝 ), takže som hnevedela,že sme tehu, ale pri druhom som to tušila ešte pred príchodom mrchy, nakoľko som sa cítila divne a pichalo ma v podbrušku 😀

gabika11
23. jún 2007

ja som to zistila, ked som bola v 7 tyzdni, po Vianociach, a to som aj pila nejake to vino a tak a mala som virozu. tiez mi meskali kramiky, ale kedze som mala dost nepravidelny cyklus, som si myslela, ze mam len nejkay problem. tak som sla k lekarovi, ktoremu som povedala, ze ci moze zistit, ci som tehu. Na druhy den som isla odovzdat ranny moc do labaku, kde mi za 10 minut zistili pritomnost HCG v moci, z coho som bola dost soknuta, kedze sa to stalo na prvykrat. Teda sme sa ani velmi snazilkovat nemuseli. 🙂

marcela22
23. jún 2007

ja som to zistila presne 18 dní po otehotnení - viem rpesne kedy somoetehotnela, lebo sm sa o bábätko pokúšali už dlhšie, tak som si sledovala ovuláciu, bazálnu teplotu atď. Potom som ochorela, namiesto mrchy som len špinila a už som tušila... 😀 Takže test mi to potvrdil 18. deň po otehotnení, 5. deň meškania mrchy 😀
Uf a za pár dní rodíííím 😨

cucuska
23. jún 2007

ja som svoje prvé tehu zistila v 7tt, lebo najprv boli testi len s / a potom konečne jeden bol s // ale bábo nerástlo 😔
Druhé som zistila v 4tt mala som od začiatku krvácanie a zas sa to stalo 😔
A terajšie som zistila v 5tt ale to som bola taká nedočkavá a tak som vykúpila lekáreˇň a boli tam // 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a teraz bačujeme 😀 😉

marcela22
23. jún 2007

Cucuska, super, že sa to konečne podarilo. Držím palčeky, aby ste si bačovali v kľude, pohode a zdraví!!!!! 😉
No a mohla by si porodiť 27.1. - na moje narodeninky. Ďakujeeeeeeem 😀 😀

maaja
23. jún 2007

ja som zistila ze som tehu na 10. den "po tom" 🙂 ale tusila som uz od prveho dna - teda dufala ;) my sme totiz po umelom oplodnenia 🙂

cucuska
23. jún 2007

marcelka ďakujem ako vidím ty sa už rodiť chystáš. No ani teraz to nemám ľahké už 14 dní ležim v nemocnici - hematóm ale hádam bude všetko v poriadku. Moje nakritickejšie obdobie je teraz od 9tt po 12tt tak hádam prejdeme 😉

marcela22
23. jún 2007

Maaja, tak to musela byť dvojnásobná radosť že to vyšlo! 😉 malý Vám určite robí iba radosť!

Cucuska, neboj, budete v poriadku! Na jednu stranu je dobre že si v nemocnici-ste aj s maličkým pod neustálym dohľadom.Dúfam, že chápeš ako to myslím!!! A hematóm určite rýchlo zmizne, potvora 😉

benabianca
autor
23. jún 2007

marcela 22,drzim palceky na porod,uz sa to blizi vsak

marcela22
23. jún 2007

Benabianca, ďakujem!!!!! 🙂 veru, už sa to veeeľmi blíži, ale hrozne sa teším, tak sa ani nebojím. Skôr som nedočkavá a stále strihnem, či už to nezačína a tak...no sná´d to spoznám, keď to naozaj príde. Pôrodnicu mám hodinu cesty od nás, tak by som to mala spoznať čo najskôr, radšej... 😀

benabianca
autor
23. jún 2007

Tak to urcite spoznas.Ja som vzdy vedela,ze uz tobude,lebo mi praskla voda,pri obidvoch to bolo presne o pol siestej rano. 🙂

vesi
23. jún 2007

cucuška, držím palce aby všetko dopadlo O.K.Ja som prvé potratila v 6. tt,potom sa nám 4 roky nedarilo ateraz mám 2 zdravé dcéry. 🙂obe tehot. boli rizikové a s problémami, ale podarilo sa. 😉 dúfam, že som ťa aspoň trochu povzbudila, tak pekne ležkaj a vydrž to. 🙂

dzidzuska
23. jún 2007

ja som zistila v 6tt chcela som si kupit korcule a sla som okolo lekarne a meskali mi par dni kupila som test a idem kupovat kocik 😀 malicke malo vtedy 1,7mm
ved kolieska ako kolieska nie?

marcela22
23. jún 2007

Benabianca, aj ja si myslím, že to zistím celkom ľahko 😀 Len som sa dozvedela, že len okolo 10% pôrodov začína odtečením vody-mala si šťastie. A to som si myslela, že tak začína takmer každý pôrod... 😕 Ale veď ja už to nejako zbadám 😀 😀

maca793
23. jún 2007

pri prvom tehu som to zistila v 9tt a pri druhom tehu som vedela hneď že som tehu. ale k doktorovi som išla až v 8 tt a ten mi tehu len potrvdil.

sue
23. jún 2007

Mne po milovaní drahý povedal - miláčik, podarilo sa 😀 no a potom... nejak som nepočítala s tým, že by to na prvýkrát nemalo vyjsť... prvý test som robila v 1.deň meškania - ukázala sa len tehu palička, kontrolná nie 🙄 , na druhom teste v ten istý deň nevyšla ani jedna palička tak som sa na to vykašľala... no a potom ma o tri dni ukecali baby tu na koníkovi, aby som si spravila test (ja som chcela počkať na dokiho o ďalšie tri dni) ...no a na treťom teste už vyšli krásne // ... ale na potvrdenie som spravila ešte ďalšie dva testy v ten istý deň 😀 takže som sa to dozvedala na 31.deň cyklu - tretí deň meškania a prvý mesiac snažilkovania 😵

michalag
23. jún 2007

ja som si spravila test, ale nie je preto ze som vedela ze asi budem v tehu. Ked som si pozrela vysledok, tak mi skoro oci vyskocili z jamok, lebo to bol sok a nebolo planovane, ale teraz sa s nasho pokladika tesime a uzivame si ho a sme radi ze ho mame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre