Kedy ste zistili tehotenstvo?

benabianca
23. jún 2007

Ahojte baby,len by som sa chcela spytat,kedy ste prisli na to,ze ste tehotne?V ktorom tyzdni?Ako je mozne,ze si to niektonevsimne do 6. alebo aj 7.mesiaca?

bihan
11. júl 2007

Jaruš, jedinú zmenu, ktorú som cítila ja, boli bolesti v podbrušku (možno preto, že som mala menzes poriadne bolestivú, inak by som necítila nič).. prsia začali byť citlivé oveľa neskôr, chute sa mi zmenili minimálne, zle mi nebolo vôbec... únava tiež prišla tak koncom druhého mesiaca.. pozitívny test som mala prvý už 12DPO, ale to som mala pocit, že už mám halucinácie (od neustáleho sledovania, či už mám nejaké príznaky), 14DPO už bola jasná, ale niektoré babulky nemajú pozitívny test ani dva týždne po predpokl. menzes...
Uvoľni sa, aj ja to čakanie poznám a sú to zbytočné stresy...
Inak ono sa to dobre rozpráva babenkám, ktoré už majú tehotenstvo potvrdené, že cítili toto a tamto, ale ver mi, že ani jedna z nich si nebola istá, že je to kôli tehotenstvu.. spätne sa to fakt ľahko hľadá 😉

jarus1
11. júl 2007

bihan aj ostatné babky, ďakujem za podporu, no snáď to vyšlo, som veľmi netrpezlivá

ista
11. júl 2007

Ja som citala,ze istota beznych teho testov je az po 15 dnoch po ovulacii,tak len vydrzat, drzim palce!!!!

eselte
11. júl 2007

Ahojte babenky
pisem sem pvykrat,ani neviem ci pisem dobre ci sa to vobec objavi vo fore..
JA som tiez v 6tt a ked je tu niekto kt je na tom podobne rada by som sa podelila o pocity,tazkosti,kt ake ma priznaky a td 🙂

jarus1
11. júl 2007

ahoj, ja síce ešte neviem, či som tehu, ale chcem sa ťa opýtať, ako sa cítiš, aké máš príznaky, robila si si aj test?

eselte
11. júl 2007

Ahoj Jarus
ano tyzden po meskani so si robila test,bol //
a potom som isla k lekarovi a ten to potrvdil z krvi a o tyzden aj UZV
Tak moje priznaky ,bolia ma prsia,som velmi velmi unavena stale by som len spala a mam taky blby zaludok,este som nezvracala a v kuse musim pit mineralky a jest nieco...a este som citliva na vone,ked otovrim chladnicku to ma dost drazdi

jarus1
11. júl 2007

eselte, to sú zvyčajné tehotenské príznaky. Ja mám len 7 dní od snaženia, a nemám ešte žiadne príznaky, na test je ešte skoro,takže neviem, som veľmi netrpezlivá

eselte
11. júl 2007

no ja som ostala max.prekvapena lebo mi sme neratali s tym ze mozem ostat tehu,kedze lekar mi povedal ze mam velmi nizky progesteron ze bude treba brat nieco ak budem chciet babo...
a predsa..ale terazuz beriem Duphaston na udzranie

jarus1
11. júl 2007

zistila si to ešte predtým, alebo až keď si nedostala m.?

eselte
11. júl 2007

a este ma sem tam hlavne ked som mala dostat menzes ma pobolievalo brucho ako by som mala dostat menzes....a niekedy este aj teraz citim tie bolesti..vraj to je normalne

jarus1
11. júl 2007

ano je to normálne. Mne iba nejako divno škŕka v bruchu a hlavne stále.

eselte
11. júl 2007

zatial je to moje a manzelove tajomstvo.Nepovedali sme to este nikomu ,predsa sa boijm ze keby nieco.....Rodina by s tym este aj tak neratala kedze len v maji tohot roku sme mali svadbu..trosku skoro sme zamiesali..ale tesime sa

jarus1
11. júl 2007

prečo myslíš, že je to skoro? podarilo sa a hotovo. Držím palčeky, nech nie sú problémy

eselte
11. júl 2007

Jarus posledny M som mala 30.5. a test som robila 5.7./ja som mavala dlhe cykly/

jarus1
11. júl 2007

ty si dobrá, že si toľko vydržala. Ja by som si ho urobila najradšej ihneď

eselte
11. júl 2007

Vies ja som maval problemy ze2-3 mes mi nechodil menzes..tak som myslela ze zas to..
a brala som vceliu matersku kasicku..mozno to mi pomohlo

jarus1
11. júl 2007

a bolo ti v prvých týždňoch niečo?

eselte
11. júl 2007

iba prsia ma boleli a brucho ale to som si myslela ze ma dostat menzes

jarus1
11. júl 2007

ale to bolo až v čase keď si mala normálne dostať, nie?

eselte
11. júl 2007

nie to uz tyzden pred tym som citila ze mam to dostat,mam to dostat ale nechodilo to

babulina
11. júl 2007

jarus, tak uz ani ja nic moc necitim, asi som si to fakt nahovarala, tak teraz uz iba cakat, jedine co mi z mojich kvazi priznakov ostalo mierne bolestive prsia, ostatne ma preslo 🙄 tak ja ti teraz neviem, tak asi si budeme musiet pockat

jarus1
11. júl 2007

Ahoj babulina, to mne stále nič nie je, ani prsia, nič, iba sa mi prelievajú črevá, takmer stále, uvidím ako vydržím, test si urobím niekedy budúci týždeň

babulina
11. júl 2007

mne manzelik jeden uz kupil, ale neodvazila som sa ho este pouzit, je prilis skoro a bola by som asi moc moc sklamana, sme sa dohodli ze pockame do M a potom ak sa nedostavi tak skusime,
ale manzel je strasne zlaty, lebo sa tvari ako keby som bola skutocne tehu, hladka mi brusko a hovori tomu niecomu ze vajo vajo ako sa mi mas? rozkosny je, ved uvidime ako to dopadne, ale mam celkom zatial pevnu vieru ze to vyjde 😉

jarus1
11. júl 2007

super, teším sa s tebou, uvidíme, či to výjde a keď nie, tak na budúce

angua27
11. júl 2007

babuľky na začiatok, všetkým vám držím palce, aby vám testy vyšli pozitívne a aby ste mali bezproblémové tehotenstvo.
ja by som rada napísala, kedy a ako som ja zistila že som tehu: s drahým sme sa začali snažilkovať v auguste 06, vysadila som tabletky a dovtedy presný cyklus sa mi postupne začal predlžovať. preto som vo februári vôbec nestresovala, keď som mala už 35 deň od posledného menzesu. mala som všetky príznaky zhodné so začiatkom menzesu aj tehotenstva - bolestivé prsia, nafúknuté brucho, bolesti v podbrušku a krížoch, akurát že som bola oveľa nervóznejšia. test som si robila kvôli tomu, že som mala isť na prehliadku k zubárovi a tam robia aj rentgen, takže som to nechcela zbytočne riskovať. no a v podstate okamžite sa mi ukázali silné //. tak dúfam, že aj vám to vyjde. 😉
p.s. bihan si tu písala, že ak sa partner neurobí do ženy, je veľmi malá pravdepodobnosť otehotnenia. no tak my sme výnimka potvrdzujúca pravidlo. 😀

bihan
11. júl 2007

Angua, to ani nespomínaj, niektoré babenky budú závidieť 😀

jarus1
14. júl 2007

ahojte, som 10dni po snažilkovaní. Zistila už niektorá v tomto čase, že je tehu?

benabianca
autor
14. júl 2007

to je asi este velmi skoro,aj ked niektore testy tvrdia,ze 4 dni pred ocakvanou menstruaciou uz to zistis,to znamena ,ak mas presny 28.dnovy cyklus,tak uz to zistit ide.Napr. Clear blue je velmidobry test,len je z tych drahsich,ale nikdy ma nesklamal.

jarus1
14. júl 2007

no a môžem ho už použiť?

ramzesa
14. júl 2007

jarus,ja som mala podozrenie uz okolo ocakavanej ms, bolo velmi horuco a mna velmi boleli nohy a mala som bolesti podobne menstruacnym,ale ovela slabsie, na to mi Dr. povedala,ze to sa mi uz maternica roztahuje, vraj. Zdalo sa mi to skoro,ale tie iste bolesti som mala aj pri druhom tehu.
A sa chcem spytat...neviete nahodou, ci sa da kupit niekde na nete Lady Fertility Tester? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre