Kedy ste zistili tehotenstvo?

benabianca
23. jún 2007

Ahojte baby,len by som sa chcela spytat,kedy ste prisli na to,ze ste tehotne?V ktorom tyzdni?Ako je mozne,ze si to niektonevsimne do 6. alebo aj 7.mesiaca?

benabianca
autor
14. júl 2007

jarus,ak mas pravidelny 28 dnovy cyklus,tak ho uz skus a drzim palceky,ako dlho skusate?

benabianca
autor
14. júl 2007

Fertility tester-ako na zistenie plodnych dni?

ramzesa
14. júl 2007

bebabianca- ano

benabianca
autor
14. júl 2007

to pre teba alebo darcek niekomu?podla toho kolko chces investovat do toho,a ci ako jednorazove testovanie alebo dlhodobe pouzivanie?podla toho je aj cena

ramzesa
14. júl 2007

nikde na nete to neviem najst, aspon nie na svk 😕 .Asi som velmi nesikovna 🙄 .

ramzesa
14. júl 2007

dlhodobe testovanie, pre mna 😅

benabianca
autor
14. júl 2007

na Slovensku to podla mna ani nebudu mat

http://www.smartpaddy.ie/acatalog/cb_fertility....

benabianca
autor
14. júl 2007

ja mam monitor na zistenie ovulacie tiez(first response),len sa ma pouzivat par cyklov,nech sa spriemeruju plodne dni,na meranie bazalnej teploty,pouziva sa kazdy den,teda okrem menzesu,to som vzdy musela zaznacit kedy mi zacal novy cyklus.Otehotnelasom do 2 mesiacov po pouzivani.Vy to chcete na dalsie babo?
A ten clear blue je na kazdodenne testovanie mocu,takze iny system.

ramzesa
14. júl 2007

som myslela tie malicke mikroskopy do kabelky. Lady Q sa da kupit na nete, aj ine sa daju kupit, ale v lekarni. Tak som len chcela vediet, ci tie ine sa nedaju kupit aj na internetovom obchode, lebo ten Lady Q sa mi zda byt dost drahy nato, ze ani neviem, ci to bude fungovat 😕

benabianca
autor
14. júl 2007

aj ten na sliny som mala,aj dakde mam a pouzila som ho raz,lebo som z toho nevedela vycitat vysledok,no mozno lady Q je uz lepsi,ako som mala ja.Co to stoji?Aj ked ten monitor je velka investicia,to uznavam,vyplatil sa mi.

ramzesa
14. júl 2007

ten lady Q myslim 770 sk a ten tvoj ta kolko vysiel?

ramzesa
14. júl 2007

a myslis,ze je tak spolahlivy ako pisu? ten Lady Q?Nerada by som si kupila nejaku blbost 😖

benabianca
autor
14. júl 2007

ten mikroskop ma stal vtedy nejakych 200korun(3 roky dozadu),takze tento lady Q by mohol byt fakt lepsi,idem si precitat,co to o nom pisu vlastne

ramzesa
14. júl 2007

ale je ta metoda zo slin podla teba spolahliva? ze to naozaj ukaze spravne?

benabianca
autor
14. júl 2007

mozno aj hej,aj ked ja by som stale verila viac bud tym jednorazovym testom alebo tomu monitoru,co som ti ukazala na tej stranke,len to je este drahsie ako ten mikroskop.Ved vyskusaj.Chcete dalsie babo alebo sa tomu chcete vyhnut?

elenita
15. júl 2007

jarus, si naozaj veeeelmi netrpezliva 🙄 ...vydrz 😨

miriam17
19. júl 2007

dobry den po dlhisej dobe sa na vas znova obraciam s prosbou.je to ohladom tehotenstva.moja mamka stale do mna huc ci nieso znovu tehotna.od kedy som porodla som mala kramy takto
marec.od15 do 21.
april od 26 do 2.
a potom som mala prestavkutakmr cely maaja znovu my prisli.
jun od 24 do29 a tento mesiac cakma.bpla spm aj u moja gyn.a aj na ultrazvuku lebo mam otocnenu maternici.ale dnes myx je akos veeelmji zle .moze to byt z toho tepla?...alebo z coho?

poleva
19. júl 2007

však si urob test, ale aj mne je blbo z tej horúčavy

niro
19. júl 2007

ahojte,akurat som si robila tehotensky test a ukazala sa mi jedna kontrolna palicka a tam kde by mala byt druha palicka sa mi ukazala nejaka machlanica ,co to ma zna´menat ???mozem byt tehotna???

janninnka
19. júl 2007

niro a už ti mešká menštr.?

poleva
19. júl 2007

musíš mať 2 čiarky,,,machľanica
z horúčavy

rybana
20. júl 2007

ahoj baby, ja som tehotenstvo zistila na svadobnej ceste - síce sme ju mali až rok po manželstve, teraz v júli.

sweetberry
20. júl 2007

juuuj bola som uz za 3 mesiacom booze tak neskoro ziadne priznaky len som stale spala
a pri druhom som vedela ze som tehu od cca 6tt

megie
20. júl 2007

sweet, a to si mala stále menzes? ked až za 3 mesiacom? 😨

sweetberry
20. júl 2007

ano mne koza doktorka vyvolala

zuzka82
20. júl 2007

ahojky kocky...
sweetberry, vyvolala????? 😨

sweetberry
20. júl 2007

jooo

elenita
20. júl 2007

sweet, Ty mas uz dve deticky?

mamminka
20. júl 2007

ciaooo vsetky maminky aj tehulky aj snazilky...ja som zistila, ze som pravdepodobne tehotna, ked som si vcera urobila tehotensky test a skoro som odpadla...objavili sa dve ciarky... 😲 nie ze by som to necakala...skor ma prekvapilo, ze okrem vynechanej mens. a obrovskych napnutych prs nemam ziadne tehotenske priznaky....je to strasne zvlastny pocit....po kolkych dnoch mam test zopakovat?

zuzka82
20. júl 2007

mamminka, pekne co?? 🙂 ti srdecne gratulujem... 😀 pkne si to uzi..
ja som si opakovala hned na dalsi den asi dva krat... 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre